Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

PostPostao/la Kegelmaniac » 27 svi 2013

svaka čast Fučkaru ali treba pozdraviti rad i Saše Petkovića koji je 90% vremena sa tim curama
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la OS187DC » 28 svi 2013

Navodi na službenim stranicama tajnik Hrvatskog kuglačkog saveza:

"Seniori ponovno ujutro nisu sreli dimnjačara, ali su vidjeli kako Rumunj crvenoga nosa Lupu pleše po bini jer je nama falilo pet čunjeva. Kakva tragedija, mora da smo strašno nešto zgriješili (ili su) da nas tako kažnjava! Šansa da nakon 17 godina i Šojatove srebrne osvojimo nešto kod dečki otišla je u nepovrat, kao i 2005. u Novom Sadu, 2009. u Dettenheimu, 2011. u Sarajevu itd. Da poludiš!

Bili su na leđima, ali ponovno neodlučnost, Fridl ostao na klupi i šansa otišla u nepovrat. Možda ne bi ništa bilo, ali ne bi si imali što prigovoriti. Uglavnom dobro, ništa nismo pokvarili, peti smo bili i u Sarajevu. Ovdje imamo problem, dok kod cura mlade nadiru, ovdje nema previše mladih u opticaju! Vjerujemo u naš talent i volju, samo treba pojačati rad u klubovima, podignuti kvalitetu."

Vid znam da čitaš forum jer se ponekda sprdaš sa izjavama foruma pa opet ti napominjem trebao si samo ovim znalcima na "C" pročitati što je pisalo na forumu prije naše svake utakmice i ispao bi najpametniji čovjek u Hrvatskom kuglanju tamo ti je pisalo kako se treba odigrati i što treba napraviti. Nije se u savezu ništa pogriješilo i ne kažnjava te onaj od gore..... jednostavan ti je odgovor : ne znate i ne znate da ne znate ; zato se toliko i pitate što lupamo glavom u zid . Nemoj se ljutiti na ovoj izjavi jer ima i gora : ne znaš a misliš da znaš to je gora kombinacija......

Vidi ovo oko mladih , mladih ima i među dečkima a odgovor ti je u rečenici prije koju si napisao zato i držim da " ne znaš a neznaš da neznaš "
Ovako ide odgovor oko tih mladih što si ti napisao:
".......ali ponovno neodlučnost, Fridl ostao na klupi i šansa otišla u nepovrat. Možda ne bi ništa bilo, ali ne bi si imali što prigovoriti....."

Stoga sada si prigovaraj koliko god hoćeš zato što ne znaš.......
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la guzonjin sin » 28 svi 2013

Kegelmaniac je napisao/la:
guzonjin sin je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:svaka čast Fučkaru ali treba pozdraviti rad i Saše Petkovića koji je 90% vremena sa tim curama

Moje isprike Saši... naravno da je on bitan kotačić .. ali on je pomoćni trener... pomoćni i osoba koja je s curama na tekmama, jer D.F. ne može istovremeno biti na svojoj i njihovoj tekmi... ali zna se tko i kako radi i tko odlučuje o sastavu

zar nije Fučkar na plaći zagrebačkog kuglačkog saveza i zar on ne bi trebao raditi sa djecom iz svih klubova, ne samo sa zabokicama? ako imam krivu informaciju, molim da me se ispravi i isprike zbog toga

Nemam pojma kakvim ugovorom i kojim novcima je Fučkar angažiran. Ali to niti nije tema ovog posta..
Tema je njegov rad i doprinos rezultatima kako Zabokiju, tako i reprezentacija Makedonije i Hrvatske. Činjenice govore njemu u prilog, a svako ima pravo misliti i drugačije :roll:
guzonjin sin
Tek protipkao

PostPostao/la Slavuj » 28 svi 2013

Sta ovaj pise gluposti na stranici saveza: mozda mimi pavic odlicno pripremljenu, sportskom linijom!!?? Inace sad sam gledo ona je 20.igracica lige i 30.po gostujucim utakmicama ... I ono za Fridla pa sto ga nisu stavili ...
Slavuj
Tek protipkao

PostPostao/la Čunj » 28 svi 2013

Slavuj je napisao/la:Sta ovaj pise gluposti na stranici saveza: mozda mimi pavic odlicno pripremljenu, sportskom linijom!!?? Inace sad sam gledo ona je 20.igracica lige i 30.po gostujucim utakmicama ... I ono za Fridla pa sto ga nisu stavili ...

