Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la newform1 » 10 tra 2019

Da Mikca išta zanima u muškom kuglanju, ostao bi u Zaprešiću do kraja natjecanja, a ne bi otišao s curama nakon proglašenja. On samo potpisuje što netko odlučuje
o muškom kuglanju. No to već svi znamo, zar ne?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la igrač desne buže » 11 tra 2019

newform1 je napisao/la:Da Mikca išta zanima u muškom kuglanju, ostao bi u Zaprešiću do kraja natjecanja, a ne bi otišao s curama nakon proglašenja. On samo potpisuje što netko odlučuje
o muškom kuglanju. No to već svi znamo, zar ne?

On provodi u djelo strategiju Pavlica da još više uvede razdor među mušku reprezentaciju. Prošle godine progurao je Jeličića iz Zadra a sada gura Kujundžića. Što radi Mikac? Mikac se okrene, skine hlače, pa onda gaće i samo se lijepo preklopi. Isto što Šarac i Sušac rade Mikcu. Samo se preklapaju, kao neki gey vlakić.
Ekipa iz Mertojaka će odgovoriti dalmatinskim dišpetom na ovu provokaciju Pavlica a vidjet ćemo kako će odgovoriti ekipa iz Zaprešića. Hoće li biti kolegijalni ili će i oni stati u red u vlakiću iza Šarca i Sušca.
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Pozitivac » 11 tra 2019

Kakve veze klubovi imaju sa osobnim stavovima svakog od reprezentativaca? Problem klubova bi bio kada bi se preklapale aktivnosti klubova i reprezentacije. U tom slučaju klubovi mogu zaštiti svoje interese i naložiti svojim igračima da igraju za klub jer ih oni plaćaju. Postavlja se pitanje da li su igrači plaćeni u vrijeme dok igraju za reprezentaciju ili su im plaće umanjene ili uopće nisu plaćeni. Ako su plaćeni u punom iznosu onda bi klubovi i mogli dati svoj komentar u ovom slučaju ali moje osobno mišljenje je da klubove Mertojak i Zaprešić ne bi trebalo interesirati tko igra na svjetskom. Ionako igrači tamo promoviraju svoju državu ali poglavito sebe a ne klubove.
Što se Mikca tiče, Newform - što je tu tako čudno? Da je igrao Zadar ili Šubićevac u finalu onda bi ostao i pogledao kao Mikac. Za bilo koji drugi klub u finalu trebao je ostati kao predsjednik HKS-a. Prema tome, nije on predsjednik, on je najobičniji egoista koji će napraviti sve da uništi mušku reprezntaciju u situaciji kada smo najbliže medalji što po grupi i potencijalnom križanju, što po kvaliteti koju trenutno imamo.
Ako Marinović i Totić odluče napustiti ekipu, mislim da bi svi trebali učiniti isto jer guranje igrača koji još u komadu nije odradio sezonu u našoj 1. ligi je degutantno i ispod svake razine. Nek Mikcu igra Kujundžić, Jeličić i svi ostali Pavlicovi prijatelji.
Pozitivac
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 15 tra 2019

Pavlic je gurao Jeličića, sada gura Kujundžića. Jasno kao dan. Mikac namjerno uništava mušku reprezentaciju jer sada kada opet imamo potencijala i snagu doći do medalje on ubacivanjem jednog nedokazanog igrača kojeg mu je nametnuo Pavlic urušava odnose unutar ekipe.
Cilj Pavlica je destrukcija muške nacionalne ekipe, Mikac mu je pomagalo i marioneta i tko to ne vidi taj je slijep.
Budite uvjereni da će Mikac pod cijenu neigranja Marinovića i Totića ubaciti Kujundžiča unutra. Zaprešić će podržati tu akciju jer su se slizali s Mikcem, njima je u interesu nestabilna Dalmacija da nemaju konkurenciju.
Nažalost sve je to na štetu muške ekipe.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Ante9 » 15 tra 2019

Cuvaj se dispeta s juga
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la Neron » 16 tra 2019

Kegelmaniac je napisao/la:Pavlic je gurao Jeličića, sada gura Kujundžića. Jasno kao dan. Mikac namjerno uništava mušku reprezentaciju jer sada kada opet imamo potencijala i snagu doći do medalje on ubacivanjem jednog nedokazanog igrača kojeg mu je nametnuo Pavlic urušava odnose unutar ekipe.
Cilj Pavlica je destrukcija muške nacionalne ekipe, Mikac mu je pomagalo i marioneta i tko to ne vidi taj je slijep.
Budite uvjereni da će Mikac pod cijenu neigranja Marinovića i Totića ubaciti Kujundžiča unutra. Zaprešić će podržati tu akciju jer su se slizali s Mikcem, njima je u interesu nestabilna Dalmacija da nemaju konkurenciju.
Nažalost sve je to na štetu muške ekipe.

