Testiranje u Slunju (i Splitu)

Rezultati i ostale vijesti

Testiranje u Slunju (i Splitu)

PostPostao/la Pozitivac » 10 stu 2017

Uslijedio je poziv za testiranja reprezentativaca. Hvale vrijedan poziv koji je za pozdraviti. Struka kasni i kasno pali jer se testiranja rade prije početka sezone ali obzirom na činjenicu tko je šef struke i ovo što su najavili je više od očekivanja. Sve bi bilo lijepo i bajkovito da nisu izuzeti Splićani. Da se slučajno bebice iz Splita ne bi umorile ili propustile popiti kavicu u nedjelju na rivi dok cijela Hrvatska MORA doći. Svakako očekujemo argumentirani odgovor HKS-a. Ono što bode u oči je i činjenica da Splićani mogu testiranja odraditi u Splitu dok su treneri iz Zagreba, Osijeka i ostatka Hrvatske nesposobni i nestručni to odraditi u svojim sredinama. Ovakvo podcijenjivanje i diskriminacija igrača i trenera od strane HKS-a već dugo nije viđena. E moj Mikac, nisi ti za ovaj posao. Sa ovakvim odlukama i ekipom oko tebe koja takve odluke provodi možemo se samo primiti za glavu i plakati.
Pozitivac
Tek protipkao

Re: Testiranje u Slunju (i Splitu)

PostPostao/la julio » 10 stu 2017

sjećam se komentara dragičevića ( inače dopredsjednik mertojaka ) , fin i kulturan mladić koji kao i pavlic prijeti fizičkim obračunom zbog komentara na fejsu
svojeveremeno je komentirao , u biti demantirao , nakon utakmice u rijeci kako se nisu slizali sa mikcem
sada vidimo kako stoje stvari , mertojak se polako pretvara u mušku mlaku
upišeš se u mertojak i odmah si u reprezentaciji , ne moraš dolaziti na pripreme i testiranja ali ostatak hrvatske mora - jako lijepo
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Neron » 11 stu 2017

Recite mi neki drugi nacin pa da Muše upadne u repku osim da odradi testiranje u svom dvoristu. Zalosno je to sto stvarno imamo puno igraca u Hrvatskoj koji bi mogli biti ozbiljni kandidati za naslove ali dok god ova ekipa vodi HKS i njihovi pridruzeni uguzi od toga nista. Ali sa druge strane ljudi su cudni i da dosje netko drugi opet bi bilo nepotizma i forsiranja "nekoga svoga". I jel se uopce zna tko je pozvan na testiranje?
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 11 stu 2017

Gdje su objavljena ta imena kandidata za testiranje ???
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 11 stu 2017

Na stranicama HKR Zapad. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 12 stu 2017

zeljar je napisao/la:Na stranicama HKR Zapad. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo ovdje su imena pozvanih seniorki na testiranje fizičke spreme http://kkzeljeznicar.hr/wp-content/uplo ... no-KRZ.pdf. Pozitivac ovo je koliko ja vidim pojedinačno prvenstvo HKRZ za seniorke pa seniorke iz ostalih regija ovdje nisu ni mogle nastupati. Ajme meni pa ja branim MMM
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la sasa » 13 stu 2017

cezar je napisao/la:

Evo ovdje su imena pozvanih seniorki na testiranje fizičke spreme http://kkzeljeznicar.hr/wp-content/uplo ... no-KRZ.pdf. Pozitivac ovo je koliko ja vidim pojedinačno prvenstvo HKRZ za seniorke pa seniorke iz ostalih regija ovdje nisu ni mogle nastupati. Ajme meni pa ja branim MMM

pa neće testirat fizičku spremu na kuglani na natjecanju nego u sportskoj dvorani :D
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 13 stu 2017

sasa je napisao/la:
cezar je napisao/la:

pa neće testirat fizičku spremu na kuglani na natjecanju nego u sportskoj dvorani :D

Nisam ja ni rekao da će provjera biti na kuglani (da su muški možda bi bilo za šankom tkz kriglanje). Zna se što se testira kad je provjera fizičke spreme trčanje, trbušnjaci, zgibovi, sklekovi i sl ;) Bdw Saša od kada u Slunju ima ženski kuglački klub. Po ovoj objavi natjecanja ispada da Marijana Liović više ne treba obavljati provjeru ili nije više u užem krugu kandidatkinja jer kraj njezinog imena nema zvijezdice :o koja označava igračice za provjeru
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Pozitivac » 15 stu 2017

cezar je napisao/la:Gdje su objavljena ta imena kandidata za testiranje ???

Kandidati su osobno kontaktirani. Jagića je očigledno bilo sram objaviti ovaj poziv.
Ako igrači Splita mogu obaviti mjerenja u Splitu čemu onda svi ostali moraju dolaziti? Nema logičkog objašnjenja. Ukoliko želite povezati i okupiti reprezentaciju, onda pozovete sve ili ne pozovete nikoga. Još gore je to što se za testiranja mogu zadužiti treneri, poslati im tablice na temelju kojih moraju odraditi testiranja, popuniti ih i poslati nazad izborniku. Izbornik je do sada mogao ali i trebao otići u svaki od klubova i do sada napraviti sam ta testiranja. Jeftinije za savez i jednostavnije za igrače. Ovako je to napucavanje nekih troškova bez ikakvog smisla, otimanje ljudima slobodno vrijeme i namjerno narušavanje odnosa unutar reprezentacije jer očigledno postoje oni zaštićeni i oni obični koji moraju sve odraditi, pojaviti se na svim pozivima ili su automatski diskvalificirani.
Pozitivac
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 23 stu 2017

ma koja glupa testiranja, čega? puhanja u crevo? trčanje po traci? mjerenje tlaka i šećera u krvi, aloooo ????
kakva provjera pa pola reprezentativaca nemože proći na pravom sportskom testu ili su predebeli ,ili stari, ili puše ili piju :o :o :o :o

pogledajte igrače po ligama, pa prosjeke godina, pola bi trebalo dobiti zabranu kuglanja općenito!!!
a luđaka koliko hoćeš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.