Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti

Re: Pripremne utakmice za SP

PostPostao/la kuglica » 10 svi 2018

Krunoslav kaže "stručnost" rukovodstva hrvatske reprezentacije,ja bih to ispravio pa rekao mudrost rukovodioca
jer zamisli kada bi zaprešićki stručnjaci ili stručnjak,nalegnuli na leđa "zapaljivog " Suvog ili mirnog Šarca,sa svojim naprednim idejama,kakve bi to pripreme bile,bez obzira na već razvikanu kvaltetu zaprešićke kuglane.
Bio bi to nemir i kaos,najviše u glavama igračica i igrača,što bi bilo izričito kontraproduktivno.
Zato,pričekajmo rezultate,pa onda blagoglagoljimo!
kuglica
Tek protipkao

PostPostao/la Krunoslav » 10 svi 2018

kuglica je napisao/la:Krunoslav kaže "stručnost" rukovodstva hrvatske reprezentacije,ja bih to ispravio pa rekao mudrost rukovodioca
jer zamisli kada bi zaprešićki stručnjaci ili stručnjak,nalegnuli na leđa "zapaljivog " Suvog ili mirnog Šarca,sa svojim naprednim idejama,kakve bi to pripreme bile,bez obzira na već razvikanu kvaltetu zaprešićke kuglane.
Bio bi to nemir i kaos,najviše u glavama igračica i igrača,što bi bilo izričito kontraproduktivno.

Ako stručnjacima nije bitna kuglana trebali su dovesti repke u Đurdan na staru plastičnu kuglanu da se okale i zažele lijepe i nove kuglane :D :twisted:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 10 svi 2018

kuglica je napisao/la:Krunoslav kaže "stručnost" rukovodstva hrvatske reprezentacije,ja bih to ispravio pa rekao mudrost rukovodioca

Kakve veze Zaprešić ima s ovom pričom? Trenirali su tu, igrali su tu, nitko ih nije dirao, nitko im nije gurao nos u posao... Ja se mogu osobno (i nisam iz Zaprešića, niti grada, niti KK) slagati ili ne slagati s izborom igračica i igrača, ali to ne znači da jesam ili da ću navijati protiv onih koji su pozvani. Mogu i imam pravo javno ili za sebe kritizirati sastav, način i metodologiju rada, ponašanje...
Zašto HKS ne koristi zaprešićku kuglanu koja je preslika one koja će biti na SP, ili zašto (u prošlosti) nije koristio staru koja je bila najbliža načinu padanja na SP, ostaje pitanje za HKS. Meni je to smiješno, naročito u kontekstu uvodnog govora g. Mikca koji ističe da kuglana daje malo veće rezultate pa mu 4 juniora ostanu ispod 600. Btw, u ponedjeljak je Amela nakon što se prestala diviti kuglani u prvih 60 hitaca, u drugih 60 odigrala laganih 320. Bez greške. Boc, nakon što nije 2 mjeseca bacio trening ima 590 u ponedjeljak, i 615 jučer. Nemet u ponedjeljak 594...
Psiha je u kuglanju hebena stvar: kako će bilo tko od tih juniora vjerovati da na SP može srušiti 620 ili više, ako im ne daš priliku da to naprave prije SP? Čisto sumnjam da bi Vlakevski u finalu napravio 701 da nije dva puta prije toga napravio 680. U kuglanju su 23-godišnjaci još uvijek djeca...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 10 svi 2018

Ante9 je napisao/la:U Zapresicu je koristenje kuglane sigurno besplatno pa bas tamo trebaju biti pripreme..

