Svjetski kup - Zaelegerszeg 2013.

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Svjetski kup - Zaelegerszeg 2013.

PostPostao/la zeljko » 03 lis 2013

Zasad svi po planu,osim Velebita....očekivao sam više od njih...ipak su Pero, Zrile i Vidak igrali Europu pa se ne može reći da su zeleni i neiskusni. Nego Vatro ak su ovi iz Berlina šubekanovići...šta smo onda mi "tehničari" iz Bjelovara?! :lol: ? :D
zeljko
Tek protipkao

PostPostao/la OS187DC » 04 lis 2013

Jel dobio uzelac čeha?
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la OS187DC » 04 lis 2013

samo čunjeve da održe zadnjih 60 i pala Podbrezova........ bravo dečki ajmo još malo....
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 05 lis 2013

Čitam izjave nekih trenera o ovom porazu Zaprešića i moram priznat da se ne slažem da je ovdje trener kriv zbog krivog rasporeda igrača. Jednostavno, Bruno je podbacio jedan set (127) da je taj set bio na 145 Zaprešić bi pobijedio. Mislim da tu trener ne može puno utjecati. Slažem se s izjavom da je kuglana u Augsburgu sramotno pripremljena jer ekipe rade oko 400 čunjeva manje nego u Apatinu, a sasvim je sigurno da ne postoji tolika razlika u kvaliteti igrača. Izgleda da i Nijemci imaju jednu kuglanu tipa Gospić :shock: :D .
Naravno nikakve zamjerke dečkima iz Zaprešića, to je sport, netko mora i izgubiti, bitno je da su oni dali sve od sebe za pobijedu a danas im želim puno sreće i dobre igre u borbi za treće mjesto protiv BG. Kao i curama iz Zabokya.
A Zadru i Mlaci želim da uzmu zlato mađarima, Istra nek im uzme broncu, pa nek si ovi u MOL-u misle s kim imaju posla ;) :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 06 lis 2013

Luko, ja ću opet o "pripremljenosti" kuglane... Što to konkretno znači, da li postoji neki pravilnik o "pripremljenosti" kuglane? Da li je kuglana pripremljena ako postolje pliva u sredstvima za špricanje pa se čunjevi odbijaju 7 puta lijevo desno, plitki kanal pa se čunjevi vraćaju odostraga i dur pretvaraju u osmice? Ili je možda "pripremljena" kuglana ona koja odgovara svim tehničkim zahtjevima, čista, izglancana, na kojoj padne ono što srušiš? Konkretan primjer: Lokomotiva u Zagrebu. Jednom godišnje je oprana i očiščena, kad igra Kopasić našpricana sredstvomi prosjeci ekipa 550, a Kopa na 580. Ako Kopasić ne igra, šprica se sa sredstvom za pranje prozora i igrači koji na Grmoščici dođu do 600 ili koje drvo manje, tamo ostaju na 470. Jel to priprema kuglane? Bit pripreme je u špricanju? Lokomotiva je prljava i neispravna ina onih 470 i na Kopinih 580. A garantiram Ti da Kopa nije bolji igrač od onog sa 470. Dakle, jel postoji kakav pravilnik o pripremljenosti kuglane?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 06 lis 2013

newform1 je napisao/la:Luko, ja ću opet o "pripremljenosti" kuglane... Što to konkretno znači, da li postoji neki pravilnik o "pripremljenosti" kuglane? Da li je kuglana pripremljena ako postolje pliva u sredstvima za špricanje pa se čunjevi odbijaju 7 puta lijevo desno, plitki kanal pa se čunjevi vraćaju odostraga i dur pretvaraju u osmice? Ili je možda "pripremljena" kuglana ona koja odgovara svim tehničkim zahtjevima, čista, izglancana, na kojoj padne ono što srušiš? Konkretan primjer: Lokomotiva u Zagrebu. Jednom godišnje je oprana i očiščena, kad igra Kopasić našpricana sredstvomi prosjeci ekipa 550, a Kopa na 580. Ako Kopasić ne igra, šprica se sa sredstvom za pranje prozora i igrači koji na Grmoščici dođu do 600 ili koje drvo manje, tamo ostaju na 470. Jel to priprema kuglane? Bit pripreme je u špricanju? Lokomotiva je prljava i neispravna ina onih 470 i na Kopinih 580. A garantiram Ti da Kopa nije bolji igrač od onog sa 470. Dakle, jel postoji kakav pravilnik o pripremljenosti kuglane?

:) Ma slažem se ja s tim. Ali kako objasnit kuglačkom laiku činjenicu da se na Europa pokalu ruši 400 čunjeva manje nego na Svjetskom. Ispada gledajući rezultate da su ovi iz Zadra i Szegedija u rangu nekih rekreativaca u našoj trećoj ligi. Ja osobno više preferiram zahtjevnije kuglane ali za dobrobit i promociju kuglanja je kudikamo bolje da se natjecanja te razine igraju na kuglanama pripremljenim na visoke cifre.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Croman007 » 06 lis 2013

Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 07 lis 2013

Croman007 je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=kTJdgYpld-s

Kuglana u Augsburgu ;)

Da ali 2007.g. :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 11 vel 2017

ima Li neki LIVESTREAM IZ STRAUBINGA?
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Croman007 » 11 vel 2017

bubimir je napisao/la:ima Li neki LIVESTREAM IZ STRAUBINGA?

Nema ništa,Švabe šparaju gdje god stignu.

Jedino sam ovo našao:https://www.tickaroo.com/ticker/589d2af0f7596cf6cfaae6f5
Croman007
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.