SP Dettenheim - 2017

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: SP Dettenheim - 2017

Post Postao/la Neron » 27 svi 2017, 22:54

Cestitke curama na srebru. Ali opet kazem da su neke odigrale samo standardnu cifru za tu kuglanu pobjeda bi bila u dzepu.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 28 svi 2017, 11:46

Naravno čestitke djevojkama,a da li se mogao izbjeći ovakav scenarij sa sv ,neka bude analizirano,makar će i to biti teška
prilika,jer "kadija te tuži,kadija te sudi" ! Pogreške su učinjene to je jasno,a tko prizna pola mu se 'prašta! Hoće li biti takvih ? Teško zamislivo.
Za muške,jasno je da Mikac uz sve svoje znanje,koje je neupitno,nije ušao u bit muškog kuglanja,iako se sada nalazio i u ulozi sekundanta.Treneri osim Sušca,nažalost nisu imali zadnju riječ.
Suvi je pokazao da ima mota i muda. Zato toliko zlata. Bravo Suvi

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 28 svi 2017, 12:21

pedro je napisao/la:Naravno čestitke djevojkama,a da li se mogao izbjeći ovakav scenarij sa sv ,neka bude analizirano,makar će i to biti teška
prilika,jer "kadija te tuži,kadija te sudi" ! Pogreške su učinjene to je jasno,a tko prizna pola mu se 'prašta! Hoće li biti takvih ? Teško zamislivo.
Za muške,jasno je da Mikac uz sve svoje znanje,koje je neupitno,nije ušao u bit muškog kuglanja,iako se sada nalazio i u ulozi sekundanta.Treneri osim Sušca,nažalost nisu imali zadnju riječ.
Suvi je pokazao da ima mota i muda. Zato toliko zlata. Bravo Suvi
Suvi je zaslužan za ta zlata koliko i Ivo Josipović i KGK. Zlata su osvajali oni koje nema pod kontrolom i nema na njih utjecaj u trenažnom procesu. Kao i prije dvije godine. Dapače, već sam napisao, Amela je trebala uzeti bar dvije medalje jer ima tu kvalitetu, a nije isključivo zbog njegovog neznanja i nesuradnje sa njenim trenerima. Da je pokazao da ima muda, je, ali prema krivim ljudima. Izbornik ne može i ne smije raditi na način na koji on radi. Medalje će se, na žalost, pripisati njemu, no on je isključivi krivac što ih nije bilo više.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 28 svi 2017, 15:26

https://www.facebook.com/kc.schrezheim/ ... 858976973/
Evo video snimke SV gdje se vidi da naše igračice kreću prve a njemice bacaju kad su vidjele koliko je našima palo. Mi se doma koljemo oko toga a na SP niko od sudaca ni okom da trepne.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 28 svi 2017, 16:23

Evo sada sam tek vidio snimku SV. Pa tu lud j..e zbunjenog. Barem na SP igrači/ce na neparnim stazama izvode prvi hice a zatim na parnim odmah iza
njih. Prve su bacile hice Ines i Nataša a odmah iza njih Njemice. Međutim, druge hice prve izvode Njemice (igračica na stazi 6 je izvela hitac prije Ines) što smatram
da nije prema Pravilima. Mislim da je ista Njemica i treći hitac izvela prije Ines. Baš me zanima što će struka reći na to.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 28 svi 2017, 16:48

Cezar ima pravo neregularan sv gdje su bili naši znalci?
Realan rezultat naših,ne treba plakati,cure su u vrhu,čak najjače,muški imaju šanse ako iz mladih kategorija gdje smo gazde,isškoluju se treneri i nešto urade da dođemo blizu Srba i Mađara. Klubovi nemaju trenere,samo ljude koji su prošli tečaj,da se zadovolji forma i smakne koja kuna,a škola i edukacija ne postoje.
Zato je uspjeh Suvog za pozdraviti a ne za izrugivati bolesno! Suvi je pobjednik ovog sp. Možda jednog dana preuzme i seniore ali i seniorke,kao sada juniore i juniorke!?

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 28 svi 2017, 17:50

Ponovljeni SV iz Siska koji sam dobio na snimci daleko je regularniji od ovoga, mada bi se i tu moglo pričati o kartonima i to poglavito igračicama iz Zaprešića.
Sorry New !

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 28 svi 2017, 22:29

Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Kod nas, u našem pravilniku piše decidirano da svi na znak glavnog suca svi igrači kreću istovremeno. Gledajući sliku iz Njemačke, očito je da u međunarodnom to ili drugačije regulirano ili je bilo neregularno.
Prije svega, potrebno je uskladiti naš pravilnik sa međunarodnim, a nakon toga i kriterije.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 29 svi 2017, 07:25

newform1 je napisao/la:Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Kod nas, u našem pravilniku piše decidirano da svi na znak glavnog suca svi igrači kreću istovremeno. Gledajući sliku iz Njemačke, očito je da u međunarodnom to ili drugačije regulirano ili je bilo neregularno.
Prije svega, potrebno je uskladiti naš pravilnik sa međunarodnim, a nakon toga i kriterije.
Ovo naše kuglačko zakonodavno tjelo je jako umišljeno, kako bi bilo da je u našem nogometu zaleđe tek kada su dva napadaća iza leđa obrane, kako bi to izgledalo kad naši igraju u Europi, bilo bi svađe ajme

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 29 svi 2017, 07:34

newform1 je napisao/la:Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Nazalost, pravilnici koji su izasli na stranicama WNBA u trecem mjesecu imaju dosta stvari koje su ostale visiti u zraku. Nakon promjena koje su donesene u Novigradu dosta toga nije jasno napisano i pomalo je nejasno. Sada pise da zapocinju na znak glavnog suca, ne pise niti tko mora krenuti prvi ni da li krecu u isto vrijeme, znaci prema pravilniku sve je bilo regularno. Tako je postalo nejasno i za Mix tandem, nekada je jasno pisalo tko krece prvi, a sada vise ne pise niti da mora svaki set razliciti igrac zapoceti. Mislim da ce se morati malo pozabaviti s time. Nazalost, konferencije su slicne skupstinama Hks-a. Predstavnici zemalja dodju, cekaju da to zavrsi i ne predlazu konkretne promjene i ne razmisljaju o cemu glasaju.

Odgovorite