Ne vjerujem da Zapresic ima potrebu slizati se sa bilo kime jer su institucija sami za sebe. Kujundzic ako ide kao deveta rezerva nebitno. Mozda decko shvati da je nepozeljan pa sam odustane :lol:
A nastup za reprezentaciju je nesto posebno i tu se ne igra za mikca pavlica i sta ja znam koga nego za svoju domovinu i svakom bi trebala biti cast sudjelovati ako ga pozovu. Pa i petar krpan je pozvan umjesto cvitanovicana sp koji je bio car hrvatske lige u svoje vrijeme pa smo eto bili treci na svijetu i poslije toga krpana nitko nije spominjao niti ga se sjetio tako ce biti i sa kujundzicem.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la patak » 16 tra 2019

Pozdrav !

Kao sto sam i prije napisao, sada je izasao sluzbeni spisak igraca na stranicama NBC-a koji su prijavljeni za SP, od kojih ce se izabrati 9 igraca ( ili mozda 10 ).

http://www.wnba-nbc.de/Sport/Weltmeiste ... ycany.html

BOLANCA Luka
BOZICEVIC Andrija
CEKOVIC Damir
FRIDL Mario
GASPERT Borna
GRIVICIC Mihael
KUJUNDZIC Alen
MANEV Branko
MARINOVIC Hrvoje
MUSE Nikola
POZEGA Luka
RADOS Dario
TOTIC Ivan
TUTNJEVIC Matija

BACAN - SCHNEIDER Ana
BOSAK Mirna
CAVLOVIC Tihana
GAL MESARIC Valentina
JAMBROVIC Ana
JURICIC Ivana
KULEJ Mateja
LIOVIC Marijana
MARICIC Ines
PAVLAKOVIC Valentina
PAVLIC Milana
RAVNIC-GASPARINI Natasa
SEDLAR Klara
SMUD Valentina

Ono sto meni upada u oci da na ovom popisu nema mjesta za Matka Bulku,jedino u slucaju da on je sam otkazao onda razumijem, sve drugo bi bila ludost..
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kuglackias » 16 tra 2019

Mislim da Zaprešić nema što biti dobar ili loš sa Mikcem jer su oni za Mikca institucija kojoj bi Mikac kao predsjednik saveza morao biti na dispoziciji. Što se tiče Marinovića i njegove ucjene protiv Kujundžića, moram napomenuti da mi je to smiješno i žalosno. Nije se bunio kada ga je Lulić gurao bez ikakve igračke i rezultatske podloge? Nije rekao: "ne hvala, neka igraju oni koji su zaslužili". Sada kada je posrijedi sukob na relaciji Mertojak-Kujundžić Marinović bi htio zbog vlastitog kluba i ponajprije ega skupa sa Mikcem upropastiti reprezentaciju. Mikac je upropaštava uvođenjem Kujundžića a Marinović ucjenama. Ni jedan niti drugi nisu koretktni niti su u pravu. Sa druge strane Marinović ove sezone nije na razini kojoj je bio unazad 4-5 godina, bio je i povrijeđen. Šteta da nema oglednih natjecanja, možda u tom ciklusu ne bi ni ušao među 6 kod pravog izbornika da ga imamo. Slažem se, fali Bulka ali fali na širem spisku više igrača no kasno je za to. Treba izvući maksimum iz ovog što imamo. Za Marinovića ali i za Totića bi trebalo vrijediti isto što i za Bulku, ako jednom odbiješ igrati onda bi trebao biti prekrižen u nacionalnom timu.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Kegelmaniac » 16 tra 2019

Gluposti, sada je vrijeme da se igrači ujedine i pokažu srednji prst Mikcu i njegovim bezkičmenim izbornicima. To je put ka rušenju Mikca i vraćanje saveza i repke na pozitivan i pravi put. Zaprešić je ključ, ako oni i Mertojak odluče da neće poslati svoje igrače onda će im se vjerojatno svi priključiti. To će poslati snažnu poruku u Hrvatskoj ali i u svijetu. Vjerujem da će oni koji za kilu janjetine i dvije kugle daju glas Mikcu progledati i okrenuti mu leđa. Vidimo da na finjaka ništa ne prolazi, ako se pokažu zubi može se nešto promijeniti.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 16 tra 2019

Kegelmaniac je napisao/la:Gluposti, sada je vrijeme da se igrači ujedine i pokažu srednji prst Mikcu i njegovim bezkičmenim izbornicima. To je put ka rušenju Mikca i vraćanje saveza i repke na pozitivan i pravi put. Zaprešić je ključ, ako oni i Mertojak odluče da neće poslati svoje igrače onda će im se vjerojatno svi priključiti. To će poslati snažnu poruku u Hrvatskoj ali i u svijetu. Vjerujem da će oni koji za kilu janjetine i dvije kugle daju glas Mikcu progledati i okrenuti mu leđa. Vidimo da na finjaka ništa ne prolazi, ako se pokažu zubi može se nešto promijeniti.

Mislim da to neće ići... Ako pogledaš popis, vidjet ćeš da ima dovoljno igrača koji ne mogu i ne smiju otkazati reprezentaciju, i dovoljno onih koji to mogu, a pitanje je da li to i žele. Popis je takav kakav je i osobno meni, ne ulijeva previše povjerenja. U svakom slučaju, dobre atmosfere u repki, koja je preduvjet dobrog rezultata sigurno ne bude. Sad je to već pitanje da li se to muškoj repki radi namjerno i sustavno. Mislim da da. Zaključke izvedite sami.
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.