Rokycany 2019

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Rokycany 2019

Post Postao/la Krunoslav » 30 svi 2019, 13:09

Kegelmanijac javiiiiiiii se :D

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 30 svi 2019, 13:14

Kruno je u pravu :D

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 30 svi 2019, 14:11

Pogriješio sam jer nisam vidio Marinovića u sastavu Patka. Inače, Patak zna izletjeti sa vrlo dobrim predviđanjima i analizama i mislim da je negdje 2015.g. u jednoj takvoj analizi predložio sastav:
Bulka – Manev
Mance – Bolanča
Marinović – Bulka
Rezerve : Uzelac, Liović, Fridl, Šarkezi, Muše

Prošlo je 4g i dosta se toga promijenilo. Uzelac i Šarkezi ne kuglaju više. Liović nepravedno izostavljen, Mance, Fridl i Muše van forme. Pojavili se mladi Radoš, Totić i Požega

Teke očigledno jako dobro poznaje Kujundžića pa je alergična na svako spominjanje Marinovića ali i bilo kakav spomen na pisanje o Mikcu. Legitimno, dobro je pročitati i drugu stranu priče i vidjeti kako izgledaju razmišljanja te druge strane ali osim da Marinović ne fali i da Marinović nije potreban ništa konkretno nismo čuli. Ja sam prvi pisao ovdje kada se guralo Marinovića bez ikakvih rezultata i kada je lupetao po prvom još dok je igrao u Zadru. Onda nije bilo Teke ali bili su Pele, Japa i ostali borci za Mezaka i Mikca. Nažalost, Mikac je još tu ali je i forum u kojem možemo pisati što želimo.

Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke » 30 svi 2019, 19:52

Kegelmaniac je napisao/la:Teke očigledno jako dobro poznaje Kujundžića pa je alergična na svako spominjanje Marinovića ali i bilo kakav spomen na pisanje o Mikcu. Legitimno, dobro je pročitati i drugu stranu priče i vidjeti kako izgledaju razmišljanja te druge strane ali osim da Marinović ne fali i da Marinović nije potreban ništa konkretno nismo čuli. Ja sam prvi pisao ovdje kada se guralo Marinovića bez ikakvih rezultata i kada je lupetao po prvom još dok je igrao u Zadru. Onda nije bilo Teke ali bili su Pele, Japa i ostali borci za Mezaka i Mikca. Nažalost, Mikac je još tu ali je i forum u kojem možemo pisati što želimo.
Kegelmaniac, sve OK. Moram samo napisat još, da Kujundžića ni malo ne poznajem, nit si nisam dobar sa Mikcem, nisam ni alergičan na Marinovića. Ja samo pišem, da je Marinović otkazao (ne ulazim u razloge zašto, ma me ni ne zanimaju) i ako je tako odlučio, je tu kraj priče za ovo svjetsko. I mislim, da nije fer do onih, koji su s radošćom prihvatili poziv u reprezentaciju - a svi su to opravdali - nit su trebali nemir u reprezentaciji za vrijeme trajanja svjetskog prvenstva. A to se je stvaralo uvijek, kad se guralo Marinovića kao nepogrešljive karike u repki. Znam, da je jaka karika i nadam se, da u buduće neće više otkazivati poziva u reprezentaciju, ali sad ga nije bilo i bez njega se je trebalo, a mislim, da je bilo jako uspješno. Svi ostali su pokazali, da su i oni jake karike. I nadam se u budučnosti s njim još na bolje uspjehe. Pozz

