Rokycany 2019

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Odgovorite
kuglackias
Zna gdje su sva slova

Re: Rokycany 2019

Post Postao/la kuglackias » 31 svi 2019, 12:37

Oprosti Pravda i Nepravda, hvala na ispravku. Pobijedili smo Italiju koju bi i Čakovec pobijedio! Reprezentacija koja nam nije konkurencija.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 31 svi 2019, 12:59

Ne znam da odmah poćnem ili malo kasnije plakati nad sudbinom Slovenaca! Po čemu su Slovenci bolji od naše ekipe? Stari Stoklas,stari Pinta,trebali bi biti razlog poraza ,kako bi se opravdalo nepozivanje nekih naših starih asova? Ja iz ovih objeda na Forumu isčitavam samo poslovicu: "najteže je oprostiti nečiji uspjeh" !!
Malo više logike i korektnosti,radi naše istine i boljitka!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 31 svi 2019, 13:02

pedro je napisao/la:Ne znam da odmah poćnem ili malo kasnije plakati nad sudbinom Slovenaca! Po čemu su Slovenci bolji od naše ekipe? Stari Stoklas,stari Pinta,trebali bi biti razlog poraza ,kako bi se opravdalo nepozivanje nekih naših starih asova? Ja iz ovih objeda na Forumu isčitavam samo poslovicu: "najteže je oprostiti nečiji uspjeh" !!
Malo više logike i korektnosti,radi naše istine i boljitka!
zašto bi tvoja logika bila ista kao i moja ili od nekog drugog ? meni je logično da ti voliš mikca

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 31 svi 2019, 13:09

Pedro, ti misliš da nisu bolji i izgubili su. Ja mislim da nisu imali vremena za odmoriti se. Nisam napisao niti da su bolji ili lošiji.
Napiši što je neistina iz mog komentara i ja ću se drage volje uključiti u raspravu.

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 31 svi 2019, 13:19

Ja sam ponosan na Marinovića i Totića što su pokazali Mikcu karakter i svoj ja. Ponosan sam i na rezultate koje su postigli momci bez njih. Ponosan sam na Mušu što je igrao ozljeđen, na Požegu što je tako mlad nastupio, na Gašperta koji je odigra solidno - nije ništa zajeba, na Radoša koji je roknia skoro 7glavi, na Maneva i Bolanču koji su odigrali fenomenalno, onog ćelavog švabu koji se isto tako trudia, ponosan sam na Fridla jer je isto dao sve od sebe. Da sam sretan što je Kuja igra, nisam. Mislim da dečko nije sav svoj, nije korektan ali je dobro igra. Da sam sretan što smo osvojili polufinale, jesam. Svaki ima pravo na svoje mišljenje i ovi koji vole Mikca i mi koji ga mrzimo iz dna duše.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 31 svi 2019, 16:28

Vrlo lijep i korektan komentar desne buže! Kapa dolje dečkima na četvrtom mjestu,borbenost, atmosfera i sve ostalo na nivou, prije SP-a sam pisao da šteta što nema Mušanića,ali spremnog,jer sigurno još može, Bulke koji je iskusni internacionalac,pa Hrvoja ali isto pripremljenog,no evidentno je da su se ispriječili neki problemi o kojima mi malo znamo ili ništa! Ono što ne podržavam jest da glorificiramo nekoga koji nije htio kockasti dres,radi ovog ili onog ,to je nedopustivo, pa makar mislili svi da je Mikca nabio na đoku,zapravo je najviše rekao o sebi i svima nama štetio. Dres je svetinja ,a nitko i ništa se ne može ispriječiti da ga ne navučeš na sebe. Probleme riješavati institucionalno.....ako postoje,ima komisija,io,skupština.....itd
Kuglačkias kaže da su Mikac i Pavlic ljudi s visokim egom,a to smo i prije već konstatirali,onda nikako ne stoji mogućnost da Mikac prima od bilo koga sugestije po bilo kojem pitanju što se tiče kuglanja,on može poslušati,to je pitanje diplomacije,a onda slijedi njegov pledoaje kojim te baca na leđa.
Osim toga,svi koji ste polagali trenerski ispit bili ste podložni Mikcu,nisam čuo da je netko rekao ne želim polaziti kod doktora slušanje o kuglanju a kamo li polagati ispit! Što se tu dogodilo.?
Šarac? Ima on iskustva, zašto bi bježao od reprezentacije,kada su ga svi uvijek birali? Nije slabiji niti od jednog našeg trenera u Hrvatskoj,to što kod "starog" u Medveščaku nije mogao doći do izražaja, to je štetilo samo klubu,ima likova koji misle da sve znaju i da im nitko nije ravan,a znanje im je upitno!
To što znaš pogoditi devet,ne znači da znaš teoriju, prenijeti znanje drugima itd itd. Šarac se konsultirao s doktorom budite sigurni,ali imao je i svojih odluka.
Iskorak doktora u muško kuglanje bilo je uspješno,jedino nije imao dovoljno podrške,nažalost od igračkog kadra.
Očekujemo nove odluke,nova riješenja i još bolju mušku ekipu!
Djevojke su "kraljice".....

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 01 lip 2019, 10:25

Pedro ne pričaj priče za malu djecu. Šarac kod djece još uvijek ima autoritet jer je stariji i djeci uvijek novo lice ali kod seniora on je NULA i to već godinama. Momci su fini i to ne pokazuju ali ruku na srce tko bi normalan mogao biti uz Mikca? Ili moraš biti na teškim tabletama ili malo uvrnut u glavi :lol:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 ruj 2019, 15:57

Tko je bio od naših veterana (+60) u Rokycanyu i kako su prošli?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 17 ruj 2019, 19:21

Vidim da ti nitko još nije ogovorio na tvoj upit. Nastupila su naša dva igrača Slavko Marković (Fortuna) i Vladimir Grošanić ( Željezničar KC) a nihove i sve druge rezultate imaš na stranicama WNBA (NBC) http://www.wnba-nbc.de/Sport/Weltmeiste ... m-u60.html
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 17 ruj 2019, 22:08

cezar je napisao/la:
17 ruj 2019, 19:21
Vidim da ti nitko još nije ogovorio na tvoj upit. Nastupila su naša dva igrača Slavko Marković (Fortuna) i Vladimir Grošanić ( Željezničar KC) a nihove i sve druge rezultate imaš na stranicama WNBA (NBC) http://www.wnba-nbc.de/Sport/Weltmeiste ... m-u60.html
Hvala cezar

Odgovorite