Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Post Postao/la OS187DC » 16 svi 2013, 06:55

Čestitke djevojčicama i dječacima i njihovim roditeljima na ostvarenim uspijesima u Zalaegerszegu.

Njihovim trenerima želim da se dokažu i u narednih 5/6 godina od ovih izvrsnih kuglača i kuglačica izbace baren jedno seniorsko ime u reprezentaciji gdje će ponavljati ovakve rezultate.

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 16 svi 2013, 09:21

samo im dati Bracsvilu za trenera i nema straha.. svi idu do 650...

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 16 svi 2013, 12:05

ima negdje LINK ZA livestream sa SP ???

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 16 svi 2013, 12:21

mrbean je napisao/la:ima negdje LINK ZA livestream sa SP ???
Od subote 18/05 bi trebalo biti ovdje:
http://livesite.hu/en/event/166/
Luko Del Ponte

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 16 svi 2013, 12:51

THANKS LUKA

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 16 svi 2013, 13:40

lukodp je napisao/la:
jučerašnja info u mađarskoj je - mađari rade live samo za njihove utakmice
slovenac će probati krasti net za njihove
i tak
mislim da se nećemo nagledat kuglanja
ali lijepo je tamo i prilično jeftino pa preporučam odlazak

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 16 svi 2013, 18:29

sasa je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
jučerašnja info u mađarskoj je - mađari rade live samo za njihove utakmice
slovenac će probati krasti net za njihove
i tak
mislim da se nećemo nagledat kuglanja
ali lijepo je tamo i prilično jeftino pa preporučam odlazak
Ako je suditi po navedenim terminima za prijenos, prenašaju SVE. Naravno, nije im za vjerovat :)
Luko Del Ponte

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la OS187DC » 17 svi 2013, 12:12

Danas kreće Svjetsko kako pomoći ???? Možda će netko misliti da želim nekoga omalovažiti i podcjeniti ali nije točno za mene je Hrvatska svetinja i savezi koji predstavljaju moju Domovinu moraju voditi računa da predstavljaju sve nas miševe koji smo ostali kod kuće, želim seniorima i seniorkama da ostvare što bolje rezultate i ako je moguće da se kući vrate sa medaljom koliko god to bilo teško........ prije dvije godine sam napisao svoja zapažanja u vezi rezultata u Sarajevu i kako je to izgledalo prema nekom mom viđenju. Kako smo mi u Hrvatskoj jako malo radili u zadnje dvije godine po nekom planu i programu koji je jasno bio iznesen, malo me strah .
Od igrača koji idu na Svjetsko može se izvuči maksimum i uz puno sreće doći do pozitivnog rezultata ali treba opteretiti djecu koja neznaju što je 200 kg i pustiti ih neka nose..... Vjerojatno će se neki smijati ali evo vam moja neka zapažanja pa neka me opet pljuju i pričaju priće o meni ali ovo što pišem možda je subjektivno ali nije daleko od istine......i pisano je u želji da pomognem a ne da odmognem ako nekog ovo vrijeđa neka samo stavi moje postove na ignore pa neće morati gledati/čitati...... Hvala

Prvi turnus: Bulka, Mušanić, - leteća zamjena Šarkezi

Drugi turnus: A. Kovač, Marinović- zamjena Bogdanović ( polako ga uvoditi u ekipu ostaviti mu prostora da snimi kuglanu onda može puno, prema kraju takmičenja treba što više igrati, NIKAKO ga stavljati da igra prvu utakmicu )

Treći turnus: N. Uzelac, Fridl - zamjena Baljak ( čuvati ga kao što Srbi čuvaju Čalića ostaviti ga što je moguće sviježijeg za četvrti susret vjerojatno protiv Rumunjske on je ključ za ulazak u polufinale i osvajanje medalje)

Ne znam ima li Manev pravo nastupa ali ako ima onda ga treba bubnuti do Bulke u prvi turnus.

Igrače treba rotirati, tako da u prve tri utakmice maximalno igrač baci 240 kugli da bi mogli biti udarni za utakmicu vjerojatno protiv Rumunjske ako sam dobro skužio raster turnira.

Odmarati ključne igraće u trećoj utakmici ( Bulku, Mušanića, Baljka, A.Kovača ), maximalno opteretiti N. Uzelca, Fridla, Šarkezija, Bulku predpostavljam da jedini pucaju od snage ostali su mi upitni mislim da im je pun tur kuglanja.

Gledajte snaga je ove reprezentacije je to što treba omogućiti Uzelcu, Baljku, Fridlu da ulaze kod rezultata 2:2 i +/-20 čunjeva onda je to za nas gotova utakmica jer mislim da imaju dosta krvi ispod kože da utakmicu mirno privedu kraju.

Očekujem izuzetno teško otvaranje protiv Francuske ali nadam se pobjedi, slijedi jedna utakmica protiv Slovačke koja se treba rutinski dobiti jer Fridl i Uzelac su klasa uz Bulku koji mogu dobiti Slovake, i onda slijedi jedna utakmica protiv Slovenije gdje treba uči ozbiljno pa neće biti problema( moći će i Mezak baciti u zadnjem turnusu zadnjih 30 kugli ). Nadam se tri pobjede u skupini i osvajanje prvog mjesta jer drugo mjesto vjerojatno znači Srbija u četvrtfinalu a to neće biti dobro ili biti će izuzetno teško ali uz držanje palčeva možda dogodi se čudo.

Nisam pisao ništa o ženskom kuglanju jer o njemu znam jako malo tako da nemam što pametno napisati....

Još jedanput sretno i polako kuglu po kuglu.....

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 17 svi 2013, 12:35

kolko košta dnevna ulaznica ??

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la OS187DC » 17 svi 2013, 13:56

Zabrljao sam redosljed i možda je tako dobro prvu tekmu trebaju dobiti Bulka, Fridl, N.Uzelac igramo koliko vidim ako opet nisam pogriješio sa Slovačkom
Drugu tekmu treba biti izuzetno oprezan da se ne oskliznemo na Francuskoj mislim da nam je to najteža utakmica
A protiv Slovenije početak ozbiljno a onda se do kraj može bacati kroz noge.... ukoliko početak bude ozbiljan

Ekipa za Slovačku
1. Bulka
2. Šarkezi zamjena sa Mušanićem u 60 hicu
3. Andrej Kovać
4 Marinović zamjena Bogdanović u 60 hicu
5. Uzelac
6. Fridl

Ekipa za Francusku
1. Bulka
2. Mušanić
3.A. Kovač
4. Bogdanović