Brno 2014

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
fizzo
Tipka sa dve ruke

Re: Brno 2014

Post Postao/la fizzo » 17 svi 2014, 18:11

lukodp je napisao/la:Katarina Zajec vs SCHWEIZER, Julia AUT 1/4 finale
(5) 31-25
(10) 62-56
(15) 72-70
(20) 90-79 :D
----------------1 - 0 ---------
(5) 27-31
(10) 57-63
(15) 75-81
(20) 89-98
--------------1 - 1 -----------
SV
Ovog režisera bi najradije sad ubio :lol:
pobjedila je

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 17 svi 2014, 18:39

Gospodine,
Bi li imao hrabrosti (neću upotrebiti riječ koju bi trebalo u stilu tvog pisanja) da sucu ili sucima
u lice kažeš da su govna.Nisam se nadao takvim komentarima od sportskog funkcionera.Nažalost.......
zbilja svašta sam već čuo a ovdje pogotovo se čuju također "sami biseri"-neznanje,nepoznavanje osnovnih propisa i pravila-funkcioneri ??????
Ali njima je lijepo.......?

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 17 svi 2014, 18:45

KETI vs. srb
(20) 97-93 :D :D
(20)101-97 POBJEDAAAAA :D :D

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 17 svi 2014, 19:16

KETI vs cze
(20) 79-105 :(
8-9............77-71
14-13.......... 78 -72
21-19.......... 79-78
30-25.......... -79
36-32.......... 86-80
43-38.......... 89-80
49-42...........
58-49...........
64-56...........
70-63........... 106-89 dobila je keti :D :D :D

sv 3+4+6 iz savršenog loha :( :( : 5+6+3

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 17 svi 2014, 19:39

Milan B. je napisao/la:Gospodine,
Bi li imao hrabrosti (neću upotrebiti riječ koju bi trebalo u stilu tvog pisanja) da sucu ili sucima
u lice kažeš da su govna.Nisam se nadao takvim komentarima od sportskog funkcionera.Nažalost.......
zbilja svašta sam već čuo a ovdje pogotovo se čuju također "sami biseri"-neznanje,nepoznavanje osnovnih propisa i pravila-funkcioneri ??????
Ali njima je lijepo.......?
Ako je to islo meni a ocito je onda ovak...
Komentirao sam u afektu. Naravno da sudac nije s tim imao nista, on se slucajno nasao ispred kamere a ono g oznacuje njegovu straznjicu jer to smo gledali dok je bio zadnj hitac SV a ne govno.A resiser bi trebao imati osjecaja i znanja koju kameru pustiti u koje vrijeme. Pogotovo dok im platim 80 kn. I to se ne bi smijelo desavati.
Ispricavam se reziseru. Naravni da ga ne bih ubio :roll: . Stavio bih ga na moje mjesto pa nek vidi kak je to :)

Nadalje, posto vidim da nekome ocigledno smeta moje neznanje, nepoznavanje osnovnih pravila i propisa, posto mi se prijeti preko telefona, nikad nisam srusio devetku te sam jako los sportski funkcioner itd... ovo ce biti moj zadnji post na ovom forumu. Posto mi Sasa kao admin nije odgovorio na PP od prije par mjeseci, molim ga sada javno da obrise moj profil.
FYI ovo NIJE samo zbog ovog ocitog nesporazuma s g. Baricevicem, koji je ocigledno krivo prebrojao zvijezdice poslije slova g.
Live long and prosper :D
Luko Del Ponte

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 17 svi 2014, 21:53

Gospodine lukodp,
U međuvremenu sam imao malo vremena i pobrojao zvjezdice pa sam zaključio ja znače sučevu guzicu a ne govno.Neznam da li sam ispravno zaključio.
Bitno je međutim nešto drugo, što stalno pokušavam već godinama da se prihvati ali nažalost ne nalazim sugovornike,samo oportunizam.
Poznavanje Pravila je jedna tema kako za igrače koji nastupaju internacionalno,tako i za funkcionere koji ih prate a ne poznaju ista ta Pravila.
Međutim,uvijek je za kiks ili slabi rezultat kriv netko drugi.Kriva su Pravila,krivi su ljudi koji vrše određene funkcije i tome slično.Međutim,kod drugih nacija-
igrača i funkcionera, prisutno je ipak više sportskog duha,sportskog razumijevanja i sportske kulture.
Međunarodni funkcioneri (govorimo samo o kuglanju) kamo spadaju i međunarodni suci, kao niti međunarodna kugl.federacija,NEMAJU veze sa snimanjem i
realizacijom prenosa iz dvorane.Nitko nas nije niti pitao (a bio bi red)kako se vrši prenos,gdje postaviti kamere i sl.Sami ljudi sa TV Brna u dogovoru sa
organizatorom vrše prenos,nama je dapače vrlo drago da postoji,ali da li je pristup i cijena u redu? Koliko vi plaćate i kakvu kvalitetu dobivate,žao mi je ali
ne možemo pomoći.Uz užasnu galamu u dvorani,sudac je primoran doči iza igrača koji igraju SV da bi ga čuli i zato vam je došao u kadar.Posebna priča je
nažalost elektronika firme koja je postavila kuglanu.Sami njihovi ljudi koji održavaju sustav,su u pojedinim trenucima na čudu.I nama je kao igračima i
trenerima ponekad muka i ne razumijemo stanje,ali si ne možemo puno pomoći-oni moraju izvući prvenstvo.Posljedice,vjerojatno će se osjetiti na reklami firme.
Pitanje za svih vas koji ste forumaši: da li je u redu da isti igrač igra sve discipline ili kako to rade "druge" nacije,podijele napore,igru i sigurno idu na siguran
rezultat? Ja se ne razumijem ali gledam i pokušavam pobrojiti zvjezdice.
Želim vam ipak bolju sliku iz Brna,

