Eurokupovi

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Re: Eurokupovi

PostPostao/la Kegelmaniac » 06 lis 2015

Kuglana se kvarila stalno, vidio sam zastoje, Miličević se nije uopće snalazio za kompjuterom, čunjevi su katastrofa, kuglana mi se čini poprilično teškom i nisam baš kod dojma da je sve bilo tako odlično. Čestitke Fridlu na odličnoj igri gdje je pokazao zrelost, iznenadili su me Bogdanović i Funda koji su također uz Fridla odigrali pametno kada je najviše trebalo. Da im se priključio barem jedan od preostale trojke + Mance sigurno bi igrali finale. Šteta, ali vidi se da Zaprešić za razliku od prijašnjih kupova igra zrelije i polako se priključuju tom odabranom društvu. Kada će biti svi zdravi i kada će pogoditi formu nitko ih neće moći zaustaviti pogotovo kada pogledamo tko im od mladih kuca na vrata prve ekipe.
Mlaka je sretno osvojila medalju, to što je Bamberg prokockao spada u komediju kuglanja ali medalja je medalja pa im i ja čestitam. Čestitam i Mikcu na odličnoj zamjeni koju je odradio u kvalifikacijama stavljajući igračicu jedan hitac za koju je zaboravio da je igrala u kvalifikacijama.
Šteta da nisam mogao pratiti ostale zanimljive susrete naših jer Uskokovi hvaljeni Njemci i Austrijanci nisu u stanju organizirati livestream za razliku od bahatih balkanaca koji su 100 godina ispred tih "naprednih" nacija. Sva sreća da postoje dečki iz Zaprešića koji kroz objave na Facebuku i internetu sa slikama i u kombinaciji sa odličnim live prijenosom donesu tračak kupa i u naše domove jer sam se osjećao kao da sam tamo dok recimo NBC kup i Europapokal kao da nisu ni igrani. Da li je to greška NBC-a ili organizatora nemam pojma ali je dojam katastrofa.

Nisam nigdje vidio Pavlica na domaćem terenu.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la heku » 06 lis 2015

Poštovani!
Zbilja mi nije jasno da od jedne jedine konstatacije da baš i nije sve bilo naj,naj krene sve ovo.Pa vi pokapate žive ljude koji su koplje iznad ostalih.Kakvi mladi od 520, tek onda neće biti ništa od njih.A da ne govorimo da ovo nije seosko takmičenje nego kruna nakon osvajanja domaćeg prvenstva.I ulazak u polufinale nosi klubu svoju težinu a mladi se imaju gdje pokazati.Za mene je Fučkar odlično odigrao koliko u ovom trenutku može pružiti.Okrenimo ploču, recimo kriv je Bogdanović za fulani solo čunj na petoj ili šestoj stazi,čini mi se da je i Fridl napravio isto pa onda u kval. Manev 641 u polufinalu ni sjena.Ako je kičma u pitanju boli i prvi i drugi put.Ali... ja sam samo rekao da mi je žao kada se ispadne za tri čunja jer četvrti je " katastrofa" a biti drugi je ipak realni i vrhunski domet.Ajte ljudi i da bude šesti igrač Damiru je mjesto u ekipi.jer nije svejedno tzv.520 ili 580 čunjeva u zbroju.Prošao sam svašta po kuglanama cijele Europe ali nije podvlačim NIJE normalno onoliko libeka iz čistog loha.Ma koja rotacija kad se pogodi prvi čunj može ostati srednji i baver ali toliko puta libek onda nešto ne štima.I još reklamira te čunjeve.Normalno kad su bez kuglica da se spuštaju svakamo pa i dobar hitac ne nosi ništa.Ja bi uz reklamu puštao video sa svj.kupa kako su reagirali igrači i igračice kada su vidjeli što im ostaje nakon dobrog hica.A vrli znalci jeste li vidjeli rezultate NBC kupa.Pa slijepci bi srušili 210 ili 500 a ono rezultati boli glava 3100 i vrhunski 3200.Ma dajte pa to rade rekreativci.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sasa » 07 lis 2015

dragi forumaši, zar zaista svaka tema mora završiti na ovaj način?

sljedećih nekoliko dana ću počistiti forum od svega što odstupa od naslova teme
forum je prvotno postavljen kao medij za razmjenu iskustava, stavova i informacija u kuglačkom sportu no ovo sada više nema smisla
lijepo vas molim da već sad od ponedjeljka pokušate biti konstruktivni, a kada ste puni negativne energije odite radije na kuglanu i izgađajte one čunjeve, a nemojte ovamo prenositi tu energiju jer to nikome ništa dobroga neće donijeti
morate biti svjesni i toga da vas forumska imena ne štite od kaznenog progona jer će vas policija pronaći u tili čas ukoliko nekome prekipi i podigne privatnu tužbu, a onda ćete sucima morati objašnjavati što ste mislili kad ste pisali

stoga shvatite ovo kao posljednje upozorenje pred gašenje foruma
ako vam je stalo do kuglanja i foruma prestaćete pisati na ovaj način kako to radite sada
još jednom napominjem - forum nije mjesto za destrukciju i mržnju nego za razmjenu informacija i po mogućnosti istinu
ako je stipe jednom negdje nešto onda ima tema za to i to se tamo napiše jednom, a ne razvlačiti kroz cijeli forum i uništavati temu po temu
u kuglanju kao i svuda u životu postoje dobre i loše stvari, o njima se može diskutirati i razmjenjivati mišljenja no ne ovako kako se to trenutno ovdje događa

ovaj forum ne pripada zksu već vama kao članovima i vi morate brinuti za njega kao za mjesto na kojem ćete se družiti kad niste na kuglani
uložite dio sebe da forum postane mjesto ugodno za druženje gdje će svi s veseljem dolaziti i odlaziti
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la SLAVONAC » 08 lis 2015

