Pojedinačni Svjetski kup - Tallinn 2011.

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Pojedinačni Svjetski kup u Tallinnu

Post Postao/la newform1 »

desni bauer je napisao/la:ok, dečko ima principe i svaka mu čast, ali to ima i posljedice inače i ne bi bilo teško držati principe.
Iako, svi se bune na forumu osim Matije, pa je pitanje ima li to smisla.
Principi nisu Matijini nego "njihovi"!

Smisla ima, jer forum nije mjesto na kojem se igrač treba boriti za svoja prava. Ja pak, kao član ZKS-a i HKS-a, na forumu imam pravo i mogućnost iznijeti svoje mišljenje o radu tih tijela, pogotovo što poznajem činjenice vezane uz Matiju!
666
Tek protipkao

Pojedinačni Svjetski kup u Tallinnu

Post Postao/la 666 »

Eh,bunite se za Matiju, a ja mislim da su još veću nepravdu napravili Lukač iz Podravke..
Prošle godine je osvojila sve : I sprint RH i pojedinačno RH, ove godine je bila druga u Zadru a nema je ni na širem popisu za repku.. Jučer na Dravi fantastična igra i 594..Igrala je ona puno medjunarodnih utakmica za Podravku, pa mislim da nije upitno neko medjunarodno iskustvo..ako se svi slažete da u Tallinn ide prvi i drugi sa pojedinačnog molim komentar(Željka O. nije upitna dapače).
desni bauer
Tek protipkao

Post Postao/la desni bauer »

ok, ali mene bi za ocjenu odluke zanimalo Manceovo mišljenje
desni bauer
Tek protipkao

ako željka nije upitna, a pepa je prvak u čemu je problem.
Ne bi se složio glede određivanja samo po pojedinačnom, jer mislim da malo tko smatra da Čarli treba u Tallin
666
Tek protipkao

Post Postao/la 666 »

Ma ne pričam ja samo za Tallin(nek ide kao rezerva) govorim i za repku od prije,a objasni mi zašto "velika većina" nije za to da ona ide, pa ona nije neka šalabajzerica, govorimo o kuglačici koja je prošle godine imala prosjek u ligi 574,69 i ponavljam osvojila je sve što se moglo osvojiti....i nema je nigdje
desni bauer
Tek protipkao

nisam rekao za nju ništa, ali mislim da po rezultatima tokom godine to više zaslužuju željka i pepa, a za rezervu smatram da treba ići neko mlađi
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

desni bauer je napisao/la:ok, ali mene bi za ocjenu odluke zanimalo Manceovo mišljenje
Mislim da ga preko foruma nećeš dobiti!
ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito »

Dragi moji forumaši niste svjesni kako nesmotreno i indirektno pa rekao bih uništavate naša dva mlada dečkića koji će nadam se dugi niz godina nositi dres reprezentacije.Daj se malo uozbiljite i nemojte štetiti momcima svojim komentarima tipa ZA KLASU BOLJI mislim da to nema nikakvog smisla osim ako ne liječite svoju frustraciju.
SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Zagreb ili Split pitanje je sad, neću namjerno spomenuti ni jedno ime, ali uzburkali se duhovi u Zagrebu. Zašto Split kad je Zagreb bolji, bolji prosijek u gostima, mlađi ili stariji i da ne nabrajam previše. Izbornik ( koji ) je odabrao, i šta bi Vi na forumu sastavljali ekipu. Sastavite ekipu koja će sastavljati Savez, pa će mo onda valjda dobiti i pravog izbornika koji će javno obznaniti po kojem kriteriju šalje pozivnice. Ovako besmisleno se je prepucavati jer biti bolji po rezultatu ne mora značiti i automatski poziv za repku. Ja osobno na nekoliko mjesta sam na forumu napisao kako bi napravio potpuno novu repku, u prvom redu bi je pomladio, zahvalio bi se starijim igračima zato što godinama ne osvajaju ništa, neće ni osvojiti. Kažem to zato što ako se ne varam od spomenute dvojce jedan je puno mlađi, isti nam je donio u zadnje vrijeme dosta radosti i užitaka što se tiče reprezetacije i on je po meni kao neutralcu favorit, nasuprot ovome drugome koji je po mom mišljenju u zadnje vrijeme nešto kvalitetniji, ali ja nisam izbornik, niti sam iz Zagreba.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

ito je napisao/la:Dragi moji forumaši niste svjesni kako nesmotreno i indirektno pa rekao bih uništavate naša dva mlada dečkića koji će nadam se dugi niz godina nositi dres reprezentacije.Daj se malo uozbiljite i nemojte štetiti momcima svojim komentarima tipa ZA KLASU BOLJI mislim da to nema nikakvog smisla osim ako ne liječite svoju frustraciju.
Dragi Ito,

1. forumaši iznose svoje mišljenje i na to imaju svako pravo i time ne uništavaju dva mlada dečkića.Njih uništava jedino vodstvo HKS-a,koje bira po vlastitom nahođenju i jednostavno nisu u pravu s ovakvim izborom,a još manje načinom izbora,izborom bez izbora.
2. ako misliš da ja liječim svoje frustracije,s obzirom da sam ja napisao da je Matija za klasu bolji,onda se varaš,jer ne vidim čime bih si ja to liječio frustraciju.Ja sam samo iznio svoje mišljenje i stojim čvrsto iza njega.To što vi s juga subjektivno gledate na dečke iz svojeg kraja je jedna stvar,a objektivan odnos snaga je onaj koji sam ja rekao.To ne znači to će to tako biti i u budučnosti i da Hrvoje nije dobar junior,ali za sada je tome tako,Mance je bolji i to treba priznati.
Ako ti misliš da treba prešutjeti ovakav izbor da se kao nekoga od njih ne bi "uništilo",onda si u krivu,jer im šalješ krivu poruku.Nije važno biti dobar s predsjednikom,već je važno svojom kvalitetom izboriti mjesto u reprezentaciji,jer ovo nisu vremena kao kada se živjelo u plemenima i kada se nisi smio zamjeriti vođi plemena.Ovdje mi očito imamo jedno kuglačko pleme u kojem se je jedan podanik zamjerio vođi plemena,pa ga je on izbacio iz plemena.Žalosno.I prestanite već jednom nabadati dečku fakultet na nos.Svi normalni roditelji bi bili ponosni na svoje dijete koje studira na fakultetu na kojem studira Matija,a pogotovo kada bi taj teški studij stavili prije svoje velike ljubavi,kuglanja,onda kada bi bilo nemoguće uskladiti obadvoje,na sveopće veselje,jer svakom sportašu je želja dokazati se na velikoj svjetskoj smotri,pa tako i Matiji i sigurno mu je bilo jako teško odlučiti se za fak.obaveze i odustati od Ritzinga.Prestanite mu to više nabadati na nos.
Odgovorite