Turniri u Hrvatskoj

Raznorazni turniri, prijateljske utakmice i slično

Re: Turniri u Hrvatskoj

PostPostao/la zeljar » 27 lip 2012

Sramota ili nešto drugo. Niti na jednoj kuglačkoj stranici nema informacija o subotnjem turniru u Varaždinu. HKS i
KS Varaždinske županije ne davaju nikakve informacije. Vjerovatno daturnira možda neće niti biti. Ponovo zamoljavam da
ukoliko netko nešto zna o varaždinskom turniru da napiše na ovom forumu. Hvala.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 28 lip 2012

zeljar je napisao/la:Sramota ili nešto drugo. Niti na jednoj kuglačkoj stranici nema informacija o subotnjem turniru u Varaždinu. HKS i
KS Varaždinske županije ne davaju nikakve informacije. Vjerovatno daturnira možda neće niti biti. Ponovo zamoljavam da
ukoliko netko nešto zna o varaždinskom turniru da napiše na ovom forumu. Hvala.

Koliko znam, kvalifikacijski turnir nije bio održan zbog premalog broja prijavljenih ili nešto slično. Da je bio održan, mislim da bi rezultate vidjeli...
Glavni turnir, sa svim najavljenim zvijezdama i televizijama je najavljen za subotu 30.06. u VŽ.
Nastupnina je bila mislim 15€, s neograničenim brojem prijava, što i nije puno, ali kada se uzme putovanje do VŽ i činjenica da ćete baciti "samo" 60 hitaca, kao i činjenica da je (teoretski) nagradni fond rezerviran za "zvijezde", izvan natjecateljske sezone.... Bilo je i očekivano da neće biti baš puno zainteresiranih.
Naravno, ako je to bio slučaj s kvalifikacijama (malo prijavljenih), pošto nije ništa "službeno" objavljeno.
Nadam se da će sami turnir biti OK u subotu, te da će rezultati biti dostupni...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 28 lip 2012

Lukodp hvala na odgovoru. Iz propozicija vidim da je kotizacija za kvalifikazicije bila 15 eura za jedan pokušaj (60 hitaca) a za 3 pokušaja ukupno 35 eura. kotizacija za finale je 60 eura. koliko imam saznanja (neprovjerenih) broj do 48 igrača koji
bi nastupili u subotu u finalu bi se popunio od naših domaćih igrača.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la mrbean » 29 lip 2012

gledam tv program od htv.. . u subotu nema nikakvog kuglanja..u najavi.. gledam VTV../ varaždinska televizija/.. isto ništa u programu.. pogledam sportsku TV.. isto nema kuglanja u programu za subotu.. bojim se da od svih tih velikih najava prijenosa neće biti ništa.. al dobro.. bar će se moć gledat na i nternetu..
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 30 lip 2012

mrbean je napisao/la:gledam tv program od htv.. . u subotu nema nikakvog kuglanja..u najavi.. gledam VTV../ varaždinska televizija/.. isto ništa u programu.. pogledam sportsku TV.. isto nema kuglanja u programu za subotu.. bojim se da od svih tih velikih najava prijenosa neće biti ništa.. al dobro.. bar će se moć gledat na i nternetu..

Internetski prijenos turnira World-Tour Classic - Varaždin 2012.

Izravan internetski prijenos turnira World-Tour Classic koji će se u subotu 30. lipnja održati u Varaždinu možete pratiti na adresi http://sport-streaming.tv/
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 01 srp 2012

Turnir u Varaždinu ipak je održan.Iz rasporeda nije jasno je su li nastupila 42 ili 48 igrača kako je najavljeno. Danas, tj.u nedjelju rezultate turnira možete vidjeti jedino na stranicama gosp. Liovića. Nije mi jasno da KS Varaždinske županije
osim najave turnira i propozicija više ništa nije pisao na svojim stranicama. Tri ili četiri dana nisu bili ni dostupni. Zašto
su čelnici nekih KS (tajnici) tako neodgovorni stvarno ne mogu razumjeti.
U najavi turnira stoji da je po kvaliteti najjači turnir.Medjutim,dugo sam u kuglanju a na turniru su nastupili neki
igrači za koje ja nikada nisam čuo (ova primjedba nije zlonamjerna).
Mislim da će netko iz KS VŽ objasniti ovakvo njihovo ponašanje i neodgovornost.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la mrbean » 01 srp 2012

ako turnir na kojem Zavarko osvoji 7. mjesto nije kvalitetan.. onda neznam koji onda je kvalitetan.. turnir je održan i nastupilo je 42 igrača... turnir je bio sjajan. napet.. zanimljiv od početka do kraja.. prenošen cijelim tijekom na internetu.. sve je bilo fenomenalno.. osim.. kaj nije bilo publike.. u gledalištu se osim igrača koji su igrali i njihove pratnje našlo. cca 10 - 15 gledatelja.. a 4 - 5 igrača za koje dotični gospodin zeljar nijen ikad čuo.. su nastupili radi popunjavanja satnice.. da staze nebi zjapile prazne..
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la gox » 01 srp 2012

da,i rezultate si mogel pratiti na www.fiq-world-tour.com
tak da ne vidim razloga za bilo kakve negativne kritike
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 01 srp 2012

osim toga, prijava za kvalifikacije je bila slobodna...pa je moglo biti mnogo široj publici "no name" igrača...
da, kak veli Bean, šteta da nije bilo publike...i samim time neke atmosfere...ovako je prenos djeloval suhoparno...
i imam jednu zamjerku - "režiser" prenosa nije baš imal feeling...kolko se meni činilo bila je odabrana metoda da se svaki par vremenski jednako dugo prikazuje, a bez obzira na kretanje rezultata...
pa se tak dešavalo da gledamo duel koji je kaj se pobjednika tiče gotov već 8. hicu, dok istovremeno na stazama pokraj se vodeći izmjenjuju iz kugle u kuglu bez da to vidimo...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la rambo » 01 srp 2012

zeljar je napisao/la:Turnir u Varaždinu ipak je održan.Iz rasporeda nije jasno je su li nastupila 42 ili 48 igrača kako je najavljeno. Danas, tj.u nedjelju rezultate turnira možete vidjeti jedino na stranicama gosp. Liovića. Nije mi jasno da KS Varaždinske županije
osim najave turnira i propozicija više ništa nije pisao na svojim stranicama.
Tri ili četiri dana nisu bili ni dostupni. Zašto
su čelnici nekih KS (tajnici) tako neodgovorni stvarno ne mogu razumjeti.
U najavi turnira stoji da je po kvaliteti najjači turnir.Medjutim,dugo sam u kuglanju a na turniru su nastupili neki
igrači za koje ja nikada nisam čuo (ova primjedba nije zlonamjerna).
Mislim da će netko iz KS VŽ objasniti ovakvo njihovo ponašanje i neodgovornost.

pametnom jednom dosta 8-)
raspored si imal na hks-u.. rezultate na fiq-u..live na net-u..
raspored i nije tolko bitan posto se prva runda igrala samo na rezultat da se dobije ždrijeb 1-42 2-41...itd.. tak da kolko ja vidim tu nitko nis nije zakazal.. bilo je propusta kaj se tiće prenosa..al za prvi put sasvim solidno ;)
rambo
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ostala natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.