RITZING - poj. SP

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
tomcat
Zna gdje su sva slova

Re: RITZING - poj. SP

Post Postao/la tomcat » 06 lis 2010, 09:33

Slavonac pišeš gluposti.Ako je Andrej Kovač prestar za ovu ekipu onda što su "prekaljeni".Mislim da je svojim igrama zaslužio biti unutri prije nego Marinović ili Čubelić a kamoli Uzelac.Tu je prije njih trebo biti i el"bolanjo" ali kako sam piše previše je na ovom forumu pisao pa je možda povrijeđen nečiji ego.

hamilton
Tek protipkao

Post Postao/la hamilton » 06 lis 2010, 09:57

daj tomcat i zrntche kaj sad pišete gluposti!!! kak marinović i čubelić mogu bit ispred uzelca,pa daj pogledajte rezultate prva četri kola lige..
marinović- 622, 548, 571, 574- prosjek sve 4 zajedno 578,75
čubelić- 554, 574,584,581-prosjek sve 4 zajedno 573,25
uzelac- 588, 601, 575, 614 - prosjek 594,50 ( s time da pobjeđuje u direktnom dvoboju Juričevića i Bulku u gostima )

slažem sve da su svi troje daleko ispod svojih mogućnosti,ali prvo pogledajte sve rezultate pa onda nešto suvislo napišite..
Dakle nemogu nikako marinović i čubelić bit prije uzelca!!
A što se tiče andreja i bolanja, jednostavno jebi ga, ima mjesta za vas ali očito vas treneri ne vole :o ..

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 06 lis 2010, 10:17

A što se tiče andreja i bolanja, jednostavno jebi ga, ima mjesta za vas ali očito vas treneri ne vole :o ..[/quote]

Kad već nema izbornika...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 06 lis 2010, 10:20

hamilton je napisao/la:..zrntche kaj sad pišete gluposti!!! kak marinović i čubelić mogu bit ispred uzelca,pa daj pogledajte rezultate prva četri kola lige..
a gdje sam ja to napisal da su Bole i Hrc ispred Uzelca?!
Boleta i Popa nisam ni spomenul kao realne kandidate, a konstatiral sam da budu dvojili između Hrca (kao osvajača onih medalja sa juniorskog Dettenheima) i Uzelca (koji dobro u sprintu uvijek nastupi).
newform1 je napisao/la:Kad već nema izbornika...
HKS je prerasel izborničke fore...to su samovoljni autokrati i egoisti...
HKS je demokratska "ustanova" pa zato repku biraju kolektivno IO u konzultacijama sa "trenerima"
8-)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 06 lis 2010, 13:14

Da sam ja izbornik ovi igrači i igračice bi išli u Ritzing(ali nisam i bolje :D )
Kod momaka:Mušanić,Brna,Bulka,Uzelac i Mance!!!!
Kod žena:Orehovec,Bacan,Maričić,J.Dolibašić,Cvitković i Liović!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 06 lis 2010, 13:26

Nema izbornika, nema odgovornosti! Jednostavno!

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 21 lis 2010, 08:15

Nisam znao Marko da si savjetnik izbornika pogodio si skoro 100% sve reprezatativce. Ne izgleda loše reprezentacija želim im puno uspijeha i da potvrde da je konačno savez na pravom putu. Želim vam da svira himna nekoliko puta...

To su: Željka Orehovec, Marijana Liović, Ines Maričić, Maja Nanić, Nika Cvitković i Josipa Dolibašić kod žena te Branislav Bogdanović, Mario Mušanić, Matko Bulka, Nikola Uzelac, Matija Mance i Hrvoje Marinović kod muškaraca.

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 21 lis 2010, 10:59

Složio bih se sa Barišićem. Brna je odličnoj formi i ukoliko mu "sjedne" kuglana, može napraviti čuda. Mario igra u uzlaznoj putanji i može se očekivati da sa iskustvom i formom ulovi dobar ritam. Matko igra konstantno i odlično, fali mu blitz rezultat od 640 i preko ove sezone i nadam se da će da probiti led baš na ovom prvenstvu. Mance je također zasluženo unutra, odlična igra u prvenstvu, odlična igra na NBC-u, nadam se odličnoj igri i u Ritzingu. Nadam se da su bolesti i ozljede iza njega i da je spreman. Nikola je pozvan zbog dobrih igara u sprintu. Ukoliko se uozbiljio i ukoliko se dobro pripremio, ima šansu ali trenutna forma govori suprotno. Marinović je veliki talenat sa puno medalja sa kadetskih prvenstava koja su mu očito postali veliki uteg oko vrata. Što Lulićevim guranjem u seniorsku reprezentaciju, što velikim očekivanjima, što razno raznim pritiscima "velikih trenera". Pustite dijete da se normalno i prirodno razvija, veliki je telenat koji sustavno uništavamo. Dobro je da igra u Zadru i to će mu navelike pomoći. To je pozitivno, ali guranje u reprezentaciju na uštrb nekih drugih igrača koji su to rezultatima zaslužili nepravedno je i nepošteno.
Što se tiče djevojaka, mislim da je odabir u redu. Od Željke kao jedne od glavnih favoritkinja za više medalja očekujem samo da uživa i medalja je sigurna.

Svim igračicama i igračima želim što više srušenih devetki!

P.S.
Čestitke curama iz Koprivnice i Rijeke na osvojenim medaljama.
Čestitke Novskoj na velikom uspjehu i osvajanju NBC kupa. Znam da je Hečimovićev san ispunjen i da sada mirno spava. Veliki uspjeh za Novsku.
Čestitke i Zaprešiću. Nije sramota biti na postolju iza Bamberga i Szegeda. Također veliki rezultat, ali i odlična igra svih igrača.
Grmoščica je također ulovila medalju sjajnom utakmicom za treće mjesto gdje su dokazali da mogu i znaju. Šteta da se nije poklopilo da u finalu igraju dva hrvatska predstavnika, to bi bilo lijepo - šteta!
Naravno moram čestitati i igračima Zadra jer su to svakako i zaslužili. Zlato je bilo blizu, šteta zbog nesporazuma u odlučujućim trenucima par hitaca prije kraja ali i srebro je odlično. Kada uzmemo u obzir da su tu još Poštar i Konikom, možemo biti ponosni na naše klubove.

Moje mišljenje je da su najbolji pojedinci svih tih klubova zaslužili biti barem na širem popisu reprezentativaca!!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 21 lis 2010, 12:36

Nije mi jasno pa bi htio da mi to netko razjasni, nije li prošlosezonsko pojedinačno prvenstvo bilo kvalifikacisko za svjetsko pojedinačno prvenstvo? Ako je, gdje su tu onda Poleto, Dragaš i Pušić?

hamilton
Tek protipkao

Post Postao/la hamilton » 21 lis 2010, 13:22

Krunoslav je napisao/la:Nije mi jasno pa bi htio da mi to netko razjasni, nije li prošlosezonsko pojedinačno prvenstvo bilo kvalifikacisko za svjetsko pojedinačno prvenstvo? Ako je, gdje su tu onda Poleto, Dragaš i Pušić?

daj odi se liječi i prestani pisat gluposti po forumu!!!!
otkud ti čupaš te informacije??? kakve kvalifikacije za svjetsko, pa kad je to ikad bilo????

Odgovorite