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 17 svi 2014, 21:59

Pozdrav mom drugu , može poneko pitanje za tebe : U kojem svojstvu si ti na prvenstvu , koja je tvoja funkcija pri FIQ , kako tumačiš prekid od 15 minuta i sam nastavak , zašto nitko nije ništa poduzeo pa ni ti . Pozdrav .

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 17 svi 2014, 22:29

Milan B. je napisao/la:da li je u redu da isti igrač igra sve discipline ili kako to rade "druge" nacije,podijele napore,igru i sigurno idu na siguran
rezultat?
pa kad se pogleda Marinović je u svim disciplinama mogo do zlata i nesertno je gubio u mixu i u sprintu...pa ak može do zlata zašto onda nebi igrao i osvojio?
nema tu niš bit fer ,ne fer...jedino šteta Radoša bio prvak Hrv a imo samo 1 nastup

lipi
Nevini

Post Postao/la lipi » 17 svi 2014, 23:05

Milan B. je napisao/la:Gospodine lukodp,
U međuvremenu sam imao malo vremena i pobrojao zvjezdice pa sam zaključio ja znače sučevu guzicu a ne govno.Neznam da li sam ispravno zaključio.
Bitno je međutim nešto drugo, što stalno pokušavam već godinama da se prihvati ali nažalost ne nalazim sugovornike,samo oportunizam.
Poznavanje Pravila je jedna tema kako za igrače koji nastupaju internacionalno,tako i za funkcionere koji ih prate a ne poznaju ista ta Pravila.
Međutim,uvijek je za kiks ili slabi rezultat kriv netko drugi.Kriva su Pravila,krivi su ljudi koji vrše određene funkcije i tome slično.Međutim,kod drugih nacija-
igrača i funkcionera, prisutno je ipak više sportskog duha,sportskog razumijevanja i sportske kulture.
Međunarodni funkcioneri (govorimo samo o kuglanju) kamo spadaju i međunarodni suci, kao niti međunarodna kugl.federacija,NEMAJU veze sa snimanjem i
realizacijom prenosa iz dvorane.Nitko nas nije niti pitao (a bio bi red)kako se vrši prenos,gdje postaviti kamere i sl.Sami ljudi sa TV Brna u dogovoru sa
organizatorom vrše prenos,nama je dapače vrlo drago da postoji,ali da li je pristup i cijena u redu? Koliko vi plaćate i kakvu kvalitetu dobivate,žao mi je ali
ne možemo pomoći.Uz užasnu galamu u dvorani,sudac je primoran doči iza igrača koji igraju SV da bi ga čuli i zato vam je došao u kadar.Posebna priča je
nažalost elektronika firme koja je postavila kuglanu.Sami njihovi ljudi koji održavaju sustav,su u pojedinim trenucima na čudu.I nama je kao igračima i
trenerima ponekad muka i ne razumijemo stanje,ali si ne možemo puno pomoći-oni moraju izvući prvenstvo.Posljedice,vjerojatno će se osjetiti na reklami firme.
Pitanje za svih vas koji ste forumaši: da li je u redu da isti igrač igra sve discipline ili kako to rade "druge" nacije,podijele napore,igru i sigurno idu na siguran
rezultat? Ja se ne razumijem ali gledam i pokušavam pobrojiti zvjezdice.
Želim vam ipak bolju sliku iz Brna,
Gospon M.B.,ako je 15 min. i 1 sek. pauza onda je pet probnih hitaca i to nema veze sa sportskom kulturom,već s poznavanjem pravila,a da se Vi malo više posvetite Hrvatskoj,a manje Njemačkoj,imali bi pravednije suđenje kada igraju naši igrači.Za Vaš renome bi bilo,ja mislim važnije da se skoncentrirate na Svjetsko prvenstvo,a ne da bul..znite po Zg forumu,jer nisu uvijek Hrvati u krivu,nekada su ipak i u pravu.Gospon Slavonac,mislim da nećete dobit odgovor na Vaše pitanje i to mi je jako žao,jer mislim da je Vaše pitanje vrlo dobro s obzirom na Vaše poznavanje kugl.pravila,pa mislim da g.M.B. nema možda hrabrosti se s Vama upustiti u diskusiju o tome,vjerojatnoi bi se prvo trebao savjetovati s gospodom iz NBC-čitaj Njemcima.Lipi pozdrav forumašima i kako ono narod kaže,daj bu..li ono što najviše
želi.
Zadnja izmjena: lipi, dana/u 17 svi 2014, 23:55, ukupno mijenjano 1 put.

lipi
Nevini

Post Postao/la lipi » 17 svi 2014, 23:06

Luko ne daj se,forum je uz tebe,pusti neznalicu.

Odgovorite