Svjetsko prvestvo - Cluj

Rezultati i ostale vijesti

Re: Svjetsko prvestvo - Cluj

PostPostao/la newform1 » 17 svi 2018

julio je napisao/la:loše , da nije mijenjao andrija bi dogurao do 550 ali onda mijenjat još jednom je besmisleno , to još nitko nikad nije napravio
na koliko zamjena imamo pravo ?

Vjerojatno 2.
A on mora biti prvi. Ako ne ide rezultatom, barem ovako. Kako psihički ubiti 3 igrača? Pitaj Suvog...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 17 svi 2018

julio je napisao/la:loše , da nije mijenjao andrija bi dogurao do 550 ali onda mijenjat još jednom je besmisleno , to još nitko nikad nije napravio
na koliko zamjena imamo pravo ?

Vidim da se ne sjecate Novigrada 2016. Bakran (30) + Cindric (30) + Pozega (60). Rezultat: 5 rezultata preko 600 ( jedini sa takvim rezultatima) i jedan na 530 ( 3 igraca su ga postigla). Tako da je ovo vec drugi put. Prosli put smo zavrsili 4. Ovaj put mislim da to nije dostizno, ali nadam se da ce jos biti dobrih rezultata i da cemo imati 2-3 igraca u finalu.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la patak » 17 svi 2018

Nebi se slozio s vama, smatram da su zamjene apsolutno opravdano napravljene.. pa ljudi moji to je svjetsko prvenstvo, nema se tu šta čekati kad netko napravi 119, a pogotovo 110.. ide zamjena i to je to.. pa decki tamo rade 610 i vise bez problema, evo neki čeh bacio 678.. šta ti imas čekat igraca koji nemoze 120 bacit u 30 ? druga je pak situacija što zamjene su takodjer lose reagirale i nakon dva igraca imamo borbu za 7-10 mjesta..

realno gledajuci, ja neznam šta je hrvatska javnost očekivala ( medalju ?? ) , ali ovo je najlosija generacija juniora u zadnjih 10-tak godina pa neznam od kuda sada čuđenje na lošije rezultate..

Mene samo zanima gdje je mali Kerhin ? pa on je bio prvak države ako se ne varam..
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la svemir123 » 17 svi 2018

patak je napisao/la:Nebi se slozio s vama, smatram da su zamjene apsolutno opravdano napravljene.. pa ljudi moji to je svjetsko prvenstvo, nema se tu šta čekati kad netko napravi 119, a pogotovo 110.. ide zamjena i to je to.. pa decki tamo rade 610 i vise bez problema, evo neki čeh bacio 678.. šta ti imas čekat igraca koji nemoze 120 bacit u 30 ? druga je pak situacija što zamjene su takodjer lose reagirale i nakon dva igraca imamo borbu za 7-10 mjesta..

realno gledajuci, ja neznam šta je hrvatska javnost očekivala ( medalju ?? ) , ali ovo je najlosija generacija juniora u zadnjih 10-tak godina pa neznam od kuda sada čuđenje na lošije rezultate..

Mene samo zanima gdje je mali Kerhin ? pa on je bio prvak države ako se ne varam..

zamjene skroz opravdane, a gdje je mali zeleni?? to pitaj malog napoleona (suvog)
svemir123
Tek protipkao

PostPostao/la pedro » 17 svi 2018

Patak u sridu!! Zamjene opravdane,nema tu čekanja,samo nisu jasne igre ovih juniora,koji nisu toliko loši,neću reći da su odlični,ali igrači za 580. Kakav je to pad,tko je Buzov da mijenja npr Cindrića koji ipak ima iza sebe dva SP-a,koji bi potegao u finišu sigurno jače nego debitant.Matija je već bio u takvoj prilici.......
Budimo optimisti,nemoj odmah na Sušca,ima svojih "zasluga",ali on je borac,biti će još 600 i više...
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la Orson » 17 svi 2018

Da nije Božičevića zamijenio na 119, već ostavio do kraja i da je završio na 540, opet bi bilo drvlje i kamenje i što ga nije vadio odmah van. Lako je bit general poslije bitke, obje su zamjene opravdane. Ekipno više nemamo što tražiti, ostali dečki sada igraju kvalifikacije za pojedinačni nastup.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la arhont » 17 svi 2018

Steta, pogotovo nakon dobrog uvoda
arhont
Tek protipkao

Klara? 110 i 6 riba???
I svejedno je bila 25 drva od pojedinačnog finala.
Nekad treba istrpiti nekoga... Repka je takva kakva je, prije mjesec dana sam pitao da li netko može definirati mušku ekipu. Tu su uglavnom igrači koji žive od pogođene ili fulane devetke. Većini bi mali Kerhin mogao održati školu igranja jednog loha...
Slovenci svi igraju jedan loh. Zato imaju 200 drva više nakon 3 igrača.
newform1
Forumsko piskaralo

U Zaprešiću smo protiv slovenaca imali 2 igrača preko 600. Zašto je sad ovo čudno?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kulen » 17 svi 2018

šta bi sad svaki dan medalju...e pa neide to tako :( :( ;)
dok su djevojke uglavnom nositeljice igre u svojim prvoligaškim klubovima, momci su ili 1B ligaši ili griju uglavnom klupe u 1 ligi :roll: :roll: :roll: iiii to je to
kulen
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.