RITZING - poj. SP

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
gox
Forumsko piskaralo

Re: RITZING - poj. SP

Post Postao/la gox » 26 lis 2010, 13:20

Johny Bravo Bulka 8-)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 lis 2010, 13:25

sasa je napisao/la:
zeko je napisao/la:mance bi razvalil čalića,još uvijek mi ni jasno zakaj mance ne igra
fakultetske obaveze
Stari mu ne može platiti izgubljenu godinu na faksu! :twisted:

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 26 lis 2010, 13:33

mumi je napisao/la:
zeko je napisao/la:vili razvalio uroša,marinović loše prvih 60!
Mislim das je to realnost rezultat Marinovića,mislim da ga se previše forsira i da ga Lulić malo previše gura vjerovatno radi nekih svojih interesa.Šteta kaj nije iskoristio lošu igru Čalića al moje neko mišljenje da ipak trenutno nije za seniorsku repku,možda mu je to veliki uteg.
Ja ne znam kaj je tu čudno.Odigrao je na nivou igara u 1.HKL.Žalosno da ponavljaju istu grešku kao s Fridlom.Dečka će bez razloga pod povećalom gledati cijela Hrvatska,a on nije ni kriv ni dužan :?: :?: :?:

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 26 lis 2010, 13:38

Čestitke Bulki, vidim da je Marinoviću falilo malo da iznenadi Čalića šteta..

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 lis 2010, 13:41

andrej kovač je napisao/la:
mumi je napisao/la:
Mislim das je to realnost rezultat Marinovića,mislim da ga se previše forsira i da ga Lulić malo previše gura vjerovatno radi nekih svojih interesa.Šteta kaj nije iskoristio lošu igru Čalića al moje neko mišljenje da ipak trenutno nije za seniorsku repku,možda mu je to veliki uteg.
Ja ne znam kaj je tu čudno.Odigrao je na nivou igara u 1.HKL.Žalosno da ponavljaju istu grešku kao s Fridlom.Dečka će bez razloga pod povećalom gledati cijela Hrvatska,a on nije ni kriv ni dužan :?: :?: :?:
Nije repka njemu uteg. Njemu je uteg totalno pokvaren hitac sa mnoštvom grešaka, što rezultira groznim izbačajem i velikim opterećenjem u lumbalnom dijelu kičme. Na žalost, to je teško ispraviti, i mislim da je na prekretnici karijere. Ili će to sada ispraviti, ili će za koju godinu morati prestati igrati...

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 26 lis 2010, 13:46

andrej kovač je napisao/la:
mumi je napisao/la:
Slažem se kolko smo samo mladih kuglaća uništili sa tim ranim guranjem u repku,kao gurajmo mlade..Hrvoje je zabilježijo više nastupa za repku nego li za Zadar u dvije ili tri godine,to je žalosno neigra u klubu a za repku igra gdje je tu logika.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic » 26 lis 2010, 13:49

Ne razumijem ovaj kometar "Marinović bio blizu"!
Pa Čalić je poveo 3:0 i onda pobacao zadnji set bez veze kada nema ni 130, a Hrvoje je tu nadoknadio razliku. Kako je to "blizu"?

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 26 lis 2010, 14:04

barišić još slavi zlato pa se zabunil :lol:

meni je žal marinovića
al istina je da on još nije niti blizu seniorskih rezultata u ligi,pogotovo za seniorka prvenstva

bravo matko!!!!!

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 26 lis 2010, 14:24

Marinović je dva seta izgubio jer nije uspio naći prelaz, vidi se iz rezultata i to nije prelaz na 63 i kugla već 45 i kugla odnosno, 54 i kugla. Zeko naravno da slavim treba znati osvojiti ali i treba znati proslaviti.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 26 lis 2010, 14:31

sa 271 u 60 teško je dobiti,jedino novska na te rezultate dobiva :lol: :lol:

Odgovorite