Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
pedro
Zna gdje su sva slova

Re: Eurokupovi

Post Postao/la pedro »

Bravo za FUNDU,uvijek samostalan i sa vlastitim programom,te konačno i rezultatima

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

pedro je napisao/la:Bravo za FUNDU,uvijek samostalan i sa vlastitim programom,te konačno i rezultatima
slažem se , zaprešić je za promociju kuglanja napravio više nego HKS u svih ovih 28 godina
dok se mikac može pohvaliti kako mu se iz godine u godinu gase klubovi i nisu u stanju sa sportskim novostima organizirati aposultno ništa , ekipa iz zaprešića je stalno u novinama , na televiziji , rade odličan marketing i ono što je najvažnije imaju najbolji objekt i najbolju ekipu u europi
fundi treba dići spomenik i po mojem osobnom mišljenju najbolji sportski djelatnik u kuglanju već godinama

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

julio je napisao/la:
pedro je napisao/la:Bravo za FUNDU,uvijek samostalan i sa vlastitim programom,te konačno i rezultatima
slažem se , zaprešić je za promociju kuglanja napravio više nego HKS u svih ovih 28 godina
dok se mikac može pohvaliti kako mu se iz godine u godinu gase klubovi i nisu u stanju sa sportskim novostima organizirati aposultno ništa , ekipa iz zaprešića je stalno u novinama , na televiziji , rade odličan marketing i ono što je najvažnije imaju najbolji objekt i najbolju ekipu u europi
fundi treba dići spomenik i po mojem osobnom mišljenju najbolji sportski djelatnik u kuglanju već godinama
Bravo julio tako treba malo pozitive
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Evo još malo: kad mladu ekipu sa TV-a navikneš da će uvijek naći nešto zanimljivo, onda oni počnu dolaziti sami. I teško prođe tjedan bez kuglanja na TV-u.
https://www.facebook.com/televizija.zap ... jA1ODg0OA/

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro »

Eto to su najvažnije situacije ,kada se govori o promociji sporta,medije nekako "prisiliti",da sami dolaze,kontaktiraju,jer i oni žive od aktualnih priloga.
Kako tu može pomoći HKS,vrlo teško,jer djelatnici koji rade u kancelariji nisu iz Zagreba, nisu niti uvijek prisutni,itd,itd
Zato je bilo važno da jedan makar djelatnik bude iz Zagreba ,kako bi u Savez bilo moguće doći u tijeku cijelog dana,ako mediji imaju namjeru kontaktirati!
No nikad nije kasno,jer vrijeme "grize",neminovno i zadaje sve više problema....

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac »

Koliko je meni poznato, veliki dio posla vezanih uz medije i promociju kluba u Zaprešiću odrađuju Danijel i Darko. Teško to može odraditi jedna osoba. Lokalni mediji su jedno, sjećam se da je i Zadar svaki vikend pratio ona neka lokalna televizija. To je moguće dok imaš rezultate. Zaprešić dobro promovira kuglanje kroz odličnu web stranicu, odličan fejs prijenos, prvi su prenosili utakmice na youtube i sve im se to trostruko vratilo gdje su svako malo na HRT-u.
Gledam sada njihov plakat na kuglani u Zagrebi i sam pogled na sponzore govori o ozbiljnosti kluba. Čuo sam da će biti i prijenos na HRT-u što je isto tako nevjerojatno i ne mogu vjerovati da su uspjeli to izorganizirati.
Zaprešić, svaka vam čast. Ja sam baš ponosan da poznajem tu ekipu i da nas baš oni promoviraju u svijeti ali i u Hrvatskoj.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

gledam program hrt i nema nigdje kuglanja

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

sportska televizija će prenosti polufinala i finala

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Ocito da ce Osijek opet biti prvak europe za šankom. Decki obaraju gemiste i pive kao zavarko cunjeve.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Jel netko zna kak je prošao Mertojak?
Luko Del Ponte

Odgovorite