SP Dettenheim - 2017

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
julio
Raspisani lik

Re: SP Dettenheim - 2017

Post Postao/la julio »

cezar je napisao/la:Pitanje za kuglačke sveznalice ! Jučer je naša Ines srušila 674 čunja 1 čunj manje nego što je njezin službeni ženski rekord. Da je kojim slučajem (nadam se da hoće u drugoj utakmici) jučer srušila recimo 676 dali bi se to priznalo sa novi ženski pojedinačni rekord pošto su igrale protiv neke xyz ženske selekcije.
rekord bi se priznao... poljska nije došla i cure su morale odigrati , zbog čega nemam pojma ali to je tako u kuglanju i nije logično

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Čudno je da se igra protiv blinda, to je svakako super za one koji igraju i velika prednost jer imaš praktički "službeni trening". Imali su i Srbi jučer rupu i odmah su nakon prve utakmice potvrdili ulogu favorita, podigli samopouzdanje i polake se pripremili za iduću utakmicu.
Što se događa sa našim igračima sasvim je nepoznato ali i ja vjerujem da mogu i moraju bolje pod uvjetom da igraju najkvalitetniji, slažem se da Radoš i Ceković mogu nositi torbe ali Bolanča mora igrati. Nije jasno zbog čega nema njega ili zbog čega nije Mance igrao.
Iz tog razloga mislim da bi Sušac bolje složio reprezentaciju.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Tko može bolje od Mikca složiti ekipu. Sušac. Nema teorije. :lol: :lol: :lol: :lol: Pa čovjek piše knjigu o kuglanju. Pola knjige je posvetio svojim igračkim
danima. :lol: :lol: :lol: :lol:

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Šta ste igrali skupa?

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Šest, ne pet Kulene. Igrali smo zajedno. Mikac i ja. A ti si bio glavni sudac. Kako se ne sjećaš.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

šta 5
šta 6
sad znamo zašto sve znaš, igrao si sa mikcem u paru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Ti sve znaš Kulene a ne ja. Koliko si rekao da je Matea osvojila zlatnih medalja i od koliko mogućih. Samo bubaš a ne provjeravaš točnost.
Da. Igrao sam sa Mikcem ali ne u paru. I to si zaboravio. Igrale su trojke a ti si bio izmedju nas dvojice. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

zeljar je napisao/la:Ti sve znaš Kulene a ne ja. Koliko si rekao da je Matea osvojila zlatnih medalja i od koliko mogućih. Samo bubaš a ne provjeravaš točnost.
Da. Igrao sam sa Mikcem ali ne u paru. I to si zaboravio. Igrale su trojke a ti si bio izmedju nas dvojice. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mala je osvojila 4 od 5 koliko se takmičila, u jednoj tj. 6. se nije takmičila, ti treba nacrtati :o :o :o :o :o
biš volio u troje a? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Čestitke djevojkama na pobjedi ali i na igri. Nevjerojatno je samopouzdanje i preciznost kojom igraju naše najbolje igračice. Svako prvenstvo očekujem isto od muškaraca i nadam se da će danas i muška ekipa proraditi. Lijepo je bilo vidjeti navijanje svih na tribini, ako ništa drugo to bi moglo motivirati mušku reprezentaciju da daju sve od sebe, da se bace na glavu, da izgore od želje.
Sretno

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

dobra prognoza... evo izgorili su....

Odgovorite