Brno 2014

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Brno 2014

PostPostao/la Krunoslav » 25 svi 2014

OS187DC je napisao/la:aaaaaaa pogledao malo Tammasa kakva kuglana prava za pekare...... još ako si pekar sa 45 km/h ubijaš....... 100% finale Huber, Tammas...... Kakuk i Ostojić imaju previše ravne kugle heheheheheheh ili bolje rečeno slabi frk heheheheheh....... čak se možda i splati dati 10 Eura za pogledati polufinale i finale biti će pravo nategunto........ako me pitate za koga navijam za desne heheheheheh ajmo Huber...... Ostojić poslijednji Mokihanac tehničkog kuglanja u ovome polufinalu..... ravan zalet naprijed kugla ovi ostali sve nešto u krivini i strogo po gasu ali izgleda pali.......

Primjetih da čovjek očisti 72 čunja u 15 hitaca sa jednim promašajem........... ne djeluje mi da bašt nešto pljušti......čišćenje 999729( promašaj 4)311635( ne puši ga kuglana 3) 1. Koliko bi imao da mu je padalo :D

Jesi li ti to mislio na Tamasovih 734 zadnje čišćenje? Tu nije bilo promašaja http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... 734-SR.pdf
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la fizzo » 25 svi 2014

Krunoslav je napisao/la:
OS187DC je napisao/la:aaaaaaa pogledao malo Tammasa kakva kuglana prava za pekare...... još ako si pekar sa 45 km/h ubijaš....... 100% finale Huber, Tammas...... Kakuk i Ostojić imaju previše ravne kugle heheheheheheh ili bolje rečeno slabi frk heheheheheh....... čak se možda i splati dati 10 Eura za pogledati polufinale i finale biti će pravo nategunto........ako me pitate za koga navijam za desne heheheheheh ajmo Huber...... Ostojić poslijednji Mokihanac tehničkog kuglanja u ovome polufinalu..... ravan zalet naprijed kugla ovi ostali sve nešto u krivini i strogo po gasu ali izgleda pali.......

Primjetih da čovjek očisti 72 čunja u 15 hitaca sa jednim promašajem........... ne djeluje mi da bašt nešto pljušti......čišćenje 999729( promašaj 4)311635( ne puši ga kuglana 3) 1. Koliko bi imao da mu je padalo :D

Jesi li ti to mislio na Tamasovih 734 zadnje čišćenje? Tu nije bilo promašaja http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... 734-SR.pdf

pod promašaj je mislil da nije pogodio loh
fizzo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la mrbean » 25 svi 2014

ma ljudi kaj je vama.. kakav debakl.. pa kaj vi ne vidite kakva je to izjednačenost... kaj bi onda trebali reći ostali ako je razultat naših debakl.. naprimjer Zavarko,kovačić.ernješi , lupu, mihaljču,norbert kiss.. fučkar, stoklas.. sve sama svjetska elita a nisu napravili ništ ...
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la SLAVONAC » 25 svi 2014

Kako imam pravo na svoje mišljenje , pokušat ću glasno razmišljati , i pojasniti zašto i ja mislim da je to DEBAKL od početka do kraja , čak mislim da je možda i jedan od najvećih . Pa krenimo redom : Savez i ljudi koji ga vode po meni nisu zreli ni ovce da čuvaju . Predsjednik izabran nakon godinu dana , nadglasavanjem , mučkama i sprdnjama , sva tijela koja rade za Savez prosto su podobni kao i u politici i izabrani su po direktivama ( po zaslugama ) , Pravilnici stari desetak godina ,mijenja ih kako tko hoće i kad tko hoće , ne postoje kriteriji za izbor , REPREZENTACIJE , IZBORNIKA ( može to i predsjednik biti , iz priloženog se vidi da je i dobar i kao sekundant ), SUDACA ( što se sve na Zapadu dešava ), SLUŽBENOG PROTOKOLA ( tko to sve putuje na račun Saveza i oblači službeni dres naše reprezentacije ) službene stranice Saveza postoje samo na papiru ( samo otvorite stranice i pogledajte što piše o najvećoj smotri kuglačkog svijeta iz Brna ) Ne mogu ne sjetiti se Petrovića ( bivšeg izbornika ) Fučkara ( Makedonca ) Maneva ( Hrvata ) Mušanića ( to mu je hvala za sve što je dao za reprezentaciju ) kazne ( koliko smo ih do sada platili i koliko će mo ih još platiti ).............. Mogao bih nabrajati još , još , ali i ovo je normalnom čovjeku previše . A što se tiče samih rezultata iz Brna , napisat ću samo ovo : Koliko ima boljih pojedinačnih rezultata od našeg najboljeg ( Bogdanović 655 ) mislim da ih ima puno , puno i zato nemojmo se zavaravati , rezultati govore na kojem smo trenutno mjestu a osobno mislim da smo bliže dnu nego vrhu . Pozdrav iz Slavonije .
SLAVONAC

