Svjetski kup - Zaelegerszeg 2013.

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
heku
Tipka sa dve ruke

Re: Svjetski kup - Zaelegerszeg 2013.

Post Postao/la heku » 16 vel 2017, 15:50

Poštovani!
Kako energiju gubite u krivom smjeru.Lukodp niti jedna ne bi propala, jer na svim tim" grobljima " igrala se i prva liga.Sjeti se samo Kutine.Pa Bizovačke toplice. Ali zbog svih kuglana koje se nisu uspjele renovirati radi pozamašnih troškova nažalost ugasili su se klubovi jer nije jednostavno odlaziti na trening ili utakmicu i po 30 km daleko. Kad se sjetim Otočca presvlačili smo se u hot.sobi jer nije bilo svlačionica a sad se deset godina čeka novu.Kada sam sa Grmoščicom došao u Daruvarske toplice tamo je bila kuglana sa dvije plastike nove i dvije stare razrovane i kuglali smo.Kako je tko znao i umio.A bili smo osvajači svj.kupa.A sada o škripajućim tenisicama ili ne znam čemu.Što se mene tiče možeš kraj mene kuglati i bos i gol ali kuglaj.A kako malo treba da ti pojedinac zagorči volju za kuglanjem kad imaš dvije vrhunske kuglane, s time da se jedna maže i glanca stalno, a jedna zbog jedne budale nikako.Ajde barem su ga maknuli pa više ni suditi ne smije.Po meni je važnije da su staze brze a to je moguće samo ako su namazane i naglancane a onda špricanje postolja.I naravno ne čunjevi u prosjeku stari i do osam-osam godina.Ovako možemo u nedogled.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Svjetski kup - Zaelegerszeg 2013.

Post Postao/la lukodp » 16 vel 2017, 16:46

Ošli smo skroz van teme ali kuglane su propadale i prije 2009. godine, propadaju i nakon...
Od plastike je ostala još Kutina kao kuglana na kojoj se igraju službena natjecanja. Do 2018. Nakon toga više ih neće ni biti. Kuglanje se samim time promijenilo, da li na bolje ili na gorije o tome se može satima diskutirati bez zaključka ;) .
Luko Del Ponte

Odgovorite