Pazi, Mezak traži alibi isključivo za poteze koje je sam radio. MEZAK JE TAJ koji je radio popis igrača, koji je sastavljao reprezentaciju, koji je slagao strategije i sada pere sebe i svoje postupke omalovažavajući igrače, trenere i ljude koje je tamo vodio.

Ali ne brinite, ti isti na koje sada ljepi masnjake će biti na kavici sa njim ukoliko Mikac prođe na skupštini - toliko o obrazima nekih.
Čunj
Tek protipkao

PostPostao/la guzonjin sin » 28 svi 2013

Kažu u životu ništa nije bezveze i slučajno, pa tako vjerojatno nije slučajno da u najnovijem osvrtu na SP tajnik HKS citira „Maminja“, a sve u duhu pera njegovog osobnog novinara Židaka. Oni su , valjda i na neki način bliski tajniku i uzor hrvatskog sporta i novinarstva. Osim toga, čudi me da pri prizivanju Orehovec i Graber, sad već bivših reprezentativki, nije prizivao i npr. Perman, Žunić i Krištof, jer da su nam one iz svojih najboljih dana Hrvatska bi bila vječiti prvak.

Nadalje citiram; „Da ne bih opet lobirao, služim se slovom, jer da je bio netko kao "C", vjerujem u pobjedu. Neiskustvo naše sjajne Željke donijelo je situaciju da su naše podlegle velikoj buci u dvorani pa više nisu mogle doći do štiha.“
Ovo ne zvuči kao lobiranje, ovo zvuči kao pranje ruku nesposobnosti Saveza i nepravedno stavljanje Željke u položaj „žrtvenog janjeta“. Ovo je uvreda za Željku, bez obzira što kasnije hvali kovanje zlatne bronce.

„Seniori ponovno ujutro nisu sreli dimnjačara“
Samo potvrđuje moju teoriju, a i navode jednog od forumaša… zalutali ste u ove poslove i nemate pojma što radite..
Sve ima rok trajanja, a ja se svesrdno nadam da je i Vaš rok trajanja na isteku… zbog boljitka hrvatskog kuglanja.
guzonjin sin
Tek protipkao

PostPostao/la Slavuj » 28 svi 2013

Meni samo nije jasno sto je mislio pod onim sportskom linijom!? Na liniju tijela ili sto?? Ispricavam se ako sam krivo shvatio ali meni ovo zvuci glupo..
Slavuj
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 28 svi 2013

OS187DC je napisao/la:Navodi na službenim stranicama tajnik Hrvatskog kuglačkog saveza:

"Seniori ponovno ujutro nisu sreli dimnjačara, ali su vidjeli kako Rumunj crvenoga nosa Lupu pleše po bini jer je nama falilo pet čunjeva. Kakva tragedija, mora da smo strašno nešto zgriješili (ili su) da nas tako kažnjava! Šansa da nakon 17 godina i Šojatove srebrne osvojimo nešto kod dečki otišla je u nepovrat, kao i 2005. u Novom Sadu, 2009. u Dettenheimu, 2011. u Sarajevu itd. Da poludiš!

Bili su na leđima, ali ponovno neodlučnost, Fridl ostao na klupi i šansa otišla u nepovrat. Možda ne bi ništa bilo, ali ne bi si imali što prigovoriti. Uglavnom dobro, ništa nismo pokvarili, peti smo bili i u Sarajevu. Ovdje imamo problem, dok kod cura mlade nadiru, ovdje nema previše mladih u opticaju! Vjerujemo u naš talent i volju, samo treba pojačati rad u klubovima, podignuti kvalitetu."

Vid znam da čitaš forum jer se ponekda sprdaš sa izjavama foruma pa opet ti napominjem trebao si samo ovim znalcima na "C" pročitati što je pisalo na forumu prije naše svake utakmice i ispao bi najpametniji čovjek u Hrvatskom kuglanju tamo ti je pisalo kako se treba odigrati i što treba napraviti. Nije se u savezu ništa pogriješilo i ne kažnjava te onaj od gore..... jednostavan ti je odgovor : ne znate i ne znate da ne znate ; zato se toliko i pitate što lupamo glavom u zid . Nemoj se ljutiti na ovoj izjavi jer ima i gora : ne znaš a misliš da znaš to je gora kombinacija......

