Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Eurokupovi

PostPostao/la julio » 28 stu 2018

bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu
sad ćemo vidjeti odluku nbc-a i biti će interesantno da li će nbc odlukom dozvoliti upotrebu pirotehničkih i eksplozivnih sredstava na kuglačkim utakmicama i gađanje igrača konfetima ili će na primjeru mertojaka drastično sankcionirati takva ponašanja
julio
Raspisani lik

PostPostao/la igrač desne buže » 28 stu 2018

Što bi klub bio kriv ako neka budala zapali bengalku? To su gluposti. Ljubomorni ste jer nitko na svijetu nema takve navijače kao Mertojak.
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 28 stu 2018

igrač desne buže je napisao/la:Što bi klub bio kriv ako neka budala zapali bengalku? To su gluposti. Ljubomorni ste jer nitko na svijetu nema takve navijače kao Mertojak.

Pitaj Hajduk, Dinamo, nogometni savez... Klub je organizator utakmice i odgovara za sve. Pa i za budale. Čak i kad je ulaz besplatan.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kegelgott9 » 28 stu 2018

www.zakon.hr/z/445/Zakon-o-sprječavanju-nereda-na-športskim-natjecanjima
kegelgott9
Nevini

PostPostao/la lukodp » 28 stu 2018

julio je napisao/la:bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu
sad ćemo vidjeti odluku nbc-a i biti će interesantno da li će nbc odlukom dozvoliti upotrebu pirotehničkih i eksplozivnih sredstava na kuglačkim utakmicama i gađanje igrača konfetima ili će na primjeru mertojaka drastično sankcionirati takva ponašanja

Kako bi NBC mogao odlukom dozvoliti uputrebu pirotehnike na utakmici ako je to zabranjeno Zakonom o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima?
Može kazniti klub na osnovu izvješća sudaca ili protivnika sukladno propozicijama natjecanja.
A klub je odgovoran za organizaciju utakmice kako je newform i napisao.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 28 stu 2018

Ne pada mi na pamet osporavati legitimno pravo na veselje, navijanje, pa i malo ludosti. Kad sam prvi put vidio snimku, sve mi je bilo super i simpatično do te baklje. Duboko se nadam da neće biti problema sa kaznama i da će sve proći ok, ali ovo je dobra opomena svima, a naročito Mertojaku. I nadam se da mi više dramimo tu nego što će dramiti sijede glave u NBC-u. Dakle, i dalje veselo, ali bez pirotehnike...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 28 stu 2018

newform1 je napisao/la:Ne pada mi na pamet osporavati legitimno pravo na veselje, navijanje, pa i malo ludosti. Kad sam prvi put vidio snimku, sve mi je bilo super i simpatično do te baklje. Duboko se nadam da neće biti problema sa kaznama i da će sve proći ok, ali ovo je dobra opomena svima, a naročito Mertojaku. I nadam se da mi više dramimo tu nego što će dramiti sijede glave u NBC-u. Dakle, i dalje veselo, ali bez pirotehnike...

Ma pjesma i fer navijanje ne znam tko ima protiv toga. I u Zaprešiću se pjevalo, bubnjalo i glasno navijalo ali nikome nije palo na pamet bacanje konfeta ili paljenje bengalke. Što se tiče kazne bojim se da će sijede glave možda i suspendirati kuglanu ili još gore suspendirati klub za primjer ostalima ili ih boli ....... :roll:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Ante9 » 28 stu 2018

Za sve znalce koji gledaju ligu prvaka uz 20 navijaca.To nije bila baklja nego djecja prskalica!
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la Krunoslav » 29 stu 2018

Ante9 je napisao/la:Za sve znalce koji gledaju ligu prvaka uz 20 navijaca.To nije bila baklja nego djecja prskalica!

Da tu prskalicu nisi ti zapalio?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 29 stu 2018

lukodp je napisao/la:
julio je napisao/la:bengalku nesmiješ paliti niti na stadionu

Kako bi NBC mogao odlukom dozvoliti uputrebu pirotehnike na utakmici ako je to zabranjeno Zakonom o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima?
Može kazniti klub na osnovu izvješća sudaca ili protivnika sukladno propozicijama natjecanja.
A klub je odgovoran za organizaciju utakmice kako je newform i napisao.

ako ih kazne simboličnom kaznom od 100 eura onda su na neki način dozvolili upotrebu pirotehničkih sredstava u zatvorenim prostorima , na taj način i takvom odlukom bi rekli svima osigurajte 100 ili 200 eura i bacajte po kuglačima konfete , palite baklje i jebeš goste , neka uživaju u odličnoj atmosferi sve dok je rezultat na strani mertojaka
julio
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.