Turniri u Hrvatskoj

Raznorazni turniri, prijateljske utakmice i slično

Re: Turniri u Hrvatskoj

PostPostao/la mrbean » 01 srp 2012

u pravu si Zrnče.. režiser prijenosa nema pojima o dramatici kuglanja.. ali to je čini mi se ekipa koja prati sve sportove pa baš nisu upućeni u to kaj je trenutno zanimljivo a kaj nije.. trebal si doć pogledat uživo ... pa usput povel koga iz familije.. ili prijatelja.. pa bi bilo 4 - 5 gledatelja više... i da to kaj veliš malo je djelovalo suhoparno.. jer nije bilo navijačke atmosfere.. al i sve u svemu bil je užitak vidjeti tolko velemajstora kuglanja na jendom mjestu... tko zna kad bu se nekaj slično ponovilo u ovim krajevima..
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la mrbean » 01 srp 2012

raspored si imal na hks-u.. rezultate na fiq-u..live na net-u..
raspored i nije tolko bitan posto se prva runda igrala samo na rezultat da se dobije ždrijeb 1-42 2-41...itd.. tak da kolko ja vidim tu nitko nis nije zakazal.. bilo je propusta kaj se tiće prenosa..al za prvi put sasvim solidno ;)[/quote]

kaj se tiče prijenosa preko neta.. sad je isplivalo da nije to baš samo tak stavit jewdnu kameru i pustit na net.. u prijendosu je sudjelovalo 5 - 6 ljudi.. tj. cijela jedna tvrtka koja se bavi s tim..
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 01 srp 2012

Niste me razumjeli. Ja nisam rekao da je turnir bio nekvalitetan i nemojte mi to stavljati u usta. Da se najavljene kvalifikacije nisu održale moglo se pročitati jedino na ovom forumu i nigdje drugdje što smatram da nije u redu. Zašto do
broja od 42 igrača nije popunjavano kvalitetnijim igračima (mislim na naše prvoligaške igrače). Možda ih je smetala kotizacija od 60 eura.
I na kraju takodjer se slažem sa svima koji ste napisali da je realizacija prijenosa bila na niskom nivou.Gledali smo
nebitne scene dok se na nekim stazama odlučivao pobjednik.Vjerovatno režiser do sada nije vršio prijenose kuglanja i
mislim da u budućnosti ćebiti puno bolje.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la 0013 » 02 srp 2012

zeljar je napisao/la:Turnir u Varaždinu ipak je održan.Iz rasporeda nije jasno je su li nastupila 42 ili 48 igrača kako je najavljeno. Danas, tj.u nedjelju rezultate turnira možete vidjeti jedino na stranicama gosp. Liovića. Nije mi jasno da KS Varaždinske županije
osim najave turnira i propozicija više ništa nije pisao na svojim stranicama. Tri ili četiri dana nisu bili ni dostupni. Zašto
su čelnici nekih KS (tajnici) tako neodgovorni stvarno ne mogu razumjeti.
U najavi turnira stoji da je po kvaliteti najjači turnir.Medjutim,dugo sam u kuglanju a na turniru su nastupili neki
igrači za koje ja nikada nisam čuo (ova primjedba nije zlonamjerna).
Mislim da će netko iz KS VŽ objasniti ovakvo njihovo ponašanje i neodgovornost.

Svi rezultati turnira su na službenoj stranici turnira, dali rezultati istog turnira moraju biti na 10 različitih mjesta ili je dovoljan link gdje se mogu vidjeti?
Do dan prije turnira ni HKS ni KS VŽ nismo imali spisak pozvanih igrača koji su trebali nastupiti, dan prije turnira stranica KSVŽ nije radila zbog prevelike posjećenosti u 6 mjesecu i limit je bio iskorišten, a čovjeka koji ima hosting nisam uspio dobiti.
Za kvalifikacije je bio odgovoran HKS, a KSVŽ je bio suorganizator, prijave koje sam ja zaprimio dao sam HKSu ( na dan turnira nisu došla 4 igrača, a inzistirali su da bude 42 igrača, 1 smo imali u pričuvi ali ostala 3 smo morali naći u zadnji čas). Bilo je premalo prijavljenih da se igraju kvalifikacije.Dali je to bilo zbog 60 eura ( tih 60 eura su odredili organizatorni a ne HKS) ili datuma kad se turnir održava u to ne ulazim ili možda zbog datuma kvalifikacija (KSVŽ je inzistirao da se kvalifikacije naprave u 5 mjesecu i da traju mjesec dana).
Mislim da nemaš pravo kritizirat KSVŽ jer smo uložili puno truda i vremena za taj turnir, a sve rezultate si imao uživo na stranici http://www.fiq-world-tour.com/ i još k tome si imao live streaming s 4 kamere.
Kada si zadnji put gledao neko kuglačko natjecanje 10 sati u komadu negdje a da nisi bio na kuglani, nego doma s fotelje?
I ako imaš kakve kritike i bilo što uputi ih organizatoru turnira http://www.fiq-world-tour.com/ i idi na Impressum. ALi probaj pisat na njemačkom jer mislim da neznaju hrvatski.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la mrbean » 02 srp 2012