Vidi ovo oko mladih , mladih ima i među dečkima a odgovor ti je u rečenici prije koju si napisao zato i držim da " ne znaš a neznaš da neznaš "
Ovako ide odgovor oko tih mladih što si ti napisao:
".......ali ponovno neodlučnost, Fridl ostao na klupi i šansa otišla u nepovrat. Možda ne bi ništa bilo, ali ne bi si imali što prigovoriti....."

Stoga sada si prigovaraj koliko god hoćeš zato što ne znaš.......

Burn 8-)
Vatro, svaka čast! Nema se što dodati ovome :)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 28 svi 2013

Slavuj je napisao/la:Meni samo nije jasno sto je mislio pod onim sportskom linijom!? Na liniju tijela ili sto?? Ispricavam se ako sam krivo shvatio ali meni ovo zvuci glupo..

:shock:
Takve izjave, na tom mjestu... Nevjerovatno... :shock:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zadnja loža » 30 svi 2013

Iz mog pravca !
Već nekoliko dana se spremam napisati nekoliko riječi mog viđenja svjetskog prvenstva u Mađarskoj.
Prije analize igre naše reprezentacije dao bih savjet našem tajniku, jer bi tajnik reprezentacije morao voditi računa o smještaju i prehrani našeg tima, a ne da on donosi mišljenje tko bi trebao igrati, a tko ne. Pitam ja predsjednika i tajnika saveza kako to da reprezentacija od 20 igrača i igračica ne može na tjedan dana angažirati jednog masera, a svatko tko se razumi u kuglanje zna koliko je opuštanje mišića važno s obzirom na puno nastupa u kratkom vremenu ?
Vraćam se ja na igru i ponašanje naših djevojaka koje su u pravom smislu riječi bile ponos cijele Hrvatske.
Djevojke su svojom igrom, zalaganjem, zajedništvom, ponašanjem i navijanjem pokazale kako se igra za sebe i Hrvatsku. Svaka čast djevojke!!!
Moj položaj na tribini dozvolio mi je vidjeti svaku kuglu koju su naše djevojke bacile, a dugo sam u kuglanju, pa mislim da sam dovoljno kvalificiran napraviti analizu.
Ines Maričić je djevojka koja spada u top 5 svjetskog kuglanja. Ovdje je sve utakmice igrala izvrsno te pokazala da je prava kada je najteže i da ima i igru i glavu za najveće domete.
Druga Ines me još više oduševila, možda zbog toga što od nje nisam očekivao tako dobru igru, jer prvi put nastupa na tako velikom natjecanju.Posebno sam oduševljen igrom protiv Mađarica kada su u paklenoj atmosferi i sjajnoj igri protivnica ostale mirne i u najtežim situacijama i pobjedile sa sjajnim rezultatima. Bravo Hasićka !!Bravo Maričićka!
Treća po redu koju bih istaknuo je Ana Bacan koja svakako ima najljepši stil od svih igračica na prvenstvu, a koja po meni može još napredovati i postati ono što je Zavarko u muškom kuglanju. Bravo Ana!
Šteta što Josipa Dolibašić i Marijana Liović nisu bile na nivou na kojem mogu biti da konačno postanemo Svjetski prvaci.
Marijana ovaj put nije našla odgovarajuću igru, a što se tiče Josipe ona je igračica koju treba voditi kroz igru, a Željka je očigledno ne poznaje dobro, a čini mi se da je bila i malo nervozna što se odrazilo i na Josipinu igru i protiv Slovenki i Mađarica, naročito zadnji set .
Nataša Gašparini ima malo "mrtav" hitac za ovakvu kuglanu, pa je za isti broj pogodaka u loh dobila manje čunjeva od svojih protivnica.
Ostale djevojke su premalo igrale ili uopće nisu tako da ne mogu donijeti stav, ali im treba svejedno čestitati na iskrenom navijanju i bodrenju svojih kolegica.
S obzirom da su naše Juniorke Svjetske prvakinje ne moramo se bojati za žensko kuglanje.
Za muški tim analiza slijedi poslije.
zadnja loža
Nevini

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.