Rokycany 2019

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...
Teke
Tek protipkao

Re: Rokycany 2019

Post Postao/la Teke » 26 svi 2019, 09:08

Bolje Kujundžić u Rokycany-u i Marinović u Dalmaciji, nego obrnuto. Iako je Dalmacija prekrasna.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 26 svi 2019, 11:55

Evo nisam nista htio pisati do kraja prvenstva. Cestitke deckima na cetvrtom mjestu. Realno sa ovim sastavom je i to uspjeh a o selekciji sam vec pisao pa nema smisla mlatiti praznu slamu ,neki su pokazali da im je mjesto u repki dok neki ne svojom krivnjom su tu gdje jesu. Sada bodriti cure za zlato. I jos jednom hvala orsonu sto nam je omogucio prijenose svih tekmi.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 svi 2019, 12:02

Teke je napisao/la:Bolje Kujundžić u Rokycany-u i Marinović u Dalmaciji, nego obrnuto. Iako je Dalmacija prekrasna.
Kako kome i kako za koga. Iako je Kujundžić odigrao dobar turnir, još uvijek mi nije jasno na osnovu čega je dobio putovnicu. Putovnicu države koja je u EU i kojom su mu sad praktično sva vrata otvorena. Što se mene tiče, uvijek će se morati dokazivati igrom, a još više i ponašanjem da ju je zasluženo dobio. Hrvoje je godinama igrao, vukao, krpao i kad je trebao i kad nije trebao. Ne ulazim u motive njegovog nenastupanja, ali kako su drugi imali pauze, tako i on ima pravo na pauzu.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 26 svi 2019, 14:36

Cure danas 3759, dečki 3754. :lol: Bravo za zlato, čestitke i na 4. mjestu, sveukupno gledano, velik uspjeh!

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 26 svi 2019, 14:52

newform1 je napisao/la:
Teke je napisao/la:Bolje Kujundžić u Rokycany-u i Marinović u Dalmaciji, nego obrnuto. Iako je Dalmacija prekrasna.
Kako kome i kako za koga. Iako je Kujundžić odigrao dobar turnir, još uvijek mi nije jasno na osnovu čega je dobio putovnicu. Putovnicu države koja je u EU i kojom su mu sad praktično sva vrata otvorena. Što se mene tiče, uvijek će se morati dokazivati igrom, a još više i ponašanjem da ju je zasluženo dobio. Hrvoje je godinama igrao, vukao, krpao i kad je trebao i kad nije trebao. Ne ulazim u motive njegovog nenastupanja, ali kako su drugi imali pauze, tako i on ima pravo na pauzu.
Otac mu je iz Hrvatske rodom..

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 svi 2019, 16:34

Ok, to je dobra osnova. Onda je vjerojatno putovnicu imao i prije?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 27 svi 2019, 08:26

Čestitke na zlatu i na novom rekordu Ines Maričić. Jedino mi je žao što nisam mogao gledati finale.
Još jednom i hvala Orsonu za linkove i free livestream :)
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 27 svi 2019, 11:54

Sjajna Ines, ipak očekivano zlato (i očekivano se treba izboriti!) - čestitke za cjelokupan dojam i igru ženske reprezentacije.
Muška reprezentacija i dalje bez kriterija, bez vođe, bez ideje, prepuna lutanja - rezultat dobar sticajem okolnosti. Za ovaj sastav, prve tri ekipe su SF. Mislim da se to moglo puno bolje. Možda rezultat ne bi bio bolji, ali bi barem imali osjećaj da smo imali reprezentaciju, a ne skupinu prolaznika u kojoj je Luka B. daleko iznad svih i Manev uz njega. Ako računamo da su Požega i Gašpert pa i Radoš tamo po nekoj liniji budućnosti, Alen po diktatu, ostali toplo - hladno.
Što se Alena tiče, pisao sam par postova niže o njemu, dobio je bonus unaprijed, tek sad treba dokazati da ga je zaslužio.
Kod Cekovića, Fridla i Mušea se vidjelo da nemaju kontinuitet kvalitetnih igara koji su potrebni na tom nivou. O vođenju neću jer nema smisla, mislim da je sve rečeno kada nakon onakvog govora tijela i cifre ispod 300 protiv Mađarske nije mijenjan Radoš dok smo još bili u igri. Mislio sam da su odrađene 4 taktičke. A onda se u zadnjem bloku mijenja Požegu. Prestrašno!
Dakle, curama čestitke na zlatu, Ines na rekordu, a dečkima čestitke na borbi i zalaganju. Bit će bolje. Možda jednog dana.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 27 svi 2019, 12:07

Velike čestitke curama!!!Bilo je jasno da su najjače, ali trebalo je to pokazati!! Ines kraljica kuglačkih staza!!! Samo nebo joj je granica!!! Ostale kraljice- majke, Marijana, Ana, Nataša,pa, princeze....... Milana, Ana,Mirna,Klara...pa sport i na kraju šlag...doktor , voli li ga mi ili ne....ali.2015 zlato, 2017 nesretno srebro, 2019 ZLATO- sjajno
kako popularno kažu: predobro!!
Dečki odlični, nije bilo razloga za sakramentiranje, realno 4.
Koga nema bez njega se može i mora....pa i zauvijek!!
Jedino bi upitao zašto nije bilo desetog igrača, bilo ih je na raspolaganju! Možda bi bilo "zericu" lakše.
Bero kaže: đe's pare, a ja pitam đe's slike sa podjele medalja
slike sa medaljama, sa veselja, đe ba zapelo???
ZKS ima sliku, šta su Česi toliko škrt i da nam ni slike nisu dali
pitanje je sad??? Zaduženi spavaju? Toliko o prompnosti izvješča! Srbi imaju sve na stranici.....ostali isto......???
Sretni Rokycany !!

Odgovorite