Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la Pozitivac » 22 vel 2019

Predsjednik komisije koja otvara natječajnu dokumentaciju: Suvi
Kriteriji: Duga kosa, sviranje instrumenta, igranje u Mertojaku, Mlaci, Velebitu, Vinkovcima ili Šubičevcu
Negativni bodovi: Igranje u klubovima koji ne podržavaju aktualnog predsjednika ili sukob sa Pavlicem
Bonus: Veličanje Mikca ili Pavlica na društvenim mrežama - 1 post jedan bod, lajk na post 2 boda
Pozitivac
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 22 vel 2019

:shock:
Pozitivac je napisao/la:Predsjednik komisije koja otvara natječajnu dokumentaciju: Suvi
Kriteriji: Duga kosa, sviranje instrumenta, igranje u Mertojaku, Mlaci, Velebitu, Vinkovcima ili Šubičevcu
Negativni bodovi: Igranje u klubovima koji ne podržavaju aktualnog predsjednika ili sukob sa Pavlicem
Bonus: Veličanje Mikca ili Pavlica na društvenim mrežama - 1 post jedan bod, lajk na post 2 boda

:o :shock: :?
newform1
Forumsko piskaralo

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 22 vel 2019

Ako sam dobro shvatio biti ce javni poziv ili javni natjecaj za igrace reprezentacije?!?!
To je kao da Dalic objavi natjecaj u narodnim novinama i javi se Ziga iz donjeg dragonosca i onda se ljuti jer ga dalic nije zvao. Po meni izbornik je taj koji poziva igrace i odlucuje tko ce igrati. Kod nas se zna da je izbornik utjecajan kao slika na zidu da se zna tko o svemu odlucuje i mislim da nema smisla zivcirati se radi toga. Po meni ekipno bi trebali igati Marinovic tri puta i grivicic tri puta. Rezultat ce biti isti a ustediti cemo na trosku puta i smjestaja. Osim ako naravno necemo imati delegaciju od 12 ljudi. Sto je realno. Administrator. Njegov tata. Stric. Kum. Babina sestricna . Itd.
Neron
Zna gdje su sva slova

Evo, ja odradio 60 hitaca. Imam 201 čunj u pune i nešto manje u čišćenje. Do SP bit će to ok. Moći ću baciti svih 120 hitaca... :lol: :lol: :lol:

Ak ne prođem, igrat ću ljetnu ligu. I to je nešto. :P
newform1
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.