Svjetski kup 2018 - Zaprešić

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
pedro
Zna gdje su sva slova

Re: Svjetski kup 2018 - Zaprešić

Post Postao/la pedro » 08 lis 2018, 13:46

Očito se radi o nešem velikom predstavniku u NBC,koji se nije usudio jače reagirati na našeg hrvatskog zeta Njemca Sneidera zbog u najmanju ruku "skromnog" ponašanja na stazi u momentu lomljenja rezultata i utakmice! Nažalost naš Velikan nije to vidio ili nije smio reagirati (iako da je upozorio suca ne bi bilo ništa loše),a možda zbog godina refleksi više nisu kao što su bili! Na svu sreću naši UKI,pa EL BOLANJO,riješili su to na svoj način!!
Jednom će i to dodvoravanje Njemcima doći kraj! Samo u "bužu".

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna » 08 lis 2018, 21:30

zeljar je napisao/la:Macna je si zadovoljan navijanjem.
,
Navijanje je bilo fenomenalno, a kuglati u takvoj atmosferi je nešto što se pamti cijeli život. Očekivali jesmo punu kuglanu, ali da će se svi navijači i momčad ujediniti na ovakav način, sa zajedničim ciljem, je neopisivo.. Veliko HVALA
Nadam da ste uživali u svim danima svjetskog kupa, a posebno u polufinalu i finalu

P.s. malo sam vas živcirao igrom, ali mora netko i to hahaha :mrgreen: :mrgreen:

mali review televizije zapad
https://www.youtube.com/watch?v=jRArXYB ... e=youtu.be

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 lis 2018, 00:00

pedro je napisao/la:Očito se radi o nešem velikom predstavniku u NBC,koji se nije usudio jače reagirati na našeg hrvatskog zeta Njemca Sneidera zbog u najmanju ruku "skromnog" ponašanja na stazi u momentu lomljenja rezultata i utakmice! Nažalost naš Velikan nije to vidio ili nije smio reagirati (iako da je upozorio suca ne bi bilo ništa loše),a možda zbog godina refleksi više nisu kao što su bili! Na svu sreću naši UKI,pa EL BOLANJO,riješili su to na svoj način!!
Jednom će i to dodvoravanje Njemcima doći kraj! Samo u "bužu".
Sneider je tu najmanje kriv. Koliko ja znam, suci su bili upozoreni na njegove bose i da će se reagirati na njih. Kada se reagiralo i iz publike bio je iziritiran i ja ga osobno razumijem. Sve se moglo spriječiti ranim kartonom, i to ne samo njemu, i ne samo u finalu. Na žalost, suci su se odlučili za "ne bi se štel zameriti" način suđenja. Koliko je to dobro, pokazuje da se u finalu našla ekipa koja tamo nije trebala biti upravo zbog bosih kugli istog igrača. Također, ne sviđa mi se sustav "opomena pa žuti karton". Žuti karton je opomena koja nema utjecaja na bilo što u kuglanju. Razumio bih da je ko u nogometu, treći karton u sezoni propuštaš utakmicu, ali nije. Opomenu bih prožvakao u zagrijavanju, ali ne i tijekom igre. Naši suci (bar većina njih) koji su bili za pultevima, za ove međunarodne su profesori. Austrijanac kao glavni i četiri Nijemca, iako su tehnološki vjerojatno prije nas prešli na kompjutore, još nisu shvatili da je uloga suca suditi, a ne se baviti papirologijom i gledanjem utakmica.
Organizacijski, odrađen je strašan posao, vrlo kvalitetno i daleko iznad nivoa NBC-a. On je bio najslabija karika. Jučer i danas mi je puno poznanika javilo kako su gledali kuglanje na TV-u. To je fantastično! O navijačima je sve rekao Macna, pa ću tu stati.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 lis 2018, 08:48

Stvarno, super atmosfera na utakmici. Navijanje i pjesma non stop. Svaka druga tekma će mi nakon ovog biti tiha i monotona, kao da sam na poslu :lol: .
Ne znam kako je izgledao prijenos na SPTV ali koliko čujem bilo je bolje nego u polufinalu. A i sama činjenica da je bilo kuglanje na televiziji je imala daleko veći utjecaj i doseg nego što sam mislio. Ljudi koje nikad ne bih povezao s kuglanjem su mi rekli da su gledali i da je super i zanimljivo. To zbilja nisam očekivao.
Suđenje? Loše. Tri suca koji su samo vodili utakmicu, zaustavljali vrijeme (odnosno tapsali sekundante) i nisu dosudili ništa, a mogli su... barem da se iskupe za onu glupost od petka... ma ne treba ih ni spominjati više.
Mentalno, igraci Zapresica su bili savršeni. U takvoj atmosferi igrati pred domaćom publikom koja očekuje naslov zbilja nije lako i to je presudilo.
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 09 lis 2018, 08:49

