Pojedinačni Svjetski kup - Tallinn 2011.

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
milos
Zna gdje su sva slova

Re: Pojedinačni Svjetski kup u Tallinnu

Post Postao/la milos »

Čudno mi je (ustvari nije!) kako se stvorila frka oko Matijinog neodlaska, kao da je Hrvoje pao s neba? Reći ću samo da je Matija zaslužio da se s njim komunicira i da mu se barem kaže da ne ide. Poželjno bi bilo da se i obrazloži nepozivanje. Neozbiljne su priče o "ozbiljnim" fakultetima, životnoj egzistenciji, itd. To ostavimo za Bollywood. No, svakome ko se iole razumije kuglanje, bode oči sastav seniora, gdje je Matko Bulka rezerva. Matko Bulka rezerva??? U izboru za 6 najboljih svjetskih kuglača, Matko bi bio u prvoj postavi i ne bi bio rezerva, a u Hrvatskoj, gdje je klasa za sebe, ne može nikome, nikada i nikako biti rezerva.
Milivoj Lulek
Nevini

Post Postao/la Milivoj Lulek »

SLAVONAC je napisao/la:Zagreb ili Split pitanje je sad, neću namjerno spomenuti ni jedno ime, ali uzburkali se duhovi u Zagrebu. Zašto Split kad je Zagreb bolji, bolji prosijek u gostima, mlađi ili stariji i da ne nabrajam previše. Izbornik ( koji ) je odabrao, i šta bi Vi na forumu sastavljali ekipu. Sastavite ekipu koja će sastavljati Savez, pa će mo onda valjda dobiti i pravog izbornika koji će javno obznaniti po kojem kriteriju šalje pozivnice. Ovako besmisleno se je prepucavati jer biti bolji po rezultatu ne mora značiti i automatski poziv za repku. Ja osobno na nekoliko mjesta sam na forumu napisao kako bi napravio potpuno novu repku, u prvom redu bi je pomladio, zahvalio bi se starijim igračima zato što godinama ne osvajaju ništa, neće ni osvojiti. Kažem to zato što ako se ne varam od spomenute dvojce jedan je puno mlađi, isti nam je donio u zadnje vrijeme dosta radosti i užitaka što se tiče reprezetacije i on je po meni kao neutralcu favorit, nasuprot ovome drugome koji je po mom mišljenju u zadnje vrijeme nešto kvalitetniji, ali ja nisam izbornik, niti sam iz Zagreba.
Čitao sam tvoje postove prije i ne razlikuju se baš od ovoga previše.Ne vidim zašto ti ovdje sukobljavaš Zagreb i Split,pa nismo mi Hrvati valjda međusobno zatrovani.Za mene bi ova rasprava bila ista i da su igrači iz Bednje i recimo Našica.Stvar je u poštenju i odabiru boljeg igrača,a ne onog ko ti je bliži srcu i dokazivanju svoje moći u Hrvatskom kuglanju,jer ko vas sve hebe,ja sam Lulek i niko mi niš nemre i ići će onaj za kojeg ja kažem da će ići.Jel to normalno.Nije gospodo i ne dižite tenzije između Zagreba i Splita,već usmjerite energiju na onoga ko je kriv za to,a to je Lulek,ali ne Milivoj,već Ivica.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Možda će ovo biti pregrubo i ispričavam se onima koji će se prepoznati, ali...

Samo budala može Matiji nabadati fakultet na nos! Fakultet je ono što Savez treba podržati, i svakom igraču-studentu dati poticaj da ga završi! A ne da zbog jednog treninga (ajd, da je bar po nekom planu i programu - obvezan. Samo tko od tih tipova zna sastaviti suvisli plan i program?) gube godinu!!!
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

