Rokycany 2019

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Rokycany 2019

Post Postao/la lukodp » 09 svi 2019, 14:43

zeljko je napisao/la:Stalno me baca da kupim ulaznice za dvoranu. Nudi mi mjesto na tribini.
Na toj stranici di su karte za dvoranu, na kraju imaš ponuđeno za Livestream. Kad kupiš dobiješ kartu na kojoj je kod (ispod QR) i onda taj kod s kupljene karte ukucaš kad se logiraš za stream.
Preporučujem kupiti tek za dva, tri dana kada se malo uhodaju oko svega. Tak je svako prvenstvo. Nije to Zaprešić pa da sve radi odma i savršeno ;) :D
Luko Del Ponte

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 09 svi 2019, 15:15

Da, sad ima, prije nije bilo. Ništa ne dobivaš kasnijom kupnjom, cijena je ista.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 svi 2019, 16:05

Ma ok, ne dobivaš, ali uglavnom tek kad krenu seniori sve počne raditi kako treba. Pa se barem ne živciraš kaj si platio a stream ne radi. Mislim da sam svake godine kupio stream i uvijek se u početku razočaram. :D
Bilo bi zgodno i da za kadete i juniore ostave besplatno ovo na Yt barem ...
Luko Del Ponte

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 10 svi 2019, 12:25

U14 finale
1-4: https://www.youtube.com/watch?v=ykTT1FyJIW4
5-8: https://www.youtube.com/watch?v=OrMuyzOrq9Q

Natjecanje je upravo završilo, ali može se pogledati snimka.

Inače, što se tiče streaminga, neće zaraditi koliko su možda planirali jer pošto prijenos ide preko YT dovoljno je kopirati link i može gledati bilo tko, ne mora se ići preko njihove stranice.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 svi 2019, 13:11

Orson je napisao/la:U14 finale
1-4: https://www.youtube.com/watch?v=ykTT1FyJIW4
5-8: https://www.youtube.com/watch?v=OrMuyzOrq9Q

Natjecanje je upravo završilo, ali može se pogledati snimka.

Inače, što se tiče streaminga, neće zaraditi koliko su možda planirali jer pošto prijenos ide preko YT dovoljno je kopirati link i može gledati bilo tko, ne mora se ići preko njihove stranice.
To ne znači da će tako biti i dalje. Ta se opcija mijenja sa dva klika, pa ti kopiraj koliko hoćeš...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 svi 2019, 13:12

Čestitke Sari i Karlu na osvojenim medaljama!

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 10 svi 2019, 13:50

Bravo Sara i Karlo!!!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 svi 2019, 13:55

Velike čestitke za Saru Pejak na dvije osvojene medalje. Sretan sam bio i nakon poziva u repku a ovo je zbilja odličan rezultat kako za nju tako i za Grad Sisak i KK "Siscia" koji zbilja ulaže dosta truda u rad s mladim igračicama i igračima. Negdje se mora i vratiti :D Čestitke i Karlu također, naravno!
Luko Del Ponte

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 10 svi 2019, 14:11

newform1 je napisao/la:
Orson je napisao/la:Inače, što se tiče streaminga, neće zaraditi koliko su možda planirali jer pošto prijenos ide preko YT dovoljno je kopirati link i može gledati bilo tko, ne mora se ići preko njihove stranice.
To ne znači da će tako biti i dalje. Ta se opcija mijenja sa dva klika, pa ti kopiraj koliko hoćeš...
Nisu to dva klika, na YT možeš video označiti kao private, ali onda moraš ručno dodavati mailove onih kojima ipak želiš omogućiti pristup; sumnjam da će to raditi jer je to velika gnjavaža. Trenutno su prijenosi označeni kao unlisted i za takve je dovoljno imati link. Ako embedaju video unutar neke stranice, ponovno se može doći do linka. Zato se, ako želiš naplaćivati streaming, ne koristi YouTube, već neki drugi "zatvoreni" servis.

Ja sam kupio kôd tako da mi je svejedno, ali ako ostave na ovome stavljat ću svježe linkove, zašto bi ljudi bezveze trošili novce? Ja bih besplatan stream uveo kao obavezu organizatora, kakva naplata još i za to!? Naplata bi eventualno imala smisla da se radi ne znam kakva produkcija, ali za ovo što oni rade dovoljne su dvije kamere od 150 eura (btw. koriste iste kao i mi u Bjelovaru) i dobar internetski link, stvarno "svemirski" trošak od cca 350 eura.

I da, čestitke Sari i Karlu! :D

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 10 svi 2019, 15:07

Iskrene čestitke Sari i Karlu a bogami i Draženi i Damiru
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite