Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Re: Pripremne utakmice za SP

Post Postao/la ŠALABAJZER »

živi bili pa vidjeli.. dečko očito ima nekog tko ga gura... po rezultatima ga nema nigdje. svako malo sruši po 550.. a o kvaliteti igre da ni ne pričamo..

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

U Bečeju je odigrana pripremna tekma u kojoj su od naših odigrali Mušanić i Šarkezi sa kraaaasnim rezultatima (imate zapisnik na Liovićevim stranicama).

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

Rezultati iz SLO?

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

gox je napisao/la:Rezultati iz SLO?
1. dan
Mušanić 616-Bogdanović 579-A.Kovač 586
Barišić 599-ukalović 626-Kasumović 562
Baljak 598-Bulka 571
Pavić 525-Ravnić 561-Liović 566
Vuka 560-Dolibašić 521-Maričić 578
Orehovec 563-Nanić 569
Naravno ovo je neslužbeno

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Loš nastup u subotu, odličan u nedjelju. Čestitke curama i dečkima!
Sretno u Bosni, možda se i vidimo.
Ima li netko neki link za hotele u blizini kuglane?

bracsvila
Tek protipkao

Post Postao/la bracsvila »

Pripremne utakmice naše selekcije!

U ove dvije pripremne utakmice naše selekcije za mene su rezultati loši. Kada gledam dostupne rezultate zaključujem da nijedan naš igrač ne zna igrati u pune. Zadovoljavajući rezultat je preći 400 čunjeva. Koliko ih je to ostvarilo ako se ne varam samo dva. Veći broj igrača imaju dobar rezultat u čiščenju a to je preko 200 čunjeva. Nijedan nije spojio dobru igru u pune i čiščenje i zato su rezultati slabi.Sigurno je da znam razlog slaboj igri u pune ili u čiščenje. većina će reći da su teške staze. Što je to teška staza. Vjerovatno je kada ne pogodite loh s prvim čunjem ništa ne pada. Bez obzira kakva je staza uvjek treba pogoditi loh s prvim čunjem pa onda zbrojite . Jedno mogu zaključiti da veliki broj naših igrača ne znaju igrati loh s prvim čunjem. Također nemaju ni filozofiju igre pogotovo u čišćenju. Morate znati da svaka staza ima svoju filozofiju igre koju igrač mora znati, ali prije svega filozofiju igre na pojedinoj stazi moraju znati treneri koji će onda igraču sugerirati za vrijeme igre.Da li naši treneri to znaju sami zaključite. Zaključujem da je ista situacija i sa seniorkama. Mogu naši osvojiti medalje na sv. prvenstvu i medalje ali me rijetko tko može zadovoljiti rezultatom. Ja im u svakom slučaju što se tiće medalja želim puno sreće.
S vremena na vrijeme čujemo se ponovo.

leo
Tek protipkao

Post Postao/la leo »

bracsvila je napisao/la:Pripremne utakmice naše selekcije!

U ove dvije pripremne utakmice naše selekcije za mene su rezultati loši. Kada gledam dostupne rezultate zaključujem da nijedan naš igrač ne zna igrati u pune. Zadovoljavajući rezultat je preći 400 čunjeva. Koliko ih je to ostvarilo ako se ne varam samo dva. Veći broj igrača imaju dobar rezultat u čiščenju a to je preko 200 čunjeva. Nijedan nije spojio dobru igru u pune i čiščenje i zato su rezultati slabi.Sigurno je da znam razlog slaboj igri u pune ili u čiščenje. većina će reći da su teške staze. Što je to teška staza. Vjerovatno je kada ne pogodite loh s prvim čunjem ništa ne pada. Bez obzira kakva je staza uvjek treba pogoditi loh s prvim čunjem pa onda zbrojite . Jedno mogu zaključiti da veliki broj naših igrača ne znaju igrati loh s prvim čunjem. Također nemaju ni filozofiju igre pogotovo u čišćenju. Morate znati da svaka staza ima svoju filozofiju igre koju igrač mora znati, ali prije svega filozofiju igre na pojedinoj stazi moraju znati treneri koji će onda igraču sugerirati za vrijeme igre.Da li naši treneri to znaju sami zaključite. Zaključujem da je ista situacija i sa seniorkama. Mogu naši osvojiti medalje na sv. prvenstvu i medalje ali me rijetko tko može zadovoljiti rezultatom. Ja im u svakom slučaju što se tiće medalja želim puno sreće.
S vremena na vrijeme čujemo se ponovo.
S ovim se slažem.U muškom dijelu natjecanja nema šanse za medalju štoviše gubit ćemo utakmice sa preko 100 čunjeva razlike dok u ženskom dijelu natjecanja trebalo bi doći do medalje.

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Najbolje su mi ove Mezakove izjave na svom blogu kako se netko čudi kako ljudi mogu postaviti pitanje oko Natalije u reprezentaciji jer pazite zbog ozljede nije igrala samo godinu i pol! Treba pitati igračice i njihove trenere koje su se tih godinu i pol znojile i radile i koje su imale dobre rezultate što misle o tome i po kojim je kriterijima Natalija upala! Svaka čast Nataliji, ali opet se radi lakrdija od reprezentcije, ovaj puta i ženske!
Baš me interesira kako će netko tko nije bacio sezonu i pol odigrati u kontinuitetu par utakmica?? Koja je to struka koja to dopušta i koji bi to pametni doktor dopustio?! Po meni naši pametni stručnjaci kažu ovaku: boli nas briga za zdravlje jedne djevojke, ona ionako nastupa na svoju odgovornost, nama je bitno osvojiti neku medalju pa i po cijenu zdravlja jedne sportašice! To ti je struka! Sramota!

Što se muških tiče, tu više ništa nije jasno, tko je unutra i tko je vani.
Ovaj vikend na turniru u Zaprešiću, kuglali su i Kovač i Funda, a Mezak piše da su bili poslom spriječeni?!
Vidim da je Čota igrao u Zadru, umjesto koga? Ide li i on u Sarajevo? Marinović i dalje sa 570 standardan i neupitan!?!?!?! Mladići Baljak i Ukalović?!?
Što je sa Matijom i Nikolom? Zbog čega se od njih odustalo?

Milim da stručnom stožeru reprezentacije "k'o kruh nasušni" treba zdrava pamet!!

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing
tu će bit live za hrvatska slovačka od 11h

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Malo sam pogledao rezultate koje su radili u zadnje vrijeme dečki iz juniorske reprezentacije.

Moram priznati da je sastav vrlo interesantan i nema baš neke veze sa logikom , točnije sa vrlo egzaktnim rezultatima pojedinih kandidata, no ostaje za vjerovati Sušcu da je imao neku viziju kod sastavljanja.

Odgovorite