milos je napisao/la:Čudno mi je (ustvari nije!) kako se stvorila frka oko Matijinog neodlaska, kao da je Hrvoje pao s neba? Reći ću samo da je Matija zaslužio da se s njim komunicira i da mu se barem kaže da ne ide. Poželjno bi bilo da se i obrazloži nepozivanje. Neozbiljne su priče o "ozbiljnim" fakultetima, životnoj egzistenciji, itd. To ostavimo za Bollywood. No, svakome ko se iole razumije kuglanje, bode oči sastav seniora, gdje je Matko Bulka rezerva. Matko Bulka rezerva??? U izboru za 6 najboljih svjetskih kuglača, Matko bi bio u prvoj postavi i ne bi bio rezerva, a u Hrvatskoj, gdje je klasa za sebe, ne može nikome, nikada i nikako biti rezerva.
Slažem se s tobom Miloš da je smješno da Bulka bude rezerva,ali o "neozbiljnim pričama o ozbiljnim fakultetima" se ne mogu složiti s tobom.Da li bi ti svom djetetu savjetovao da ide na kugl.prvenstvo ako mu se poklapaju ispiti s tim terminom i o tome mu ovisi godina ili šta već?Pa jedna godina studija košta koliko on ne može,odnosno njegovi roditelji,zaraditi u slijedeće dvije.Ako za Ritzing nije mogao ići,to ne znači da sada ne može.
SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

JA TI NE MOGU OBJASNITI ALI MILOŠ JE LIJEPO NAVEO PRIMJER BULKE TRENUTNO U HRVATSKOJ IGRA PROSJEČNO ALI I JA BI GA U SVAKU REPKU ZVAO ALI ZATO ŠTO U ZADNJE VRIJEME ON NAJVIŠE OSVAJA ZA NAŠU REPKU. NIJE LI SLIČNA SITUACIJA I KOD MLADIH U ZADNJE VRIJEME HRC JE NAJTROFEJNIJI MLADI KUGLAČ NAŠE VRSTE I JA BI NA NJEGA UVIJEK RAČUNAO. I DA STVARNO UVIJEK ZAVAĐAM VAS IZ ZAGREBA I SPLITA, ALI, JA KAD BI SAD SASTAVLJAO SENIORE ZVAO BI UVIJEK PRIJE LEKU IZ VINKOVACA NEGO ..... IZ ZAGREBA, ZNAŠ ZAŠTO PA POBIJEDIO GA JE ZADNJI NASTUP. I JOŠ USPUT POHVALIO SI SE KAKO SI ČLAN HKS I ZKS PA TAMO PODUZMI NEŠTO NEMOJ OVDJE PISKARATI A TAMO SJEDITI ŠUTITI I DIZATI RUKU, PODUZMI NEŠTO. SORY.
newform1
Forumsko piskaralo

milos je napisao/la:Čudno mi je (ustvari nije!) kako se stvorila frka oko Matijinog neodlaska, kao da je Hrvoje pao s neba? Reći ću samo da je Matija zaslužio da se s njim komunicira i da mu se barem kaže da ne ide. Poželjno bi bilo da se i obrazloži nepozivanje. Neozbiljne su priče o "ozbiljnim" fakultetima, životnoj egzistenciji, itd. To ostavimo za Bollywood. No, svakome ko se iole razumije kuglanje, bode oči sastav seniora, gdje je Matko Bulka rezerva. Matko Bulka rezerva??? U izboru za 6 najboljih svjetskih kuglača, Matko bi bio u prvoj postavi i ne bi bio rezerva, a u Hrvatskoj, gdje je klasa za sebe, ne može nikome, nikada i nikako biti rezerva.
Hrvoje nije pao s neba i već sam rekao da mi je drag! Ali se s ovakvim načinom odabira juniora ne slažem, a kao član ZKS-a, i Matijin poznanik i prijatelj, imam pravo i mogućnost reagirati i prosvjedovati!
Ti tvrdiš, Miloše da je fakultet za Bollywood, a ja naprotiv mislim da je za Bollywood tragična politika HKS-a da da studenti zbog jednog treninga izgube godinu! A fakultet je i osnovni razlog cijele strke oko Matije. A da ne pričamo o riskiranju gubitka radnog mjesta - radi jednog treninga! (o tome može više Saša reći).

