Kuglom protiv pušenja

Raznorazni turniri, prijateljske utakmice i slično

Kuglom protiv pušenja

PostPostao/la alan34 » 15 tra 2009

kako je dirljivo vidjeti koliko medveščak misli na mladost. (polu)sveti nikola i omladina - to su cvijeta dva. nerazdvojna. pa nek neko nešto kaže! zavidnici jedni, znao sam ja da je dragašu najviše stalo do podmlatka. tak' se razbija! tako se stvara imidž (i dobivaju pare od grada). bravo nikola! hura za medveščak!
alan34
Zna gdje su sva slova

Re: Kuglom protiv pušenja

PostPostao/la KAJTA » 16 tra 2009

Ljudi, što je Vama!
Jednu akciju koju je Medvešćak preko Nkole Dragašaa pokrenuo dobiva takove negativnosti i osude na mjestu koje bi je trebalo propagirati.Osobno bih se posramio kada bi takav tekst napisao o vrijednosti i namjeri te ideje koja ima općedrštveno ,sportsku,
odgojnu namjeru a kao i podršku gradonačelnika Bandića.
Mslim da nema mnogo, sredina kojima gradonačelnici dolaze na utakmice,turnire ili slične događaje u kuglanju.Mislim da treba takovu akciju podržavati,to je odlična reklama da i ostale sredine krenu tom i sličnim akcijama da se kuglački sport podigne na viši nivo tj mjesto koje mu po rezultatima pripada a mnogi i ne vide da je i predsjednikHrvatske gosp,Stjepan Mesić odlučio primiti kuglačke reprezentativce za svoje rezultate i rad.Time se ukazuje materijal i mogučnost da kuglanje u ostalim sredinama saživi ,podigne interes i ulaganja a samim time i što više mladih uđe u kuglački sport da ih maknmo sa ulice pune pošati loših navika uživanja svih zla današnjce.
KAJTA
Tek protipkao

PostPostao/la milos » 16 tra 2009

Ja podržavam akciju "Franziskanerom protiv droge!". Siguran sam da se sa mnom slažu i Leko, Pero Maričić, Galjo, Fučkar, Kija,...
P.S. Pošto je Medveščak popušio, definitivno treba poduzeti neku akciju protiv pušača.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Macna » 18 tra 2009

dobar im je raspored.. piše da igram u 3, dođem tamo iza 2 i kaže mi Dragaš da igram u 9 navečer.. ahahahaha :twisted: :twisted:
Macna
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la sasa » 21 tra 2009

Macna je napisao/la:dobar im je raspored.. piše da igram u 3, dođem tamo iza 2 i kaže mi Dragaš da igram u 9 navečer.. ahahahaha :twisted: :twisted:

tebe je žac odjavio u petak navečer s turnira i rezerva je nastupila...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Macna » 21 tra 2009

sasa je napisao/la:
Macna je napisao/la:dobar im je raspored.. piše da igram u 3, dođem tamo iza 2 i kaže mi Dragaš da igram u 9 navečer.. ahahahaha :twisted: :twisted:

tebe je žac odjavio u petak navečer s turnira i rezerva je nastupila...

ja sam u petak ujutro rekao da mogu igrati,tj. zvao sa gosp. Semenskog koji mi je rekao da igram kao da se ništa nije dogodilo..
i rezerva je bio Fridl a ne i Matijević..
Macna
Zna gdje su sva slova

Natrag na Ostala natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.