Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la bubimir » 23 svi 2017

ima li uopće na stranicama HKS popis igrača koji su prijavljeni za prvenstvo???
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Nikola » 23 svi 2017

bubimir je napisao/la:ima li uopće na stranicama HKS popis igrača koji su prijavljeni za prvenstvo???

Koliko ja znam tamo su: Bulka, Marinovic, Bolanca, Sarkezi, Muse, Rados, Cekovic, Manev, Totic, Mance.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bubimir » 23 svi 2017

a gdje su Liovič,Mušanič,Bogdanović i Kovač???
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 23 svi 2017

bubimir je napisao/la:a gdje su Liovič,Mušanič,Bogdanović i Kovač???

U Osjeku i Zagrebu :oops:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 23 svi 2017

Gledajuci danasnju utakmicu protiv Bosne nadam se da to nije nase pravo ogledalo jer crno nam se pise jer uspoređujuci danasnje utakmice reprezentacija Srbije,Njemacke,Slovacke,Slovenije dojma sam kako su ekipno na visoj razini nego mi. Nadam se da se varam ali definitivno sam siguran da su neki zalutali u repku i da taj poziv ne zasluzuju. Muse danas napravi smijesnu cifru na ovakvoj kuglani i to protiv smijeanog protivnika. Sto ce biti kada ga stisne malo jaci igrac. Bolanca oscilira od cuda do bogca. Manev isto tako. A ovakvih kao sto je taj doticni Cekovic ili kako vec imamo kod nas na kile.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 24 svi 2017

dečkima treba čestitati na pobjedi , to je najbitnije
marinović polako ulazi u formu što se ne bi moglo reći za ostale
nije mi jasno zbog čega se šarkezi kao očigledno igrač koji je u formi vadi van da bi se ubacio totić koji još nije na nivou igre za svjetsko
ako je bolanča bio bolestan a mislilo se odmoriti šarkezija onda mi nije jasno zbog čega mance nije ušao umjesto totića i pustilo bolanču da odigra do kraja
sve u svemu malo čudne odluke stručnog stožera ali daj bože da me razuvjere u ovoj kritici
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Neron » 25 svi 2017

Kao sto sam i napisao nazalost obistinilo se . Bolanca smijesan. Muse moze igrati samo ako je kraj njega neki poluamater cim ga netko stisne on je gotov. Bulka nula bodova . Cestitke HKS-u i Mikcu na selekciji. Nije sramota izgubiti utakmicu ali je sramota kada ti bolji igraci sjede doma i gledaju tu nakradu od pojedinih kuglaca. Sad ce zadnji blok i samo cudo sa neba nas moze spasiti od poraza od Austrijanaca.
Neron
Zna gdje su sva slova

Prethodna

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.