Turniri u Hrvatskoj

Raznorazni turniri, prijateljske utakmice i slično
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Turniri u Hrvatskoj

Post Postao/la sasa »

od 19. do 30. svibnja su kvalifikacije u ozlju na turniru samo s uv rasvjetom, 31.5. je finale
druga posebnost ovog turnira je i zaseban nagradni fond za ženski dio turnira
15-ak dama je već najavilo svoj dolazak...

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Na ženskom turniru u Novskoj D.Smuđ(Ina Sisak) prva,Ana Popović druga(Novska) treća Lj.Gulić (Novska),da nisu došle igračice iz Pakraca ispalo bi da je bilo prvenstvo Sisačko-Moslavačke županije!!! U Pakracu Darko Kasumović(640-REKORD KUGLANE SVAKA ČAST) pomeo konkurenciju,Mario Mušanić drugi,Željko Košutić treći,Mato Stjepanović četvrti dalje ne znam baš najbolje :?:
P.S.Gledao Real Madrid-Barcelona :shock:(Barca show)

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Croman007 je napisao/la:Na ženskom turniru u Novskoj D.Smuđ(Ina Sisak) prva,Ana Popović druga(Novska) treća Lj.Gulić (Novska),da nisu došle igračice iz Pakraca ispalo bi da je bilo prvenstvo Sisačko-Moslavačke županije!!!
koga su obavijestili o turniru ti su im valjda i došli :)

Croman007
Raspisani lik

E Saša vidiš ne znam jer li tako ali je lako moguće,a opet logično je da dođe što više igračica makar nagradni fond i nije bio bog zna što pa je možda i to razlog...

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Croman007 je napisao/la:E Saša vidiš ne znam jer li tako ali je lako moguće,a opet logično je da dođe što više igračica makar nagradni fond i nije bio bog zna što pa je možda i to razlog...
a ne znam niti koliki je fond bio, niti kolika je kotizacija bila, niti kada se igralo (pretpostavljam na 1. maj)
no vidim da je bilo 27 žena što je pohvalno...

zvrk
Tek protipkao

Post Postao/la zvrk »

Upravo tako Saša, iz pouzdanih izvora znam da su se bazirale na goste iz bližih sredina, ali da one budu među najboljima što im nije za pohvalu.
Ne znam što im smeta da su došle žene iz Sl. Broda, Virovitice, Zagreba, pa čak i iz udaljenijih mjesta jer su na autocesti i da to bude turnir dostojan svog naziva.

Croman007
Raspisani lik

Kotizacija je iznosila 50 kn,a nagrađene su prve tri:po 500,300 i 200 kn.

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Konačno jedan turnir svjetske A kategorije u Hrvatskoj, čiji će se rezultati bodovati za službenu svjetsku rang listu! Na kuglani "Radnika" od 14.5. do 7.6.2009. održava se "Turopoljski Grand Prix" - Velika nagrada Velike Gorice. Očekuje se učešće elitnih svjetskih kuglača (Mušanić, Kiss, Zavarko, Cech,...), najboljih hrvatskih igrača, te masu nas rekreativaca. Nadam se da će Saša čim se probudi staviti sve detalje na stranicu. Dobrodošli, Welcome, Willkommen, Benvenuti...

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa »

Svaka čast na turniru i svaka pohvala samo gdje se mogu vidjeti rezultati kvalifikacija pojedinaca jer me živo zanima koliko si imao na onako dobro spremljenoj kuglani.Pozdrav i sretan put u Deutschland!

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Krenuo sam oštro, riješen da pobijedim najmlađeg Milinkovića. No, sjetio sam se da nije cilj da se iz prve plasira u finale, već je poželjno što više nastupa. Tako na kraju završih s 580. Tukao sam Karla za 26 drva, to je važno. Uglavnom, krenulo je i ubrzo će i rezultati biti dostupni online.

Odgovorite