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 svi 2019, 23:17

Teke je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:Teke očigledno jako dobro poznaje Kujundžića pa je alergična na svako spominjanje Marinovića ali i bilo kakav spomen na pisanje o Mikcu. Legitimno, dobro je pročitati i drugu stranu priče i vidjeti kako izgledaju razmišljanja te druge strane ali osim da Marinović ne fali i da Marinović nije potreban ništa konkretno nismo čuli. Ja sam prvi pisao ovdje kada se guralo Marinovića bez ikakvih rezultata i kada je lupetao po prvom još dok je igrao u Zadru. Onda nije bilo Teke ali bili su Pele, Japa i ostali borci za Mezaka i Mikca. Nažalost, Mikac je još tu ali je i forum u kojem možemo pisati što želimo.
Kegelmaniac, sve OK. Moram samo napisat još, da Kujundžića ni malo ne poznajem, nit si nisam dobar sa Mikcem, nisam ni alergičan na Marinovića. Ja samo pišem, da je Marinović otkazao (ne ulazim u razloge zašto, ma me ni ne zanimaju) i ako je tako odlučio, je tu kraj priče za ovo svjetsko. I mislim, da nije fer do onih, koji su s radošćom prihvatili poziv u reprezentaciju - a svi su to opravdali - nit su trebali nemir u reprezentaciji za vrijeme trajanja svjetskog prvenstva. A to se je stvaralo uvijek, kad se guralo Marinovića kao nepogrešljive karike u repki. Znam, da je jaka karika i nadam se, da u buduće neće više otkazivati poziva u reprezentaciju, ali sad ga nije bilo i bez njega se je trebalo, a mislim, da je bilo jako uspješno. Svi ostali su pokazali, da su i oni jake karike. I nadam se u budučnosti s njim još na bolje uspjehe. Pozz
Malo ne kužim: Marinović je otkazao, i, kažeš, kraj priče, a onda ga napadneš da nije fer itd...
Ne znam zašto je Marinović otkazao i zato GA NE MOGU OSUĐIVATI! On je u godinama da za svaku akciju reprezentacije mora puno toga žrtvovati, kao i ostali koji nisu studenti. Lijepo je voljeti dres reprezentacije, ali on ti ne plaća stanarinu, kruh i ostalo što ti treba u životu, (mada bi bar trebao pomoći). Iskreno, nemam pojma što radi u životu, ni on ni Totić. Ako su imali razlog za otkaz, mislim da ih nitko nema pravo osuditi. Sigurno nitko neće reći javno da je razlog otkaza Alen, ali još jednom napominjem, Alen ništa nije do ovog SP napravio za hrvatsko kuglanje i ne vidim razloga zašto je dobio tu privilegiju. S tim nemaju veze ni njegova tri prsta ni nacionalnost. Koliko mi cijenimo sebe, toliko nas i drugi cijene. Ono što je žalosno, jer da su opet nejasnim kriterijima, nejasni ljudi unijeli nemir u reprezentaciju i kuglačku javnost. Da bar mogu nekoga okriviti, ali nitko ne zna tko je izbornik. Ako je tako, krivo je vodstvo HKS-a. I onda će opet pričati da pišem protiv njih, a sami mi stalno daju povod za to. Vrlo često imam misao u glavi: "da je barem HKS približno organiziran poput mog kluba..." Kod nas se bar zna tko što radi i tko je za što odgovoran...

