SP Speichersdorf 2015

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
zeljar
Raspisani lik

Re: SP Speichersdorf 2015

Post Postao/la zeljar »

Ja miskin da je najveće greška HKS-a što na ovom svjetskom prvenstvu nije nazočan veliki voditelj Nikola Majnarić. Ja vjerujem da on zna sve
Propozicije, Pravila i ostale tehničke stvari u kuglanju. Čovjek je iskusan (vodi najbolju regiju već 20 godina). A ukoliko bi slučajno negdje zapeo vjerovatno
bi mu pomogao negov "veliki prijatelj" koji je takodjer tamo nazočan. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

gledao si žene
Najbolje dane provedoh po noći

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

TOTALNA DOMINACIJA!!! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaa
čestitke svim osvajačima medalja!!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Maksimalno totalna! Bravo dječaci...i toliko o tome da zaprešićka kuglana nije realna... Za SP je ogledalo! Leo si nije čak srušio ni osobni rekord...fale mu 2 drva.

I tako se ponosno drži ruka na srcu kad svira himna Republike Hrvatske! Nekad stariji trebaju učiti od mlađih!

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

SLAVONAC je napisao/la:Pitanje za sve , jeste li negdje u bilo kojoj formi pročitali ili čuli da je jedan od uvjeta za mjesto izbornika poznavanje stranog jezika . Nijemac tokom takmičenja mijenja pravila i propozicije i nepoznavanje jezika dovodi do glupih i grubih pogrešaka , ja osobno doživio sam sam to , generacija iz Ausburga vjerovatno se prisjeća sličnog slučaja . Mislim da ako Savez ne uvjetuje mjesto izbornika sa poznavanjem stranog jezika onda mora osigurati osobu koja na takmičenju može i mora točno objasniti novonastale sutuacije .... ALI ..... netko očito misli drukčije .
Čestitke od sveg srca našim juniorima jučer mi je srce i duša bila puna sreće nakon intoniranja Lijepe naše ali mi je zapelo za oko da je na jarbolu bila samo jedna zastava umjesto tri kad je bilo proglašenje u kombinaciji. Sad će neki reći Njemci mijenjaju pravila u tijeku natjecanja kao što je rekao Slavonac kod mix tandema. Ništa nijemac nije mijenjao u propozicijama https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q= ... 2503,d.bGg koje je propisao i HKS lijepo piše da u tandemu mix u prvom setu sa igrom započinje muškarac. A evo i informacije iz prve ruke o jučerašnjoj sramoti našeg saveza.Organizator natjecanja po propisima je dužan osigurati PO DVIJE (2) ZASTAVE SVAKE NACIJE. Na tehničkim razgovorima organizator pita sve prisutne predstavnike zemalja DA LI IMAJU SA SOBOM I NACIONALNU ZASTAVU ŠTO SU PREMA SPORTSKOM PRAVILNIKU I PREMA PROPOZICIJAMA DUŽNI OSIGURATI i ponijeti kao i himnu, ZA SVAKI SLUČAJ AKO BI TREBALE TRI (3) zastave istovremeno na postolje podignuti.
I normalno nakon njemačkog jezika pitanje je postavljeno i na hrvatskom jeziku kojega su valjda i nazočni razumjeli, jer je odgovor bio "DA IMAMO ZASTAVU sa sobom" !!!!!!!!! Jučer organizator moli prestavnike HRV da donesu zastavu...........i vidi što se ispostavilo....ZASTAVE NEEEMMMAAA
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Najvjerovatnije je Biba za to kriva. Mislim što naši (HKS) nije imao zastavu.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

ovo što je napravio leo hrceg i cijela ekipa je nešto što moramo njegovati , čestitke njihovim trenerima u klubovima koji su najzaslužniji za njihove rezultate , čestitke i njihovim roditeljima jer imaju predivno odgojenu djecu koja vole svoju domovinu , ova slika gdje sva trojica drže ruku na srcu i pjevaju himnu tjera čovjeku suzu na lice

tajnik mezak je za početak svog novog mandata pokazao svima a posebno mikcu da je odluka o produljenju bila odlična , opet je osramotio savez i hrvatsku
čovjek u 100 godina svog mandata nije naučio baš ništa a dobio je brdo love
za to brdo love naše kuglanje dobiva samo sramotu

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

julio je napisao/la: ...tajnik mezak je za početak svog novog mandata pokazao svima a posebno mikcu da je odluka o produljenju bila odlična ...
Najprije čestitke juniorkama i juniorima (mlađim) na medaljama koje su nas ovih nekoliko dana učinili vrlo ponosnima. A što se tiče ovog gore hm...
Ako idemo sa pretpostavkom da je g.Mikac akademski obrazovan član naše zajednice i čovjek sa dokazano golemim organizacijskim sposobnostima na privatnom, poslovnom i sportskom planu onda nam reizbor Mezaka i postavljanje Mesića na čelo NK jasno govori koji je njegov cilj tijekom mandata.
Pametnome dosta.
Najbolje dane provedoh po noći

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Još jedna čestitka i od mene!
Ovu generaciju čeka blistava budućnost, igraju u odličnim klubovima u kojima ima mjesta za njih. Sve su to klubovi koji rade sa djecom i kojima će se taj rad višestruko isplatiti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

julio je napisao/la:to znači da suvi kao nedodirljivi izbornik ne poznaje pravila , za druge me nije briga
to neznanje je direktno utjecalo na rezultat
Čestitke mlađariji, a pogotovo muškom (malo starijem) djelu repke, njihovim trenerima i Suvom jer je njegovo neznanje direktno utjecalo na rezultat. :twisted:

Odgovorite