Baričević je imao misiju. A to je ne dozvoliti Hrvatskim klubovima da dođu što dalje. Prvo je lobirao da se naši suci pošalju što dalje od Zaprešića a dovedu ljubitelji i prijatelji Zerbsta i Bamberga. Drugo, na tehničkim razgovorima nije dozvolio da Mlaka i Zaprešić uđu u dogovorene termine televizije bez obzira na dogovor koji su imali sa NBC-om u Bratislavi i mailom koji je sportski direktor poslao poslije kvalifikacija. Umjesto da suci reagiraju, tražilo se od organizatora da ide po hotelima i moli klubove da promijene termine. I treće je katastrofalno suđenje, konačno imamo sve snimljeno na jasno viđenim snimkama Youtube KK Zaprešića ali i Sportske televizije gdje je suđenje direktno utjecalo da Neumarkt ne prođe u finale jer se njima ništa ne smije suditi. Četvrto, ne znam tko je pozvao Šarca da komentira na televiziji jer se i to uklapa u ovu teoriju zavjere gdje se umanjuje sve što je Zaprešić napravio da promovira ovaj sport koji je konačno dospio na male ekrane i to u kakvom stilu. Ne samo da su uspjeli dovesti kuglanje na televiziju nego u finalu razvale do jučer najbolju svjetsku ekipu. E pa svaka vam čast, kapa dolje i imate punu podršku svih koji iskreno vole kuglanje. Jedva čekam da opet poderem grlo u Zaprešiću u finalu final fouru lige prvaka.

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 09 lis 2018, 10:25

Čestitke KKZaprešić na fenomenalnoj organizaciji, na promociji kuglanja, na svemu što u zadnjih nekoliko godina rade u korist ovog sporta i na kraju čestitke na fenomenalnom rezultatu i osvajanju titule prvaka svijeta. Čestitke svim igračima, posebno Bolanči na zadnjem setu, na rekordu. Pišem ovaj tekst i naježim se kada se sjetim atmosfere, ali se naježim svaki puta kada se sjetim pogleda na Baričevića skučenog u onaj kutak. Ima sreće da navijači toliko poštuju Zaprešić i da nije naglavačke izbačen iz kuglane. Kegelmaniac je sve napisao, Zaprešić je objavio na fejsu što se desilo i neću ponavljati ali dokle to ide, do kada ćemo trpiti takve ljude, što je potrebno napraviti da se takvi ljudi maknu sa takvih pozicija? Pozivam HKS da reagira na to što se desilo u Zaprešiću, treba tražiti odgovornosti Baričevića i svih sudaca tamo. Što zbog TV prava, što zbog katastrofalnog suđenja. Ako niste vidjeli pogledajte finale žena, njemica iz Bamberga je u jednom trenutku bacila kuglu na crveno, nije skužila da je čunj zablokirao. I nije dobila žuti. Naravno, Mikac to nije primjetio što ne čudi ali suci su tu da takve stvari sankcioniraju. Onaj visoki iz Podbrezove stalno je radio bočne prijestupe, ništa. Suci ne reagiraju. Schneider baca bose od kvalifikacija pa na dalje ali njima ne smijete suditi. Dno dna, to je fijasko suđenja i to u vrijeme dok je šef sudačke organizacije na kuglani. Oni se dignu samo da bi pomogli u raspetljavanju, druge nikakve koristi.
Da je Baričević stao na stranu naših klubova spomenik bi mu digli svi tamo, ali ne. Treba štititi Njemačke klubove, treba skinuti hlače i sve napraviti kako kažu nijemci. Ne sjećam se kada sam gledao ovako kvalitetan stream, kada je kuglanje bilo na televiziji, kada je bilo ovako puno ljudi na kuglani, kada se ovako lijepo navijalo. Zamislite, to se desilo u Hrvatskoj i to njih najviše boli i iz tog razloga treba to minirati, treba umanjiti taj uspjeh, treba sjebati Zaprešić i pokušati ih psihički slomiti ali nisu uspjeli i nikada neće.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 09 lis 2018, 12:20