bilo bi idealno da je kvalifikacije odigralo recimo 100 tinjak igrača / kak veli Zoki kroz 5 mjesec/.. i onda za nagradu za uloženih 15 eura.. 10 najboljih bi dobilo besplatan ulaz na glavni turnir... tj. nebi morali platiti tih 60 eurića.. to bi onda bil pun pogodak i puno igrača bi se prijavilo.. ovak i da znaš da buš se plasiral.. rijetko tko bi dal svojih 60 aura za nastup.. a za sve ostalo sve pohvale i čestitke organizaciji.. samo još da se nekak uspjelo privuči nekaj publike... i zna neko kaj je bilo s najavljenim prijenosima na htv. vtv i sport tv.. je bilo kaj od toga na kraju?
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 02 srp 2012

0013 je napisao/la:Svi rezultati turnira su na službenoj stranici turnira, dali rezultati istog turnira moraju biti na 10 različitih mjesta ili je dovoljan link gdje se mogu vidjeti?

Link je sasvim dovoljan, iako nepraktičan.
0013 je napisao/la:Dan prije turnira stranica KSVŽ nije radila zbog prevelike posjećenosti u 6 mjesecu i limit je bio iskorišten, a čovjeka koji ima hosting nisam uspio dobiti.

Zato odvoji 150kn godišnje i takvih stvari si se riješio u startu (limited bandwidth). Ako ti netko govori drugačije, mulja ;)
0013 je napisao/la:Bilo je premalo prijavljenih da se igraju kvalifikacije.Dali je to bilo zbog 60 eura ( tih 60 eura su odredili organizatorni a ne HKS) ili datuma kad se turnir održava u to ne ulazim ili možda zbog datuma kvalifikacija (KSVŽ je inzistirao da se kvalifikacije naprave u 5 mjesecu i da traju mjesec dana).

Bilo je 15€ za kvalifikacije koliko se sječam, što je donekle prihvatljivo. Termin je bio dosta nezgodan, van sezone, ljeto, vručine, godišnji, Varaždin je daleko od mora itd., ali mišljenja sam da je vaš (KSVŽ) prijedlog bio dobar. 60€ je malo previše za obične smrtnike :roll:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la 0013 » 03 srp 2012

lukodp je napisao/la:Zato odvoji 150kn godišnje i takvih stvari si se riješio u startu (limited bandwidth). Ako ti netko govori drugačije, mulja ;)

Bilo je 15€ za kvalifikacije koliko se sječam, što je donekle prihvatljivo. Termin je bio dosta nezgodan, van sezone, ljeto, vručine, godišnji, Varaždin je daleko od mora itd., ali mišljenja sam da je vaš (KSVŽ) prijedlog bio dobar. 60€ je malo previše za obične smrtnike :roll:

Ovo se prvi put dogodilo u godinu dana, nije mi bilo na kraj pameti da možemo taj limit doseći, tak da ću sad uzet jači paket sigurno :D
Dosta ljudi se dvoumilo dali da igra kvalifikacije zbog ovih 60 eura koje bi trebalo platiti kasnije ( 15 eura nije bio problem).
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la ZrntscheZ » 03 srp 2012

malo me prosvjetlite vi koji ste upućeniji...
kak je to bilo glede kotizacija: 15€ kvalifikacije (kojih nije bilo), a onda ako si prošel kvalifikacije onda još moraš platiti 60€ za glavni turnir?!?
i tko je sve moral platiti tih 60€ za glavni turnir...dal samo oni koji se probiju iz kvalifikacija ili i oni 1-16 NBCa te 22 kuglača s pozivnicama?

u bilo kojem slučaju, mislim da je to malo nonsens...
kvalifikacije s razumnom cijenom DA, ali ovo drugo...mislim da nikako ne...
sumnjam da je Federer platil kotizaciju za Wimbledon...iako je velika vjerojatnost da bi si ju vratil kroz nastup...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la 0013 » 03 srp 2012

Sva 42 igrača su morali platiti 60 eura za nastup.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 03 srp 2012

0013 je napisao/la:Sva 42 igrača su morali platiti 60 eura za nastup.

Što je kad zbrojiš 2520€ , a samo nagrada za 1.mjesto je 2500€. :shock:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ostala natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.