uvijek me oduševe ovi sa kvocijentom inteligencije temperature usred ledenjaka
po toj pametnoj logici mogli bi se pripremati u kutini ili na livadi jer vjerujem da bi bilo jeftinije ali to i je logika mikca i ovih koji ga podržavaju u biti mikac drži takve balvane oko sebe jer sa njima može lako manipulirati
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la julio » 10 svi 2018

mudrost mikca je okupiti oko sebe ovakve papagaje kao tebe koji očigledno zaboravljaš šifre prijašnjih profila pa stalno nanovo otvaraš nove ali sa istom pričom o hvalospjevima tvog velikog vođe kin jong mik ca koji tebe i takve kao ti vodi sa prstom jedne ruke , mahne sjedi- ti sjedneš , mahne digni se - ti se digneš. kaže piši na forumu - ti pišeš . dal ustanete kada uđe u prostoriju ? ne bi me čudilo da mu poljubite cipelu umjesto rukovanja
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 10 svi 2018

Ma pusti ove Mikčeve dupelisce. Bitno je naglasiti slijedeće, a to je da moramo biti sretni što imamo dvije vrhunske nove kuglane. Otočac i Zaprešić. Istina, te dvije kuglane su različite zbog proizvođača i očigledno je da se u Zaprešiću rade bolji rezultati i da je kuglana izdašnija. Siguran sam da se i kuglana u Otočcu da tako pripremiti ali to trenutno nije slučaj i to je činjenica. Gdje bih ja odradio pripreme, pa naravno da bi to bio Zaprešić jer je SP na istoj takvoj kuglani. Nije točno da se ne priprema u Zaprešiću jer tamo jednom u tjednu treniraju sa Šarcem mladi a o tome ovi branitelji Mikca nemaju pojma. Treniraju već mjesecima ali ni tu informaciju nemaju, bitno da se brani Mikac bez jednog argumenta. Evo, pa ja ga sada branim po tom pitanju jer vidim da nitko pojma nema o ničemu a svi seru i kenjaju.
Što se tiče stručnosti, pa svi znamo da je Sušac jedna najobičnija prevara od trenera koju je instalirao Osijek i Mušanić kao njegov bivši čovjek od povjerenja. Osijek i dalje vodi Knežević koji je po meni isti Mikac. Isto je vodio savez kao sada Mikac. Iza njega je ostalo puno repova, SP u Osijeku, afera Ilinka Milas, protjerivanje Fučkara i Galjanića u Makedoniju i ostale dubioze koje smo već pomalo zaboravili. Uz jednu bitnu činjenicu - i Mikac je bio u toj priči. Sve zna ćelavi patuljak i u sve je bio dobro upućen. Bacite oko na slike u Pampasu i sve će vam biti jasno.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 11 svi 2018

julio je napisao/la:

mudrost mikca je okupiti oko sebe ovakve papagaje kao tebe koji očigledno zaboravljaš šifre prijašnjih profila pa stalno nanovo otvaraš nove ali sa istom pričom o hvalospjevima tvog velikog vođe kin jong mik ca koji tebe i takve kao ti vodi sa prstom jedne ruke , mahne sjedi- ti sjedneš , mahne digni se - ti se digneš. kaže piši na forumu - ti pišeš . dal ustanete kada uđe u prostoriju ? ne bi me čudilo da mu poljubite cipelu umjesto rukovanja

samo narcisoid može sam o sebi pisati da je mudrac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , još mislite da mu postove piše netko drugi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 11 svi 2018

Kegelmaniac je napisao/la:Sve zna ćelavi patuljak

:lol: :lol: :lol: :lol:
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bubimir » 12 svi 2018

zeljar je napisao/la:Igrači/ce koji su rodjeni u drugoj polovici 1994.godine tj. 01.07. i poslije su još u kategoriji U-23 jer takmičarska godine počinje 01.07. a završava
30.06. iduće godine. Prema tome kada je započela takmičarska godina oni nisu bili stariji od 23.godine

hvala na odgovoru..ali to je totalna glupost... kakve veze ima takmičarska godina s recimo nastupom na SP za u23... razumijem da je u pitanju neka liga ili tak nešto tak da nebi morali napola lige gubiti pravo nastupa... ali po takvom na sp igraju i oni kojima fali recimo 2 mjeseca do 24
bubimir
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.