Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Eurokupovi

PostPostao/la cezar » 01 lis 2015

Bravo žuti a sutra u treću pa u finale.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la okrugljak » 01 lis 2015

Bravo za Zaprešić, Mlaku i Istru... Sutra još jače... Valjda ćemo moći čestitati i Admiralu i Osijeku... ;)
http://kkplitvice.hr/odlicni-nastupi-na ... -u-europi/
okrugljak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kuglackias » 05 lis 2015

Čestitike Istri i Mlaki na osvojenim medaljama.
Ono što se dalo primjetiti je odlična organizacija u Bačkoj Topoli. Miloš je odradio odličan posao i moramo mu čestitati. Nigdje osim u Topoli nismo mogli uživo gledati utakmice i uživati u kuglanju.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la heku » 05 lis 2015

Poštovani!
Ja gledan kroz jedne naočale i vidio sam samo dobar posao.Jeo onakav zastoj na šestoj stazi koji nisu mogli rješiti jer nitko nije vidio poziciju koja je ostala za svjetski kup je malo previše.I svi stoje jer srećom imaju kameru koja je prenosila sve to a oni ručno nikako da postave pravu poziciju.I moraju vrtiti film unazad.Baš ni nije za odličan.A bogme čunjevi tragedija. Ne jednom od loh hica i to u čišćenje ostajao je libek pa čak sa zadnjim gradom.I to kad se lomi rezultat.Nije nešto za super pohvalu.A da na kraju i vrhunske ekipe imaju tolike rupe u igračima ,jedino mi je iskreno žal kako je izgubio Zaprešić za tri čunja u polufinalu jer bi imao sigurno drugo mjesto.Ma kakvi Funk čunjevi pa još bez kuglica.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la B-liga » 05 lis 2015

heku je napisao/la:Poštovani!
Ja gledan kroz jedne naočale ....A bogme čunjevi tragedija. Ne jednom od loh hica i to u čišćenje ostajao je libek pa čak sa zadnjim gradom.I to kad se lomi rezultat.Nije nešto za super pohvalu.A da na kraju i vrhunske ekipe imaju tolike rupe u igračima ,jedino mi je iskreno žal kako je izgubio Zaprešić za tri čunja u polufinalu jer bi imao sigurno drugo mjesto.Ma kakvi Funk čunjevi pa još bez kuglica.

Vjerojatno ima nešto i u rotaciji kugle, koji put.
Vrsta čunjeva, maziva i pripremljenost kuglana, stvari su koje mogu utjecati na veće ili manje rezultate, ali tko je u formi i tko je kvaliteta, raditi će i kvalitetan rezultat i neće mu se dogoditi da očisti 36 jer nije u stanju pogoditi 2 vezana drva. Zaprešić je izgubio, (nažalost), jer je evidentno da trenutno ima 2 igrača van forme.
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la uskok » 05 lis 2015

Je li samo dva igrača van forme i uz još nepripremljenog (ne potpuno zdravog) vrlo važnog igrača (d:Fučkar) ?
uskok
Tek protipkao

PostPostao/la B-liga » 05 lis 2015

uskok je napisao/la:Je li samo dva igrača van forme i uz još nepripremljenog (ne potpuno zdravog) vrlo važnog igrača (d:Fučkar) ?

Za točan zdravstveni bilten obrati se vodstvu zaprešičkog kluba... Ja sam iznio svoje viđenje... Nepripremljeni i ne potpuno zdravi Fučkar za mene znači 1 igrač van forme. Drugi je definitivno Manev.
Od ostalih nitko nije van forme jer imaju snage za orati njivu, problem je što su tko zna radi čega "van glave"
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la okrugljak » 05 lis 2015

Zapresic je bio uvjerljivo prvi u kvalifikacijama i kad je jos bio upitan prolaz dva igraca su odigrali vrhunski. Ocito nisu "van glave". I to bez Nikole koji im je falio i u polufinalu koje je odlucila 1 kugla od 720. Pa bas ne treba biti previse kritican. Damir se tek vratio, a Manev jos nije spreman ocito.
Turnir im je dosao valjda u najgore moguce vrijeme i vjerovatno je i polufinale uspjeh.
okrugljak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la B-liga » 06 lis 2015

okrugljak je napisao/la:Zapresic je bio uvjerljivo prvi u kvalifikacijama i kad je jos bio upitan prolaz dva igraca su odigrali vrhunski. Ocito nisu "van glave". I to bez Nikole koji im je falio i u polufinalu koje je odlucila 1 kugla od 720. Pa bas ne treba biti previse kritican. Damir se tek vratio, a Manev jos nije spreman ocito.
Turnir im je dosao valjda u najgore moguce vrijeme i vjerovatno je i polufinale uspjeh.

Ne znam zašto se svaka kritika na forumu doživljava negativno. Točno je da je Zaprešić u kvalifikacijama bio najuvjerljiviji, točno je i da imaju kvalitetu i vjerojatno smo ih svi vidjeli u finalu, pa sam si zato uzeo pravo da kritiziram. Osim toga, nisam na nikog upro prstom, jer mislim da je krivnja ovaj puta podjednako podjeljena na cijelu momčad.
Izostanak Nikole je bio itekako vidljiv.
Nije točno da je u polufinalu odlučila 1 kugla, jer je Zaprešić sveukupno u pune izgubio 33 čunja. Svaka kugla u pune, koja je završila durom 3 ili damama 3 je bila fatalna, a toga je na žalost bilo dosta.
Po mom skromnom sudu, Damir je još jako daleko od vraćanja, barem po onom što sam ja vidio gledajući live-stream.
"Van glave" igrači ne znači da su glupi, nego da su očito podlegli atmosferi, a za to su odgovorni sekundanti. Još da mi netko objasni koja je svrha da bilo kojem igraču Zaprešića sekundira jedan još "zeleni" junior.
Dakle, da ponovim, nije svaka kritika isključivo za pljuvanje, neki put je i dobronamjerna.
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 06 lis 2015

fučkar je prošlo svršeno vrijeme , njegov zadnji fenomenalan nastup je bio u polufinalu sp-a u mađarskoj protiv srba kad su stoklas i on razmontirali srbe , poslije toga ode rame i odu rezultati , ima povremeni bljesak na domaćoj kuglani i to je sve . meni ga je bilo žao gledati na streamu , žao mi je da nije igrao leo i čak da je podbacio na 520 to bi bio veliki dobitak za zaprešić , a vjerujem da bi imao više . izostanak nikole u polufinalu je bio ključan isto kao i loš nastup matije , isto tako treba biti pošten i priznati da su srbi odigrali odlično , jedna i druga ekipa su u polufinalu srušile više ukupnih čunjeva od zerbsta i podbrezove . to govori dosta o potencijalu zaprešića jer su oni ipak bili zakinuti za tri vrhunska igrača , stoga čestitam ostalim momcima na borbenosti koju su prikazali . fridl brna i funda su odigrali odlično , ginuli su za klub i bilo ih je lijepo gledati
fučkara u stručni stožer, lea umjesto njega kao rezervu imaju gašperta i nema brige za budućnost

čestitke mlaki na osvojenoj medalji i istri također , šteta za slavonce ali i njihova budućnost je neupitna , ubacuju svoje mlade koji će jednog dana rasturati .
i meni je stream bio odličan i moram čestitati milošu na odličnoj organizaciji . u početku je bilo malo problema ali tko nema problema prilikom prve organizacije? šteta da nismo mogli pratiti i ostale kupove preko live streama
julio
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.