PostPostao/la OS187DC » 26 svi 2014

Rezultati su odraz nerada zadnjih nekoliko godina.... recimo tamo od 1998 svjetskog prvenstva u Celju tada smo počeli zaostajati ali nismo krenuli raditi već samo ronimo prema dole i svađamo se......... izbacujemo one koje znaju reči nešto kontra a podobne koje šute ostavljamo i tako iz godine u godinu ronimo...... biti će se teško dići jer u kuglanju ostaju ljudi koji nikada ništa nisu znali o kuglanju ili su njihove metode bile zastarjele i kada su dolazili...... puno sreće želim Hrvatskom kuglanju da se digne čim prije ali.......... dajte okrenite se onima koji nešto znaju i nemoj te se toliko visoko držati pa šta onda što su vas sterali....... koji puta to su činili za vaše dobro jer ste griješili da ste ih barem poslušali tko zna gjde bi nam bio kraj...... i naravno malo crnjaka za kraj nije tako niti loše spadamo među prvih 10 nacija u svjetskom kuglanju....... heheheheheheh...... prema plasmanu nacija...... neće puno vremena proći pa ćemo i sa ovakim rezultatom biti prezadovoljni.......
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 26 svi 2014

OS187DC je napisao/la:Rezultati su odraz nerada zadnjih nekoliko godina.... recimo tamo od 1998 svjetskog prvenstva u Celju tada smo počeli zaostajati ali nismo krenuli raditi već samo ronimo prema dole i svađamo se......... izbacujemo one koje znaju reči nešto kontra a podobne koje šute ostavljamo i tako iz godine u godinu ronimo...... biti će se teško dići jer u kuglanju ostaju ljudi koji nikada ništa nisu znali o kuglanju ili su njihove metode bile zastarjele i kada su dolazili...... puno sreće želim Hrvatskom kuglanju da se digne čim prije ali.......... dajte okrenite se onima koji nešto znaju i nemoj te se toliko visoko držati pa šta onda što su vas sterali....... koji puta to su činili za vaše dobro jer ste griješili da ste ih barem poslušali tko zna gjde bi nam bio kraj...... i naravno malo crnjaka za kraj nije tako niti loše spadamo među prvih 10 nacija u svjetskom kuglanju....... heheheheheheh...... prema plasmanu nacija...... neće puno vremena proći pa ćemo i sa ovakim rezultatom biti prezadovoljni.......

A jesi optimist :lol: :mrgreen:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 26 svi 2014

Nije lijepo kada čujemo da predsjednik HKS-a psuje i viče na igračice tijekom igre, najgore je to što su to juniorke makar nema opravdanja da se viče i psuje po senirima ili po bilo kome. Mikac svojim postupcima dokazuje da je još gori odabir od Lulića
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la julio » 26 svi 2014

za mene je najveća tragedija neigranje mušanića na ovom prvenstvu , nije mi jasno zašto su ga zvali?
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la mrbean » 26 svi 2014

rezultati odraz nerada== ?? pa srbi imaju dobar rad / valjda/ pa opet nisu niš napravili ... pa nebu Mikac ili Mezak ili neznam tko došel na stazu i zrušil 700... te sve kritike na račun saveza stoje..ali.. ne ruše oni kegle ... svako ima na stazi priliku pokazati kaj zna i kolko može ... pa makar ti treber bil i Brac svila..a kaj se tiče Mušanića.. nek neko od dečki koji su bili tam napiše na forumu pravi azlog neigranja /ako vupa/...
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la devetka987 » 26 svi 2014

mrbean je napisao/la:rezultati odraz nerada== ?? pa srbi imaju dobar rad / valjda/ pa opet nisu niš napravili ... pa nebu Mikac ili Mezak ili neznam tko došel na stazu i zrušil 700... te sve kritike na račun saveza stoje..ali.. ne ruše oni kegle ... svako ima na stazi priliku pokazati kaj zna i kolko može ... pa makar ti treber bil i Brac svila..a kaj se tiče Mušanića.. nek neko od dečki koji su bili tam napiše na forumu pravi azlog neigranja /ako vupa/...

Naravno da funkcioneri i izbornici ne ruše čunjeve. Za ovo SP NITKO nije odradio svoj dio posla pa ovakav rezultat niti ne čudi.
Nevjerojatno je da se širi popis reprezentativaca nezna 2-3 mjeseca prije SP (trebalo bi i puuuuno prije). Na Dragašev trunir nisu zvali Bogdanovića jer on nemože igrati na SP, pa ga se ipak vidi (zasluženo) i on tamo bude najbolji.
Nedopustivo je da u jednoj ozbiljnoj reprezentaciji igrač govori da neće ići na SP (opravdano jer čovjek ima posao od kojeg živi), pa ga neki nagovaraju da ide, pa on ipak ide (kako sad može od posla), pa ispadne i ode ranije kući (opet posao) itd, itd, a da "slučaj Mušanić" niti ne spominjem.
Predsjednik saveza sekundira igračima (bez obzira na njegovo znanje) a , po njegovim riječima, godinama nije sudjelovao u radu HKS-a (a bio je duuugo dopredsjenik) pa samom time i nije pratio igrače-ice (mislim na one van Rijeke). Kakvo pomoć osim držanja ručnika igrač možeš očekivati?
On (predsjenik) je morao odobriti ili neodobriti pripreme reprezentacije u Ravnoj Gori, Zaboku i Belišću. On je morao znati da te kuglane veze nemaju sa SP (ako nezna može pitaiti) i mogao je (da je htio ili znao) to na vrijeme ispraviti (kad već ima nesposobnu struku).
Treneri-izbornici kroz godinu ne prate igrače i ne komuniciraju sa njihovim trenerima, a na SP kada nešto krene naopako igrač od njih može očekivati jedino da mu pruži ručnik.
Zbog takvog rada smo danas tu gdje jesmo i slažem se sa Barišićem da nam budućnost nije svijetla.
devetka987
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.