Krov
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 1 put/a.
SLAVONAC

PostPostao/la Nikola » 08 lis 2015

Zapresic i Beograd jesu uz bok sa njima. U dvije utakmice u LP nitko ne moze tvrditi da ce dobiti ove dvije rkipe. Nadam se samo da ce Zapresic ozljede zaobici..
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la B-liga » 09 lis 2015

Nisam se mislio javljati više na ovu temu, jer je Saša u zadnjem postu rekao sve što je trebalo, ali evo moram.

Slavonac, ja bi po ovom tvom postu rekao da si baš ti taj koji pametuješ, jer ja nigdje ne vidim da je Heku ili bilo tko drugi omalovažavao vrijednost Zaprešića. On kao i svi ostali iznosi neka svoja zapažanja, s kojim se mi ili slažemo ili ne slažemo, (za informaciju, ja navijam za Zaprešić i još nisam prožvakao ona 3 vražja čunja). Možda te zasmetao Julijev pesimističan komentar zbog povrede Fučkara., (nadam se da nije u pravu), ali činjenica je da vremenski, oporavak od ozbiljnije ozljede nije isti sa 20 ili sa 50 godina. Inače, Fučkaru kapa do poda, jer je u stanju kakvom je izvukao solidan rezultat, ali istina je, koliko god se to tebi sviđalo ili ne, bilo ga je teško gledati kako se muči.

Za newforma citiram i potpisujem: "pametni zeleni junior može više od bedastog seniora. " - ali i zato treba bar malo iskustva. Možeš završiti 10 škola i doktorata, ali bez imalo iskustva ostaješ zelen.
Mislim da se uloga sekundanata jako neozbiljno shvaća i da se podcjenjuje, pa eto nove teme za diskusiju.

Sportski pozdrav!
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la SLAVONAC » 09 lis 2015

Što
Zadnja izmjena: SLAVONAC; 11 lis 2015; ukupno mijenjano 1 put/a.
SLAVONAC

PostPostao/la B-liga » 09 lis 2015

SLAVONAC je napisao/la:Što je ovo :
Okrenimo ploču, recimo kriv je Bogdanović za fulani solo čunj na petoj ili šestoj stazi,čini mi se da je i Fridl napravio isto pa onda u kval. Manev 641 u polufinalu ni sjena.Ako je kičma u pitanju boli i prvi i drugi put.Ali... ja sam samo rekao da mi je žao kada se ispadne za tri čunja jer četvrti je " katastrofa" a biti drugi je ipak realni i vrhunski domet......To je izvučeno iz teksta tvog prijatelja .

Sad zamisli situaciju; u jednom gradu, u nekom kafiću ti i Heku sjedite, pijete kavu i razgovarate o kuglanju. Ti pričaš svoju teoriju, on svoju, ne slažete se, ali i dalje sjedite i razgovarate... Ne znam zašto ti to nazivaš pametovanjem.

SLAVONAC je napisao/la: Da i meni je bilo teško gledati kako se muči ali trener i uprava odlučuju i odgovorni su tko će igrati ali ima jedna stara izreka : Poslije bitke.................. Usput ja bi ga vjerovatno isto stavio u ekipu još ako bi mi rekao da može igrao bi sigurno

I opet ti moram kontrirati, jer samo ti iz jedne rečenice izvlačiš totalno krivi kontekst.
Ja nisam nigdje vidio da je netko kritizirao Darka ili upravu zbog sastava momčadi. Svi znamo da je Uzelac bio spriječen ići na taj put, a da se Fučkar, Manev i Herceg oporavljaju od ozljeda i da zbog toga nisu u formi. Ali da ti ja ne pametujem, pitaj Darka, da je imao mogućnosti staviti bilo koga drugoga, što bi uradio?
Komentar o Fučkarovoj igri je bila samo konstatacija da je ova ozljeda vrlo teška, s dugotrajnim posljedicama, ništa drugo.
B-liga
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 17 srp 2016

Prijava za sve Euro kupove je bila do 15.07.2016. http://www.fiqwnba-nbc.de/MB_A_Mannscha ... e_2016.pdf Vidim da su se prijavili svi naši klubovi koji su stekli pravo nastupa osim Madveščaka 1958. Dali netko zna zašto se nisu prijavili ili .......
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 17 srp 2016

cezar je napisao/la:Prijava za sve Euro kupove je bila do 15.07.2016. http://www.fiqwnba-nbc.de/MB_A_Mannscha ... e_2016.pdf Vidim da su se prijavili svi naši klubovi koji su stekli pravo nastupa osim Madveščaka 1958. Dali netko zna zašto se nisu prijavili ili .......

Jos da su na vrijeme javili da nece igrati, mogla je i Grma u Backu Topolu. Ovako nemamo predstavnika na Europapokalu drugu godinu u nizu.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.