SP Dettenheim - 2017

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Neron
Tipka sa dve ruke

Re: SP Dettenheim - 2017

Post by Neron »

Cestitke curama na srebru. Ali opet kazem da su neke odigrale samo standardnu cifru za tu kuglanu pobjeda bi bila u dzepu.
pedro
Zna gdje su sva slova

Post by pedro »

Naravno čestitke djevojkama,a da li se mogao izbjeći ovakav scenarij sa sv ,neka bude analizirano,makar će i to biti teška
prilika,jer "kadija te tuži,kadija te sudi" ! Pogreške su učinjene to je jasno,a tko prizna pola mu se 'prašta! Hoće li biti takvih ? Teško zamislivo.
Za muške,jasno je da Mikac uz sve svoje znanje,koje je neupitno,nije ušao u bit muškog kuglanja,iako se sada nalazio i u ulozi sekundanta.Treneri osim Sušca,nažalost nisu imali zadnju riječ.
Suvi je pokazao da ima mota i muda. Zato toliko zlata. Bravo Suvi
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

pedro wrote:Naravno čestitke djevojkama,a da li se mogao izbjeći ovakav scenarij sa sv ,neka bude analizirano,makar će i to biti teška
prilika,jer "kadija te tuži,kadija te sudi" ! Pogreške su učinjene to je jasno,a tko prizna pola mu se 'prašta! Hoće li biti takvih ? Teško zamislivo.
Za muške,jasno je da Mikac uz sve svoje znanje,koje je neupitno,nije ušao u bit muškog kuglanja,iako se sada nalazio i u ulozi sekundanta.Treneri osim Sušca,nažalost nisu imali zadnju riječ.
Suvi je pokazao da ima mota i muda. Zato toliko zlata. Bravo Suvi
Suvi je zaslužan za ta zlata koliko i Ivo Josipović i KGK. Zlata su osvajali oni koje nema pod kontrolom i nema na njih utjecaj u trenažnom procesu. Kao i prije dvije godine. Dapače, već sam napisao, Amela je trebala uzeti bar dvije medalje jer ima tu kvalitetu, a nije isključivo zbog njegovog neznanja i nesuradnje sa njenim trenerima. Da je pokazao da ima muda, je, ali prema krivim ljudima. Izbornik ne može i ne smije raditi na način na koji on radi. Medalje će se, na žalost, pripisati njemu, no on je isključivi krivac što ih nije bilo više.
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

https://www.facebook.com/kc.schrezheim/ ... 858976973/
Evo video snimke SV gdje se vidi da naše igračice kreću prve a njemice bacaju kad su vidjele koliko je našima palo. Mi se doma koljemo oko toga a na SP niko od sudaca ni okom da trepne.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Evo sada sam tek vidio snimku SV. Pa tu lud j..e zbunjenog. Barem na SP igrači/ce na neparnim stazama izvode prvi hice a zatim na parnim odmah iza
njih. Prve su bacile hice Ines i Nataša a odmah iza njih Njemice. Međutim, druge hice prve izvode Njemice (igračica na stazi 6 je izvela hitac prije Ines) što smatram
da nije prema Pravilima. Mislim da je ista Njemica i treći hitac izvela prije Ines. Baš me zanima što će struka reći na to.
pedro
Zna gdje su sva slova

Post by pedro »

Cezar ima pravo neregularan sv gdje su bili naši znalci?
Realan rezultat naših,ne treba plakati,cure su u vrhu,čak najjače,muški imaju šanse ako iz mladih kategorija gdje smo gazde,isškoluju se treneri i nešto urade da dođemo blizu Srba i Mađara. Klubovi nemaju trenere,samo ljude koji su prošli tečaj,da se zadovolji forma i smakne koja kuna,a škola i edukacija ne postoje.
Zato je uspjeh Suvog za pozdraviti a ne za izrugivati bolesno! Suvi je pobjednik ovog sp. Možda jednog dana preuzme i seniore ali i seniorke,kao sada juniore i juniorke!?
krcko
Zna gdje su sva slova

Post by krcko »

Ponovljeni SV iz Siska koji sam dobio na snimci daleko je regularniji od ovoga, mada bi se i tu moglo pričati o kartonima i to poglavito igračicama iz Zaprešića.
Sorry New !
newform1
Forumsko piskaralo

Post by newform1 »

Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Kod nas, u našem pravilniku piše decidirano da svi na znak glavnog suca svi igrači kreću istovremeno. Gledajući sliku iz Njemačke, očito je da u međunarodnom to ili drugačije regulirano ili je bilo neregularno.
Prije svega, potrebno je uskladiti naš pravilnik sa međunarodnim, a nakon toga i kriterije.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

newform1 wrote:Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Kod nas, u našem pravilniku piše decidirano da svi na znak glavnog suca svi igrači kreću istovremeno. Gledajući sliku iz Njemačke, očito je da u međunarodnom to ili drugačije regulirano ili je bilo neregularno.
Prije svega, potrebno je uskladiti naš pravilnik sa međunarodnim, a nakon toga i kriterije.
Ovo naše kuglačko zakonodavno tjelo je jako umišljeno, kako bi bilo da je u našem nogometu zaleđe tek kada su dva napadaća iza leđa obrane, kako bi to izgledalo kad naši igraju u Europi, bilo bi svađe ajme
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

newform1 wrote:Osnovno pitanje je kako je to (SV) regulirano međunarodnim sudačkim pravilnikom. O tome bi više mogao Nikola, a koliko znam i Nataša je međunarodni sudac.
Nazalost, pravilnici koji su izasli na stranicama WNBA u trecem mjesecu imaju dosta stvari koje su ostale visiti u zraku. Nakon promjena koje su donesene u Novigradu dosta toga nije jasno napisano i pomalo je nejasno. Sada pise da zapocinju na znak glavnog suca, ne pise niti tko mora krenuti prvi ni da li krecu u isto vrijeme, znaci prema pravilniku sve je bilo regularno. Tako je postalo nejasno i za Mix tandem, nekada je jasno pisalo tko krece prvi, a sada vise ne pise niti da mora svaki set razliciti igrac zapoceti. Mislim da ce se morati malo pozabaviti s time. Nazalost, konferencije su slicne skupstinama Hks-a. Predstavnici zemalja dodju, cekaju da to zavrsi i ne predlazu konkretne promjene i ne razmisljaju o cemu glasaju.
Post Reply