Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
julio
Raspisani lik

Re: Eurokupovi

Post Postao/la julio » 28 stu 2018, 08:51

bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu
sad ćemo vidjeti odluku nbc-a i biti će interesantno da li će nbc odlukom dozvoliti upotrebu pirotehničkih i eksplozivnih sredstava na kuglačkim utakmicama i gađanje igrača konfetima ili će na primjeru mertojaka drastično sankcionirati takva ponašanja

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 28 stu 2018, 09:34

Što bi klub bio kriv ako neka budala zapali bengalku? To su gluposti. Ljubomorni ste jer nitko na svijetu nema takve navijače kao Mertojak.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 28 stu 2018, 12:06

igrač desne buže je napisao/la:Što bi klub bio kriv ako neka budala zapali bengalku? To su gluposti. Ljubomorni ste jer nitko na svijetu nema takve navijače kao Mertojak.
Pitaj Hajduk, Dinamo, nogometni savez... Klub je organizator utakmice i odgovara za sve. Pa i za budale. Čak i kad je ulaz besplatan.

kegelgott9
Nevini

Post Postao/la kegelgott9 » 28 stu 2018, 14:16

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 28 stu 2018, 14:26

julio je napisao/la:bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu
sad ćemo vidjeti odluku nbc-a i biti će interesantno da li će nbc odlukom dozvoliti upotrebu pirotehničkih i eksplozivnih sredstava na kuglačkim utakmicama i gađanje igrača konfetima ili će na primjeru mertojaka drastično sankcionirati takva ponašanja
Kako bi NBC mogao odlukom dozvoliti uputrebu pirotehnike na utakmici ako je to zabranjeno Zakonom o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima?
Može kazniti klub na osnovu izvješća sudaca ili protivnika sukladno propozicijama natjecanja.
A klub je odgovoran za organizaciju utakmice kako je newform i napisao.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 28 stu 2018, 15:42

Ne pada mi na pamet osporavati legitimno pravo na veselje, navijanje, pa i malo ludosti. Kad sam prvi put vidio snimku, sve mi je bilo super i simpatično do te baklje. Duboko se nadam da neće biti problema sa kaznama i da će sve proći ok, ali ovo je dobra opomena svima, a naročito Mertojaku. I nadam se da mi više dramimo tu nego što će dramiti sijede glave u NBC-u. Dakle, i dalje veselo, ali bez pirotehnike...

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 28 stu 2018, 19:36

newform1 je napisao/la:Ne pada mi na pamet osporavati legitimno pravo na veselje, navijanje, pa i malo ludosti. Kad sam prvi put vidio snimku, sve mi je bilo super i simpatično do te baklje. Duboko se nadam da neće biti problema sa kaznama i da će sve proći ok, ali ovo je dobra opomena svima, a naročito Mertojaku. I nadam se da mi više dramimo tu nego što će dramiti sijede glave u NBC-u. Dakle, i dalje veselo, ali bez pirotehnike...
Ma pjesma i fer navijanje ne znam tko ima protiv toga. I u Zaprešiću se pjevalo, bubnjalo i glasno navijalo ali nikome nije palo na pamet bacanje konfeta ili paljenje bengalke. Što se tiče kazne bojim se da će sijede glave možda i suspendirati kuglanu ili još gore suspendirati klub za primjer ostalima ili ih boli ....... :roll:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 28 stu 2018, 22:04

Za sve znalce koji gledaju ligu prvaka uz 20 navijaca.To nije bila baklja nego djecja prskalica!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 29 stu 2018, 06:47

Ante9 je napisao/la:Za sve znalce koji gledaju ligu prvaka uz 20 navijaca.To nije bila baklja nego djecja prskalica!
Da tu prskalicu nisi ti zapalio?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 29 stu 2018, 09:20

lukodp je napisao/la:
julio je napisao/la:bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu
Kako bi NBC mogao odlukom dozvoliti uputrebu pirotehnike na utakmici ako je to zabranjeno Zakonom o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima?
Može kazniti klub na osnovu izvješća sudaca ili protivnika sukladno propozicijama natjecanja.
A klub je odgovoran za organizaciju utakmice kako je newform i napisao.
ako ih kazne simboličnom kaznom od 100 eura onda su na neki način dozvolili upotrebu pirotehničkih sredstava u zatvorenim prostorima , na taj način i takvom odlukom bi rekli svima osigurajte 100 ili 200 eura i bacajte po kuglačima konfete , palite baklje i jebeš goste , neka uživaju u odličnoj atmosferi sve dok je rezultat na strani mertojaka

Odgovorite