Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
mrbean
Raspisani lik

Re: Svjetsko prvenstvo - Zalaegerszeg 2013

Post Postao/la mrbean »

ove 4 ekipe treba tražiti u polufinalu... njemačka,srbija.rumunjska,hrvatska... eventulna iznenađenja: austrija,makedonija.češka,slovačka..i mađarska slovenci nikad slabiji.. ostali su autsajderi

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

mrbean je napisao/la:ove 4 ekipe treba tražiti u polufinalu... njemačka,srbija.rumunjska,hrvatska... eventulna iznenađenja: austrija,makedonija.češka,slovačka..i mađarska slovenci nikad slabiji.. ostali su autsajderi
nasi se krizaju sa njem,srb ili rumunjima u 1/4finalu
zanimljivo na nbc-ovim srtanicama, sve "domace" ekipe (tj koje su kretale s neparnih staza) su pobjedile...domacinska kuglana

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

mrbean je napisao/la:ove 4 ekipe treba tražiti u polufinalu... njemačka,srbija.rumunjska,hrvatska... eventulna iznenađenja: austrija,makedonija.češka,slovačka..i mađarska slovenci nikad slabiji.. ostali su autsajderi
U krivu si za madare, jer oni nisu igrali punom snagom niti u najjacem sastavu.. (budes ih vidio u bitnim tekmama) i vidi se da lupas bezveze jer si nabrojao 3 ekipe iz jedne grupe i nas koji cemo vrlo vjerojatno igrati sa njemcima/rumunjima. Dakle od te ekipe samo ce dvije biti u polufinalu, mi i jos netko 8-)

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la OS187DC »

Protiv Francuske igramo na istim stazama na kojima bi trebali igrati i u četvrtfinalu jer trebali bi pobjediti i u ove preostale dvije utakmice, jednostavno smo jači...... utakmicu protiv Francuske iskoristite za uigravanje postave za Rumunjsku/Srbiju/Njemačku. Iz prikazanih utakmica da se zaključiti da Rumunjska ima jako raspoloženog Lupu na početku tekme i strašno jak zadnji turnus, isto tako i Srbija te dvije ekipe se napada u drugom turnusu, dok je kod Njemačke obrnuto imaju solidan prvi turnus, izuzetno jak drugi turnus i nedorečeni treči turnus ( jedva da znaju hodati po stazi )...... Nama je najlakše igrati protiv njemačke, a Rumunjsku i Srbiju ćemo imati jako velikih problema.....ne zbog 700 koje su u stanju srušiti te dvije reprezentacje već zato što mi nemamo izgrađen sustav unutar ekipe da znamo tko što igra i tko treba u kojem trenutku preuzeti odgovornost. Primjer prebacivanje Mušanića iz prvog u drugi pa onda u treći turnus to je loše biti će čovjek kao spužva u toj četvrtoj utakmici ili recimo šetanje Kovača isto tako problem, i onda za kraj ne znanje korištenja Bogdanovića... prihvaćam da je vjerojatno ozljeđen i da ima problema ali to se znalo i trebalo dozirati...... Još jedanput napominjem da nama Nositelji na ovom prvenstvu u kvantiteti izbačenih hitaca moraju biti mlađi igrači Uzelac, Fridl, Bulka, Šarkezi, Marinović, a stariji igrači treba im dozirati nastupe i graditi im samopuzdanje da u datom trenutku mogu igrati iznad svojih fizičkih i psihičkih mogučnosti oni trebaju biti samo dodatni začin u igri koji će biti prevaga u datom trenutku.. Mušanić, Baljak, Kovač, Bogdanović........ to je ključ ako bude obrnuto neće valjati.... utakmica protiv Slovačke se dobila nikad lakše ali na silu a ne rutinski a to nije dobro jer utakmice troše igrače, a mi smo u toj utakmici trošili starije igrače koji su morali povlačiti i to jako Mušanić, Kovač........ Ne pišem ovo da bi pljuvao već da bi samo izrazio svoje mišljenje koje možda može poslužiti da se vidi u širinu, pa se možda izrodi neka luda kombinacija i uspije se proči do medalje....... neka mi oproste svi koji se smatraju pogođeni ovim postom.....

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Oduševila me igra Rumunjske baš me zanima mogu li takav ritam držati u kontinuitetu...... biti će odlićna tekma Rumunjska-Srbija, Ponjaviću kapa do poda čovjek radi samo ono što se od njega traži i to radi vrhunski ništa ne komplicira.... Svi gledaju i dive se igri Srpskih igrača ali mislim da je njihov trener najveća prevaga, Njemci su me malo razočarali sjećam se uvijek Zengera kako je igrao kraj utakmice a ovo protiv Srbije je bio smijeh onog što su mijenjali taj kao da je prvi puta bio na kuglani samo sam čekao da padne preko kuglovoda nakon izbačene kugle...... Mađari rutinski i mislim da su u najvećoj prednosti jer do supote će sve utakmice bacati rekreativno nema im tko zaprijetiti.... Česi imaju krasan raspored i očekujem ih u polufinala jer sa nekom drvenom ekipom su laganini riješili prvu utakmicu....

Polufinalisti na osnovu prvih odigranih utakmica: Mađarska, Češka, Srbija/Rumunjska/Njemačka(tu u ovoj skupini smrti sve je moguće, ipak laganu prednost dajem Srbiji zbog Ponjavića, a Rumunjska i Njemačka će vjerojatno morati nakon teške skupine ići na Hrvatsku koja ako ostane što je moguće sviježija može na sviježinu proći) i naravno navijački Hrvatska

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

...

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

Ti si lud srec......10 devetki..... 10
Lik ima 292 ciscenja a ti velis da ima 30 devetki......znaci lazar je u ostalih 30 hitaca ocistil 22????

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

mrbean je napisao/la:...
Aha.... skuzil si da gluposti pises?? :lol:

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

o čemu ti to GOX??? :lol: :D :roll: :oops:

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

gledam na preskokce utakmicu Njemačka Rumunjska i nemogu se načuditi Njemačkoj ležernosti kao da ih je netko natjerao na Svjetsko..... vjerojatno Njemačka ide kući zašto Torsten nije igrao to ne kužim :?:

Odgovorite