Politika HKS-a :lol: i Lulića: "Ja sam bog tvoj i ja odlučujem o tebi" je tragična! Što se Bulke tiče, i njegovi iz Osijeka su na forumu. Bolje znaju njegovu situaciju. Ako je dobro obrazlože - ja ih podržavam!
newform1
Forumsko piskaralo

Slavonac, mislim da si malo promiješao postove, a po onom "član ZKS-a i HKS-a" mislim da si u tom dijelu bar,mislio na moj post. Član sam ZKS-a kao registrirani igrač i odnedavno (jao majko!) sudac. Samim time i član HKS-a, kao i ti. I ništa više. I vjeruj mi, da sjedim tamo - ne bih samo šutio. Još manje dizao ruku. Ne za ovu politiku saveza.
SLAVONAC

Glupo je da se prepucavamo ali ja želim reči slijedeće : Hrvoja je izabrao izbornik ( tko je kako ne ulazim ) izbornika je izabrao Savez kojega je izabrao moj tvoj Savez. Tvoj Savez isto kao moj izabrao si ti ja mi i umijesto da podržavaju tvoje ili moje mišljenje oni rade u interesu Saveza ili pojedinaca. Zato mislim da počnemo čistiti svoja dvorišta a samo tako možemo počistiti i situaciju koja je trenutno u našem sportu.
Milivoj Lulek
Nevini

Post Postao/la Milivoj Lulek »

SLAVONAC je napisao/la:JA TI NE MOGU OBJASNITI ALI MILOŠ JE LIJEPO NAVEO PRIMJER BULKE TRENUTNO U HRVATSKOJ IGRA PROSJEČNO ALI I JA BI GA U SVAKU REPKU ZVAO ALI ZATO ŠTO U ZADNJE VRIJEME ON NAJVIŠE OSVAJA ZA NAŠU REPKU. NIJE LI SLIČNA SITUACIJA I KOD MLADIH U ZADNJE VRIJEME HRC JE NAJTROFEJNIJI MLADI KUGLAČ NAŠE VRSTE I JA BI NA NJEGA UVIJEK RAČUNAO. I DA STVARNO UVIJEK ZAVAĐAM VAS IZ ZAGREBA I SPLITA, ALI, JA KAD BI SAD SASTAVLJAO SENIORE ZVAO BI UVIJEK PRIJE LEKU IZ VINKOVACA NEGO ..... IZ ZAGREBA, ZNAŠ ZAŠTO PA POBIJEDIO GA JE ZADNJI NASTUP. I JOŠ USPUT POHVALIO SI SE KAKO SI ČLAN HKS I ZKS PA TAMO PODUZMI NEŠTO NEMOJ OVDJE PISKARATI A TAMO SJEDITI ŠUTITI I DIZATI RUKU, PODUZMI NEŠTO. SORY.
Ja nisam iz Zagreba,ja sam samo čovjek koji voli i prati kuglanje već godinama,volim Hrvatsku i smatram neprimjerenim raditi sukobe na relacijama Zagreb,Split,isto kao što bi smatrao neprimjerenim da se to radi i između drugih Hrvatskih gradova,ne volim nepravdu,a ona je ovdje u toliko navrata podržana da jednostavno ja to ne mogu shvatiti.Ti Slavonac očito imaš nekih problema naspram zagrepčana,ali to je tvoj problem.Uključio sam se na ovaj forum nakon dugo razmišljanja i vidim da sam pogriješio.Vidim da se gluhom,ili u ovom slučaju,"nepismenima"ne može ništa objasniti,ne mislim na sebe,nego općenito na sve postove koji se ovdje pišu,te je ovo stoga ujedno i moj zadnji post.Pozdrav svim kuglačima,živjela pravda i poštenje.
SLAVONAC

Lulek spomenio sam Zagreb i Split zato što nisam htio napisati Hrvoje i Macna napisao sam Leko i Zagreb zato što nisam htio napisati Leko i Kovač nije važno znati samo pročitati da bi bio pismen za potunu pismenost trebaš znati i šta si pročitao .
Odgovorite