SP Bautzen 2012

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: SP Bautzen 2012

PostPostao/la SLAVONAC » 23 svi 2012

Poslije tri igrača : Totić 587 , Jeličić 511 , Čubelić 538 čini se da tonemo . Slijedeći će na stazu Tomić , može ali pomozi bože . Sretno . Poljska , Slovenija , Njemačka , Srbija , Slovačka odmaknuše daleko .
SLAVONAC

PostPostao/la sasa » 23 svi 2012

za ovu godinu su se treninzi repke više bazirali na sprintu i tandemu tako da tamo možemo očekivati žetvu medalja
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la svemir123 » 23 svi 2012

dzokovic je napisao/la:nikome nista ne bi zamjeria s obzirom kakve su "pripreme" imali...

odlično rečeno!!! priča se da su dečki par dana prije svjetskog imali 3 treninga dnevno :lol: :lol: valjda su ove sveznalice iz HKS-a htjeli tako nadoknaditi zaostale dane :mrgreen: :mrgreen: sa 3 treninga dnevno, ako tijelo nije naučeno i spremno da to sve izdrži samo će im se pokvariti igra, što se i vidi na žalost.. jadni dečki i cure sa ovakvim stručnim stožerom iza njih!! budemo vidjeli kako će sada mezak svršavati na svom blogu!!
svemir123
Tek protipkao

Poslije Tomičevih 563 mislim da san o medalji pada u vodu . Marinović ide prema 600 ali mislim da se za medalje bore Srbija i Slovenija za zlato a Njemačka i Slovačka za broncu mogu da iznenade Poljska ili Mađari a mi smo vjerovatno sedmi . Gledajući i nije neko iznenađenje za cijelokupni plasman .
SLAVONAC

PostPostao/la lukodp » 23 svi 2012

Marinović 602.
Pa niste valjda očekivali da će HKS na svojim kakti stranicama nešto objaviti prije kraja prvenstva :shock:
Zadnja izmjena: lukodp; 23 svi 2012; ukupno mijenjano 1 put/a.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 23 svi 2012

leo je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Curke ekipno na 7. mjestu. Do zadnjih 60 hitaca imale su broncu, ali u drugih 60 Maja Nanić našla "samo" 244 (nakon 282 u prvih 60) a slovenka 403 u pune :roll: . Nisu se baš proslavile ali se po meni nisu niti osramotile. Čestitke na rezultatu jer nije ni približno tako loš kako možda izgleda.

Ne da je loše nego je katastrofalno jer ne osvojiti medalju u ovom sastavu je stvarno trebalo znati.U reprezentaciji imamo tri igračice državnog prvaka plus ostatak ekipe koje također igraju prvu ligu i to dosta zapaženo.Još kada se vidi da su "manje zvučna" imena postigle izvanredne rezultate, čini se da medalja srebrnog sjaja nikako nije smjela izmaći.Ne znam što se dogodilo s Kramar i Nanić, ali su poprilično ukakale priliku.

OK. Ovo sam napisao kada sam mislio da su sedme nekih 40 drva iza Slovenki, pa sam mislio da je Maja Nanić pukla u završnici, ali medalja je otišla još prijepodne kod onih početnih 1080. Iako slovenska zadnja igračica odigra 403 u pune (Noemi), i to je jednostavno prevagnulo nakraju. Šteta, vremena za pripreme je bilo sasvim dovoljno, koliko se radilo i kako, neznam, ali za neuspjeh su UVIJEK krivi treneri, a ne igrači ;)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Uz podbaćaj Poljske ( 5 igrača ) uz malo sreće i dobru Radoševu igru možda budemo i peti , izgledati će malo ljepše . Njemačka i Slovačka opasno kuhaju mogli bi i Slovenci biti ugroženi . Manev standardno odličan , bravo , ipak je on još uvijek naš.
SLAVONAC

AJOJ........
SLAVONAC

PostPostao/la cezar » 24 svi 2012

Pregledavanjem kao svako jutro novosti iz kuglanja i praćenja rezultata sa Svjetskog prvenstvo za juniore i juniorke otvorio sam YouTube - Videos aus Bautzen Weltcup Kegeln Classic U14 U18 I pregledavajući video isječke neugodno se iznenadio dok sam gledao nastup naše Ane i njene trenerice Željke gdje iznad videa piše
Ana Jambrovic, Serbien, VIII. Weltcup U18, Kegeln Classic in Bautzen GER Na drugim slikama sam primijetio da u pratnji imamo tajnika saveza a drugih pojedinaca . U Sarajevu su nas na proglašenju pokrali i proglasili Srbe za najbolju naciju da nije reagirao Agotič iz Rijeke tako bi i ostalo a sad naše igračice svrstavaju kao Srbe . Dali to netko prati iz našeg saveza ili samo beru dnevnice???????????????? SRAMOTA
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 24 svi 2012

Malo me bune ova pravila kod tandema. Naime organizatori su naveli da u slučaju nerješenog rezultata (1:1) prolazi tandem koji ima veči broj čunjeva a ako je to isto igra se SV. Koliko vidim kod svih nerješenih rezultata se igra SV, pa se već par puta desilo da ekipa koja ima manje čunjeva prođe. Koliko sam vidio Ernješi je ispao na taj način u prvom krugu.
Inaće, Jambrović i Oštrina igraju 1/4 finale, ostali su OUT.
Zadnja izmjena: lukodp; 25 svi 2012; ukupno mijenjano 1 put/a.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.