Macna je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Macna je si zadovoljan navijanjem.
,
Navijanje je bilo fenomenalno, a kuglati u takvoj atmosferi je nešto što se pamti cijeli život. Očekivali jesmo punu kuglanu, ali da će se svi navijači i momčad ujediniti na ovakav način, sa zajedničim ciljem, je neopisivo.. Veliko HVALA
Nadam da ste uživali u svim danima svjetskog kupa, a posebno u polufinalu i finalu

P.s. malo sam vas živcirao igrom, ali mora netko i to hahaha :mrgreen: :mrgreen:

mali review televizije zapad
https://www.youtube.com/watch?v=jRArXYB ... e=youtu.be
budi ponosan i nosi ovu uspomenu do kraja života , igrali ste srcem za publiku i sve nas koji smo vas pratili preko malih ekrana , prijenos je bio super i puno bolji od polufinala , komentator je bio odličan
baričević se može prepoznati u zadnjoj rečenici ovog priloga , ali ne samo on nego mnogi koji misle da je ovaj sport mrtav i oni koji ga žele pokopati poput njega i ostalih uhljeba u nbcu , oni su svrha sami sebi , nisu onu tu zbog igrača i ljudi koji vole ovaj sport , oni su tu zbog svojih dnevnica i novaca koje zarađuju ne radeći ništa nego samo probleme

nije mi jasno zbog čega se baričeviću mora plaćati onih 30 eura za svaku reklamu na dresu , je li to da bi hrvatskim klubovima zabranili nastup na televiziji a da bi se njemačke sponzore promoviralo , možda zbog te činjenice nisu dali našima da igraju

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 09 lis 2018, 12:24

Kegelmaniac je napisao/la:Baričević je imao misiju. A to je ne dozvoliti Hrvatskim klubovima da dođu što dalje. Prvo je lobirao da se naši suci pošalju što dalje od Zaprešića a dovedu ljubitelji i prijatelji Zerbsta i Bamberga. Drugo, na tehničkim razgovorima nije dozvolio da Mlaka i Zaprešić uđu u dogovorene termine televizije bez obzira na dogovor koji su imali sa NBC-om u Bratislavi i mailom koji je sportski direktor poslao poslije kvalifikacija. Umjesto da suci reagiraju, tražilo se od organizatora da ide po hotelima i moli klubove da promijene termine. I treće je katastrofalno suđenje, konačno imamo sve snimljeno na jasno viđenim snimkama Youtube KK Zaprešića ali i Sportske televizije gdje je suđenje direktno utjecalo da Neumarkt ne prođe u finale jer se njima ništa ne smije suditi. Četvrto, ne znam tko je pozvao Šarca da komentira na televiziji jer se i to uklapa u ovu teoriju zavjere gdje se umanjuje sve što je Zaprešić napravio da promovira ovaj sport koji je konačno dospio na male ekrane i to u kakvom stilu. Ne samo da su uspjeli dovesti kuglanje na televiziju nego u finalu razvale do jučer najbolju svjetsku ekipu. E pa svaka vam čast, kapa dolje i imate punu podršku svih koji iskreno vole kuglanje. Jedva čekam da opet poderem grlo u Zaprešiću u finalu final fouru lige prvaka.
Mislim da je NBC imao jako veliku sreću što Neumarkt nije ni sanjao da može ući u 4, a kamoli u polufinalu dobiti Zerbst. Bili su zadovoljni dobivenim i ostvarenim. Ne vjerujem, nakon one količine bosih kugli od strane Sneidera, da bi ta priča prošla tako glatko protiv nekoga tko je očekivao borbu za finale.

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 09 lis 2018, 13:11

Čestitke Zaprešiću na osvojenom kupu. Može li mi netko objasniti što se točno desilo na kupu vezano uz Baričevića?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 10 lis 2018, 08:44

igrač desne buže je napisao/la:Čestitke Zaprešiću na osvojenom kupu. Može li mi netko objasniti što se točno desilo na kupu vezano uz Baričevića?
baričević je ukrao show zaprešiću , igrao se boga svemogućega i stao na stranu mađarskih i njemačkih klubova i omogućio tim klubovima da promoviraju sebe i svoje sponzore na štetu domaćina i mlake
ako je netko mislio da će štititi interese hrvatskih klubova grdno se prevario

Odgovorite