SP Speichersdorf 2015

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la zeljar » 22 svi 2015

bubimir je napisao/la:medalju ćemo kod muških sigurno osvojiti...ali ne zaslugom izbornika nego jer zbilja ima dobre igraće i zbog sretnog ždrijeba jer u četvrtfinalu idemo na austrijance od kojih smo za klasu bolji.. i tu je kraj priče.. o finalu možemo samo sanjati jer srbi i mađari su jednostavno u ovom trenutku bolji od nas... a kak stoje stvari u polufinalu smo sa srbima

Bubimire, Bubimire. Tvoje vradžbine su krive što smo ostali bez medalje.
zeljar
Raspisani lik

Re: SP Speichersdorf 2015

PostPostao/la bubimir » 22 svi 2015

tako je.. neko mora biti kriv... a dečki su u globalu dobro odigrali niko nije jako podbacil..al ovi ludi austrijanci odigrali valja najbolje u životu baš u krivom trenutku...
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la OS187DC » 22 svi 2015

opet stativa....... a što mi žao....... Mušanić i Uzelac odlična partija....... ali nije bilo dovoljno.....za dvije godine novo svjetsko idemo dalje možda ćemo biti malo pametniji, malo iskusniji, malo više sreće pa nas utrefi i medalja..... Biba dobro si se nosila u muškom kuglanju( na turniru) nemam zamjerke kao kuglački umirovljenik.....čestitam. Predsjedništvu zamolba da se od 1.kolovoza 2015 počne sa pripremama za sljedeće svjetsko a ne za Uskrs prije svjetskog.Hvala i pozdrav za dvije godine.
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la durh » 23 svi 2015

Bacan odigrala majstorski, s posebnim naglaskom na zadnje četri kugle.

Otvor bez prvog, 5. Zatim očistila sve, nakon toga joj je trebalo 14 čunjeva za poen.

Srušila je 9, pa 5 bez prvog, i uzela poen za Hrvatsku !!!

Peroš ok, no zadnji set je pala koncentracija. Šarala je lijevo desno bez kontrole, malo ju je i sreća pomazila.

Sve u svemu, 2:0 za nas i 33 drva prednosti.
durh
Nevini

PostPostao/la B-liga » 23 svi 2015

OS187DC je napisao/la:opet stativa....... a što mi žao....... Mušanić i Uzelac odlična partija....... ali nije bilo dovoljno.....za dvije godine novo svjetsko idemo dalje možda ćemo biti malo pametniji, malo iskusniji, malo više sreće pa nas utrefi i medalja..... Biba dobro si se nosila u muškom kuglanju( na turniru) nemam zamjerke kao kuglački umirovljenik.....čestitam. Predsjedništvu zamolba da se od 1.kolovoza 2015 počne sa pripremama za sljedeće svjetsko a ne za Uskrs prije svjetskog.Hvala i pozdrav za dvije godine.
..

Slažem se s tobom
Biba je dobro odradila posao..
Ono što bi ja dodao;
Mušanić je svim skepticima pokazao da je njegova "starost" njegov najjači adut :P ;)
Oni koji su pratili SP prijašnjih godina znaju da su Austrijanci reprezentacija koja svako SP napravi korak dalje

Čestitke dečkima na borbenosti
B-liga
Tek protipkao

PostPostao/la cezar » 23 svi 2015

Bravo cure a što se tiče muških najbolja prikazana igra ali u Austriju je došao kao trener svih trenera stari majstor i maher, Njemas K.H.Schnidt kojeg iz milja zovu "proizvođač medalja" kako bi rekao Heku "Pametnom dosta" ;) :lol: (pozdrav prijatelju)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la mouse » 23 svi 2015

Bravo, cure! Odlična igra, odlična borba! Jedva čekam finale!
I isto je zanimljivo kako se kod nas malo prate žene. A već su dugo vremena one te koje nose naše kuglanje i osvajaju medalje na svjetskima. Da nije njih, kuglanje bi bilo na još lošijim granama. Zato lijepo, u 4 svi pred kompjutere i idemo svi skupa navijati da uzmemo zlato!
Što se dečki tiče, stvarno su se trudili i dali sve od sebe. Mance je fenomenalno okrenuo onaj poen. Ali ne mogu se oteti dojmu da im je falio jedan stabilan igrač na drugom paru koji može dobro potegnuti. 620 je dosta za našu ligu. Ali ne i za svjetsko prvenstvo.
I zato mislim da biba nije odradila posao kako treba. I da nije opravdala. Sad trebamo (opet) učiti na pogreškama i na sljedećem svjetskom napokon uzeti tu medalju koju toliko čekamo.
mouse
Nevini

PostPostao/la filipinac » 23 svi 2015

svi smo mi već vidjeli medalju kad smo za protivnika vidjeli Austriju, no po ko zna koji put nas je protivnik uspio iznenaditi. Problem leži u činjenici da mi nemamo igrače koji mogu igrati na jednoj ovakvoj razini na kojoj igraju Srbi,Nijemci ili Mađari. Sustavan nerad u mladim kategorijama doveo je do toga da nemamo okosnicu momčadi od tri četiri mlada i potentna igrača koji bi uz pomoć dva tri starija mogli parirati ovim ozbiljnijim reprezentacijama. Redovito na svjetskim prvenstvima zapinjemo na ekipama koje su kvalitetom lošije nego mi, ali imaju onaj faktor koji je potreban da bi se igralo bitne utakmice na svjetskom prvenstvu. Kad god je trebalo napraviti korak naprijed mi smo ga napravili prema nazad. Nemojte me krivo shvatiti, ova repka ima potencijal, ali tu mjesta više nema za Brnu i slične. Svaka čast na svemu što je napravio, ali nije za ovakav stil natjecanja. I točka. Redovito u mladim kategorijama žarimo i palimo, a onda kad ti isti igrači dođu do seniora gubi se ta dominacija. Sustavan nerad, ništa drugo.
filipinac
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 23 svi 2015

Filipinac poglavito se slažem sa tvojim razmišljanjima i komentarima u svezi seniorske reprezentacije (muški). Izgleda da mnogi koji su zaduženi
za naše kuglanje ne vide dalje od svoga nosa. Po mom osobnom (skromnom) mišljenju najmanje jedan, ako ne i dva člana reprezentacije U-18 su trebali biti i
u seniorskom sastavu. Ako ništa stavljati ih da igraju utakmice sa lakšim protivnicima i da se na taj način kale za iduća razdoblja. Leo Herceg bi sigurno i
u seniorskom sastavu odigrao na nivou većine seniora tj. od 620 - 640 čunjeva ako ne i bolje. Ali o tom potom. To je politika vodećih i tako će biti dok netko
sposobniji dođe na njihovo mjesto.
Gledam malo starost igrača ostalih reprezentacija i u svakoj ima barem jedan igrač U-23 kao što i mi imamo u ženskoj reprezentaciji. Moje
razmišljanje je da bi za sve reprezentacije trebao biti jedan koordinator koji bi sa svojim prijedlozima i savjetima pomagao svim izbornicima.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la bubimir » 23 svi 2015

mogu li ludi austrijanci i do finala... zasad im dobro ide.. vode dva nula protiv srba
bubimir
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.