Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
patak
Zna gdje su sva slova

Re: Eurokupovi

Post Postao/la patak » 26 stu 2018, 08:46

Ovo je atmosfera zbog koje pozelis otici na kuglanu !! Garantiram da nema i jednog kuglaca koji nebi zelio igrati u ovakvoj atmosferi !!
tvoj komentar na facebook stranici da su to idioti najbolje govori o tebi..

Pozdrav Mertojaku, i samo tako nastavite odusevljavati kuglacki svijet ! Mi "idioti" smo uz vas i jedva cekamo nove europske nastupe u jos zescoj atmosferi , novoj koreografiji i puno vise zapaljenih bengalki !!!!

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 26 stu 2018, 09:15

Konfete i pjesma super ali bengalka u onom malom prostoru ma tko bi to poželio na kuglani u Zagrebu, Osijeku, Celju ili možda Bambergu. Pitaj Bogdanovića, Stoklasa, Mušanića što misle o ovome i dali su ikada to doživjeli na kuglani.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 26 stu 2018, 11:18

patak je napisao/la:Ovo je atmosfera zbog koje pozelis otici na kuglanu !! Garantiram da nema i jednog kuglaca koji nebi zelio igrati u ovakvoj atmosferi !!
tvoj komentar na facebook stranici da su to idioti najbolje govori o tebi..

Pozdrav Mertojaku, i samo tako nastavite odusevljavati kuglacki svijet ! Mi "idioti" smo uz vas i jedva cekamo nove europske nastupe u jos zescoj atmosferi , novoj koreografiji i puno vise zapaljenih bengalki !!!!
E patak, patak zbog takvih "navijača" Hajduk je igrao protiv Belupa na praznom Poljudu i tebi je to dobro, do duše na kuglanama je obično prazno bez publike :oops:

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 26 stu 2018, 12:15

Što se tiče atmosfere u Mertojaku, meni se svidjelo. Lijepo je imati glasnu podršku navijača, to je u redu. Puno njih će za gajbu pive doći i napraviti show isto kao i na nogometnim utakmicama. Mertojak je to prvi napravio i neka je. Imali su i kombi prepun navijača na svjetskom i svi smo bili sretni jer se pjevalo i navijalo u onim dopuštenim granicama. Ono što je mene zasmetalo je to što su konfeti padali na prostor gdje se kugla, što se u zatvorenom prostoru upalila bengalka i to što nitko od domačih nije reagirao a to direktno utječe na igru i sigurnost gostiju, predsjednik Mertojaka je sjedio kao da se ništa ne događa. To je nedopustivo i takve ekscese treba najstrože kažnjavati. Ako je Mertojak spreman plačati kazne i riskirati diskvalifikaciju zbog takvih gluposti onda je to njihova stvar. Navijanje da, pjesma da, Torcida ili Boysi na utakmici da ali uz napomenu da je te momke nakon čašice previše teško obuzdati i kontrolirati i da se pokazalo na primjeru i Hajduka i Dinama i reprezentacije da najviše ispaštaju oni koji vole taj sport a to smo mi koji bi htjeli gledati Mertojak i dalje dok je onom koji je bacio konfete na stazu ili zapalio bengalku svejedno. Ja sam 100% siguran da će nakon ove utakmice svi gosti i sudačka komisija tražiti dodatno osiguranje i policiju na utakmicama Mertojaka jer se gosti neće osjećati sigurno. Da je utakmica kojim slučajem bila napeta i izjednačena i da su gosti na bilo koju neprimjerenu reakciju reagirali kontra domačina siguran sam da bi dobili batina u takvoj atmosferi.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 26 stu 2018, 12:53

Kegelmaniac je napisao/la:... Ja sam 100% siguran da će nakon ove utakmice svi gosti i sudačka komisija tražiti dodatno osiguranje i policiju na utakmicama Mertojaka jer se gosti neće osjećati sigurno. Da je utakmica kojim slučajem bila napeta i izjednačena i da su gosti na bilo koju neprimjerenu reakciju reagirali kontra domačina siguran sam da bi dobili batina u takvoj atmosferi.
Ja ne bih baš tako daleko išao. Mislim da je i gostima bilo super kuglati u takvoj atmosferi, meni bi bilo. Ali...
Konfeti su još ok, bez obzira što ih je bilo i u natjecateljskom prostoru ali baklja.... po meni sasvim dovoljan razlog za prekršajnu prijavu na osnovu Zakona o spriječavanju nereda na športskim natjecanjima, a možda i kaznena prijava. Jedno je kada zapališ bengalku na otvorenom a nešto sasvim drugo u zatvorenom prostoru u dvorani gdje je zadnji red tribina na 4-5 metara od igrača.
Koliko znam, dečki su opomenuti da se to (baklje) više ne ponovi. Atmosfera, pjevanje, navijanje pa čak i konfeti su itekako poželjni i dobrodošli na utakmicama.
Luko Del Ponte

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 27 stu 2018, 16:05

Da li mi može netko pojasnit, zašto u službenom biltenu nema rezultata utakmice Mertojak-TJ Lokomotiva Ceska Trebova, gdje piše, da je utakmica pod istragom (stranica 15/26)? Možda gospodin Filipović, koji je bio glavni sudac ...

Link: http://www.wnba-nbc.de/Sport/Champions- ... Vers-6.pdf

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 27 stu 2018, 16:21

Teke je napisao/la:Da li mi može netko pojasnit, zašto u službenom biltenu nema rezultata utakmice Mertojak-TJ Lokomotiva Ceska Trebova, gdje piše, da je utakmica pod istragom (stranica 15/26)? Možda gospodin Filipović, koji je bio glavni sudac ...

Zbog vječitog problema Torcide (i ne samo njih) - bakljada, i to u zatvorenom prostoru.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 27 stu 2018, 20:01

Jedno je navijanje a drugo je huliganizam. Baklje u tako malom prostoru naprosto nemaju mjesta. Kriv je klub sto nije reagirao a opravdanja za ovo nema. U slucaju da je kriv alkohol ili manjak mozdanih stanica u to ne ulazim ali takvom seljizmu u europi nema mjesta.
Sa druge strane cestitke Mertojaku na pobjedi.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 27 stu 2018, 21:48

Teke je napisao/la:Da li mi može netko pojasnit, zašto u službenom biltenu nema rezultata utakmice Mertojak-TJ Lokomotiva Ceska Trebova, gdje piše, da je utakmica pod istragom (stranica 15/26)? Možda gospodin Filipović, koji je bio glavni sudac ...

Kao što si napisao utakmica je pod istragom tako da ti ne mogu iznositi nikakve informacije javno. Sportskom diroktoru NBC-a sam podnesao opširan izvještaj budući da je on i voditelj Lige prvaka. Odluku će sigurno donesti prije uzvrata u Češkoj odnosno narednih dana.
Kada odluka bude donešena mogu napisati i detalje!

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 27 stu 2018, 22:52

Poštovani!
Ma dajte kao da su ovi od Mertojaka izmislili toplu vodu.Dok sam igrao u Zadru i osvajali smo prvenstvo 98 na svakoj utakmici svirala je harmonika a bogme i nabijalo se po kanti od Jupola.Probajte i vi pa ćete vidjeti koja je to buka u onako malom prostoru.Onda mali Lulići bili su glavni i štimung za deset.A vi sad nakon dvadeset let otkrivate kako treba navijat.
PS I Bepo nam je pjeval na feštama.

Odgovorite