RITZING - poj. SP

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: RITZING - poj. SP

PostPostao/la zorislaw » 22 ruj 2010

pa šta je vama ljudi kakva je panika
šampioni se trebaju tako ponašati,nećemo mi razmišljati o njima neka oni razmišljaju o nama
uostalom koga god pošaljemo ne možemo omanuti
ti,Miloš jesi siguran da je to ove godine
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 22 ruj 2010

Krunoslav je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Sorry; Čakovec...Bolanjo će potvrditi kakva je to cifra!

Devetka987, za Matiju sam stavio naglasak na Goricu. Tih 620, vrijedi jako puno...Uostalom i protiv Zaprešića je imao 425 u pune. da je bio zdrav, i normalno očistio, evo ga na 660...a imao je problema i sa zečevima...(ovo nek ostane među onima koji znaju o čemu pričam - neću to komentirati!!!) :lol: Jel, Matija?
Počeli smo grickati, ili pregrizi ili nemoj počimati :o

Grickanje ili ne, ovo ću ipak prešutjeti (ma koliko to meni teško bilo), Matija će reći ako treba i kad treba... :mrgreen: Sorry...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la el'bolanjo » 22 ruj 2010

Ako pričamo o Papiću onda bolje o Marku Vidaku, ima dve vanjske prek 620 i više iskustva, al šalu na stranu, dobro kaže da ne treba Nostradamus za predvidit sastav, i svaka promjena one napisane četvorke će bit iznenađenje...ne zato što to npr. Mance ne zaslužuje, nego zato što se kod nas neke stvari teško mijenjaju...ako se za sprint natjecanje uzima 4. igrač posebno za to natjecanje, onda bi bilo u redu da se uzima državni prvak, al i Nikola briljira na svjetskim u tom natjecanju pa je opet fer uzet i njega...tako da je čisto na odabiru izbornika, ili će ovisiti o financijam, jer 3 su jeftinija od 4. Fala na spomenu al trenutno sam malke "u banani" :?

Žemske: Orehovec i Maričić preočit izbor, ostatak po izboru izbornika, ili kako kod nas to često biva, po ukusu izbornika 8-)

a tko je ono izbornik :?:
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 04 lis 2010

TKO JE IZBORNIK??? Zna li netko odgovor na to pitanje?
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la LZN » 05 lis 2010

Evo čitam najnoviju odluku IO HKS-a i razmišljam što su to skrivili igrači A.KOVAČ,BOLANČA,D.FUNDA,KASUMOVIĆ i da ne nabrajam dalje kad ne mogu ući u širi izbor repke a tamo neki su na popisu koji niti 600 ne mogu srušiti.Mislim da je tu najviše oštećen ANDREJ i zato ne daj se ANDREJ doći će i tvoje vrijeme,pa neće ni Lulić biti stalno izbornik s maskom predsjednika saveza.Inače pozdravljam pozivanje malog POPOVČIĆA.
LZN
Tek protipkao

PostPostao/la SLAVONAC » 05 lis 2010

Moja se želja ispunila što se tiče muškog dijela ekipe. Jedna mlada nova ekipa koju bi forsirao slijedećih desetak godina pa možda i bude nešto od nje. Uz nekoliko prekaljenih starosjedilaca po mome mišljenju mislim da je odabir dobar i sretno im. Podosta forumaša je imalo primjedbe da treba pomladiti ekipu pa sad zaista imamo mladu ekipu i još jednom sretno.
SLAVONAC

PostPostao/la sasa » 06 lis 2010

Kegelmaniac je napisao/la:TKO JE IZBORNIK??? Zna li netko odgovor na to pitanje?

evo ti odgovora

Na sjednici IO HKS-a je na prijedlog direktora reprezentacije Zdravka Raškaja donesena Odluka o kandidatima za pojedinačno Svjetsko prvenstvo koje će se od 24. do 30. listopada 2010. održati u austrijskom Ritzingu. Nakon konzultacija i analize igračkog kadra, a u svezi smjera politike HKS-a, direktor je u dogovoru s trenerima Šimom Mijolovićem i Miljenkom Šarcem odabrao sljedeće igrače i igračice:
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 06 lis 2010

sasa je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:TKO JE IZBORNIK??? Zna li netko odgovor na to pitanje?

evo ti odgovora

Na sjednici IO HKS-a je na prijedlog direktora reprezentacije Zdravka Raškaja donesena Odluka o kandidatima za pojedinačno Svjetsko prvenstvo koje će se od 24. do 30. listopada 2010. održati u austrijskom Ritzingu. Nakon konzultacija i analize igračkog kadra, a u svezi smjera politike HKS-a, direktor je u dogovoru s trenerima Šimom Mijolovićem i Miljenkom Šarcem odabrao sljedeće igrače i igračice:

Koje?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la el'bolanjo » 06 lis 2010

Imaš na HKS-u.

Zanimljiv roster, treba dat priliku mladima :lol:

A "penzići" kao Ami i ja bi mogli malo manje pisat po forumu pa ćemo vrlo brzo postat potencijalni, no kao mnogima na poslovnim mjestima tako je i ovdje luksuz misliti svojom glavom. Ranije sam napisao da se trenutno ne osjećam spremnim za SP, pogotovo kad znam da ih max može ići 4, al kad vidim ovaj popis osjećam se ko onaj iz Sam u kući kojeg uvijek zaborave povest sa sobom :? Al nema veze taj se na kraju uvijek najbolje zabavlja 8-)
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ZrntscheZ » 06 lis 2010

el'bolanjo je napisao/la:A "penzići" kao Ami i ja bi mogli malo manje pisat po forumu pa ćemo vrlo brzo postat potencijalni, no kao mnogima na poslovnim mjestima tako je i ovdje luksuz misliti svojom glavom.

a znal sam da mora postojati razlog zakaj ni mene nema na listi...ziher je ovo copy-paste slučaj :lol:

šalu na stranu...bez obzira na taj "prošireni" popis, pošto na SP idu Mušanić + 4 vjerojatno je jasno da to budu Bulka, Brna i Mance...a oko zadnjeg mjesta će se vjerojatno lomiti između Hrca i Uzelca...mada im dosadašnja sezona i forma ne daje ni jednom baš previše argumenata...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.