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 31 svi 2019, 09:14

Nisam ništa komentirao za vrijeme prvenstva pa bih se mogao nadopuniti. Dovođenje Kujundžića i guranje Požege i Mušea nije rezultiralo prolaskom skupine i Slovenije. Skupinu smo prošli jer smo imali sreće da je Rumunjska odustala i jer je Italija igrala sa djecom. Sloveniju smo prošli jer su oni imali nesreću igrati utakmicu za utakmicu u razmaku od nekoliko sati. I prošli smo najviše zahvaljujući konstantnoj igri dvojice najboljih igrača Bolanče i Maneva koji do ovog prvenstva nisu bili na razini igre koja se od njih očekuje u nacionalnoj selekciji. Svi ostali su imali svoje dobre i loše dane. Dobar dan se poklopio protiv Slovenije dok smo protiv Mađara u dvije utakmice bili loši.
Vidimo koliko znači igranje u velikim ekipama i vidimo koliko znači konstantna igra u tim klubovima ali na primjeru Fridla smo vidjeli da nije dovoljno biti u ekipi Zaprešića nego je potrebno odraditi kompletnu sezonu što je pokazao i Muše. Njih dvojica nisu ni trebali biti u ekipi jer nisu odradili kompletne sezone dok je Muše imao problem i sa ozljedom. Ne razumijem toliko spominjanje Marinovića jer niti Marinović nije odradio ovu sezonu u kompletu, bio je ozljeđen i imao je velike oscilacije u rezultatima što je dovelo u pitanje i drugo mjesto Mertojaku u jednom trenutku. Isto tako niti Kujundžić nije zaslužio direktan poziv u ekipu, svojim rezultatima i ponašanjem to nije zaslužio ali to je iz spektra rekla-kazala pa ne želim ulaziti u taj detalj ali on rezultatima nije unutra. Požega također a o Gašpertu da ne pričam, Zavarko je imao više puta preko 700 nego njih dvojica preko 620. Bulka je odradio odličnu sezonu u Austriji, Liović također u Osijeku, Totić u Mertojaku ali svi gore navedeni pa i Požega i Gašpert i Grivičić moraju biti pozvani u širem spisku a tamo skupljati iskustvo u borbi za ekipu. Meni je čak i drago da su Požega i Gašpert nastupili, igrali i osjetili prvenstvo ali i naučili dobru lekciju jer igrom su pokazali da su nezreli i neiskusni za visoke rezultate. Požega mora doći u prvu ligu dok je odluka Gašperta da ode u Grmoščicu bila odlična i tamo će kroz godine sigurno doći velikih rezultata što u Zaprešiću nije mogao jer kao i u reprezentaciji nije još na toj razini da bi konkurirao za prvi sastav. Samo naprijed i sretno u idućoj sezoni. Kujundžić se definitivno mora dokazati dobrim ponašanjem, radom na sebi i sigurno ima mjesta u ekipi.
Dok je Mikca i Pavlica blizu muške ekipe mi nikada nećemo doći na veliku pozornicu kompletni jer su to ljudi kojima reprezentacija nije svetinja. To su likovi kojima je ego veći od svemira i kada jednom taknete u taj njihov ego oni će sve napraviti da vas zgaze, ponize i u ovom našem slučaju izbace iz ekipe. Nered u muškoj reprezentaciji je djelomično i rezultat nesposobnosti Šarca kao nekog službenog izbornika jer on prati igrače sve do svjetskog prvenstva a na kraju Mikac ili neko predsjedništvo glasovanjem bira igrače. Kakva šamarčina Šarcu i njegovoj funkciji! Mene bi interesiralo tko bi radio sa Mikcem kada bi mu Šarac otišao? Nitko ili ljudi bez karaktera.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 31 svi 2019, 10:54

Što sve forumaši sebi dopuste i napišu "gluposti" čovjek ne može vjerovati. Ne ulazim u detalje analize gosp. Kuglackogasa ali što bode u oči je
njegov komentar da je muška reprezentacija prošla sku pinu zahvaljujući odustankom Rumunja od SP i "zbog toga što je reprezentacija Italije nastupila sa djecom".
Dao sam si malo truda i izračunao da je šestorka Italije koja je nastupila protiv nas ukupno stara 225 godina a naša reprezentacija 161 godinu tj. talijani su stariji
od naše reprezentacije ukupno 64 godine. Kegelmaniac ubuduće provjeri nešto prije nego to napišeš.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 31 svi 2019, 11:02

pravda i nepravda je napisao/la:Što sve forumaši sebi dopuste i napišu "gluposti" čovjek ne može vjerovati. Ne ulazim u detalje analize gosp. Kuglackogasa ali što bode u oči je
njegov komentar da je muška reprezentacija prošla sku pinu zahvaljujući odustankom Rumunja od SP i "zbog toga što je reprezentacija Italije nastupila sa djecom".
Dao sam si malo truda i izračunao da je šestorka Italije koja je nastupila protiv nas ukupno stara 225 godina a naša reprezentacija 161 godinu tj. talijani su stariji
od naše reprezentacije ukupno 64 godine. Kegelmaniac ubuduće provjeri nešto prije nego to napišeš.
Kuglackias ne Kegelmaniac :oops: sad ga i ti zafitiljio

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 31 svi 2019, 11:31

pravda i nepravda je napisao/la:Što sve forumaši sebi dopuste i napišu "gluposti" čovjek ne može vjerovati. Ne ulazim u detalje analize gosp. Kuglackogasa ali što bode u oči je
Nije bitna Italija nego Slovenija: slovenci su ispali Hlebinci, a mi se igrom slučaja okoristili. Da je sve bilo po očekivanjima, ne bi dočekali Mađarsku. Doduše, očekivanja su jedno, realnost drugo, ali opet, realnost je da su slovenci nesretno ispali zbog svoje gluposti.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 31 svi 2019, 12:00

Newform1, ja Sloveniju nisam niti spominjao. Samo sam ukazao na neistinu napisanu u svezi reprezentacije Italije.

Odgovorite