Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti
Odgovorite
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Pripremne utakmice za SP

Post Postao/la newform1 » 05 svi 2015, 19:26

Biba je vjeran vojnik SDP-a koji ne podnaša ruku na srcu za vrijeme intoniranja himne jer vjeruju da je to običaj HDZ-a. Na žalost, kao što rekoh prije nekoliko postova, politika nam se uvukla u kuglanje na velika vrata i provodi svoju ideologiju kao i u sve pore društva. Da ne bude zabune, osobno, tijekom himne ne držim ruku na srcu, ali u ovom slučaju, radi se o politici, a ne o osjećajima i emociji. To je osnovni problem.

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin » 06 svi 2015, 08:32

Ova rasprava izlazi iz zadane teme, ali moram komentirati.
Politička i vjerska opredjeljenja su privatna stvar svake osobe. Držanje ruke na srcu osobno doživljavam kao uvozni "običaj" po uzoru na SAD, ali i kao osobnu odluku svakog pojedinca.
Čak ni u zemljama gdje sportaši drže ruku na srcu malo više od 20 g. to nije obaveza, neki je drže, neki ne i od toga nitko ne radi "slučaj" upitnog domoljublja, osim u RH, gdje se dupelisci s kvocijentom inteligencije amebe nađu za kompetentne da izigravaju "kadije" i to istih onih koji nam uvoze i prijateljuju sportskim djelatnicima upitnog morala i karaktera.
Zato ova demontracija sile ne ide na sramotu Bibe, već na sramotu demonstratora.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 06 svi 2015, 09:01

HKS (Mezak ili Mikac) je dao nalog reprezentativcima da prilikom intonacije himne stave ruku na srce. Meni je ta gesta isto tako lijepa i nemam ništa protiv nje makar niti ja nemam naviku stavljati ruku na srce prilikom intonacije jer nam je vrijeme komunizma u kojem smo živjeli veći dio života ipak ostavio neke posljedice. Da ste stavili ruku na srce u vrijeme Tita završili bi u zatvoru.
Što se tiče Biserke Perman koja je predsjednica Društva Josip Broz Tito u Rijeci za kojeg ja osobno smatram da je jedan od najvećih zločinaca i čovjek koji je dao likvidirati i protjerati najviše Hrvata onda me ne čudi njena reakcija naspram Mezaka - Newform je jako dobro to objasnio. Da li je Mezak poznavajući Bibu i njenu političku liniju namjerno to napravio ili je to bilo slučajno nije ni bitno. Ono što je bitno je da su pogriješili i Biba i Mezak jer sramota je da se dva funkcionera svađaju kao gosti druge reprezentacije zbog svog ideološkog predznaka. Mezak je pogriješio jer je osobna stvar pojedinca želi li staviti ruku na srce prilikom intonacije, dok je sa druge strane Biba pogriješila što je išla u polemiku i burnu svađu pred domaćinima i svim reprezentativcima.
Igrači su načelno zadovoljni radom Bibe ali svi naglašuju njen karakter koji je tempirana bomba i nikada neznate kada će eksplodirati. To joj se događalo i u doba kada je bila vrhunska sportašica kada je imala svojih neslavnih epizoda ali vidimo i po ovom incidentu da je to prati i sada.

Da se nadovežem na temu. Pratim ostale reprezentacije i vidim da su neke reprezentacije odigrale više prijateljskih utakmica, pritom mislim na glavne konkurente za medalju. Zbog čega i mi nismo u toj kategoriji nisam siguran ali mislim da su problem termini koje su ljudi koji su o tome razmišljali u drugim taborima na vrijeme rezervirali za razliku od naših pa ne bi bilo loše da se već sada razmišlja o prijateljskim utakmicama za sljedeća prvenstva kako ne bi izvisili i kako bi igrači mogli odigrati minimalno 2-3 kvalitetne prijateljske sa Mađarima, Srbima i Slovencima pa čak i još koju. Još imamo malo do prvestva i veliki sam optimista po pitanju medalja.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 06 svi 2015, 09:10

patak je napisao/la:... i nakon što obaviš tih par telefonskih poziva shvatit češ da si ispao glup jer nitko nikog nije osramotio..

i dalje se na ovom forumu ništa nije promijenilo, samo prevladava želja da se isključivo pljuje po svima..

evo vidiš da ipak ptičurina patak ispada glup u ovoj priči
gdje ima dima ima i vatre
sada sam dobio još jednu informacija a to da je biba pred svima rekla da nitko neće staviti ruku na srce nego da je stave na k...c i to pred svima , ne samo pred našima nego i pred slovencima

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 06 svi 2015, 10:27

ja sam ispao glup jer sam rekao da nitko nikog nije osramotio ?!? :lol: :lol:
pa ja i dalje mislim da Biba nikog osramotila.. a prema tvojim riječima Biba je osramotila cijelu hrvatsku reprezentaciju ?!?!?

pa to samo ti misliš.. pročitaj kometare ostalih forumaša..

slažem se da nije u redu se prepirati oko toga pred velikim auditorijem, i to na prijateljskoj utakmici u drugoj državi,
ali tvoj način pisanja da je Biba osramotila cijelu reprezentaciju stvarno je previše i od tebe..

svi vide da ti je cilj napravi kaos , ali okani se toga.. puste ljude da dovrše te pripreme i svjetsko prvenstvo pa onda udri sa svojim negativnostima do mile volje jer očito bez toga nemožeš..

pozdrav svima, sretno dečki i cure, mi smo uz vas !

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 06 svi 2015, 10:37

kaos rade biba i mezak i neka to svi znaju a ne samo slovenci
na redu je da mikac povuče neke poteze i da pokuša bibu staviti pod kontrolu na način da javno ne sramoti reprezentaciju

to što ja ovdje pišem protiv tvog prijatelja pavlica, mikca i svih onih destruktivaca u kuglanju i to što tebi smeta je legitimno i ok ali nemoj opravdavati incidente koje nam rade predstavnici u savezu jer reprezentacija nije ničije vlasništvo i ljudi se moraju ponašati odgovorno na svojim pozicijama

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 06 svi 2015, 10:45

....moj prijatelj pavlic, mikac.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pročitaj malo više mojih postova...

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin » 06 svi 2015, 11:22

kuglackias je napisao/la:HKS (Mezak ili Mikac) je dao nalog reprezentativcima da prilikom intonacije himne stave ruku na srce. Meni je ta gesta isto tako lijepa i nemam ništa protiv nje makar niti ja nemam naviku stavljati ruku na srce prilikom intonacije jer nam je vrijeme komunizma u kojem smo živjeli veći dio života ipak ostavio neke posljedice.
E vidiš Ase... upravo o tom i je riječ.... Dali su nalog.... NALOG.... to se radilo u komunizmu, a radili su ga samo komunisti, a sad to rade veliki demokrati, koji ne poštuju natječaje i koji funkcije dijele ljudima za koje misle da će im biti marionete.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 06 svi 2015, 13:06

guzonjin sin je napisao/la:
kuglackias je napisao/la:HKS (Mezak ili Mikac) je dao nalog reprezentativcima da prilikom intonacije himne stave ruku na srce. Meni je ta gesta isto tako lijepa i nemam ništa protiv nje makar niti ja nemam naviku stavljati ruku na srce prilikom intonacije jer nam je vrijeme komunizma u kojem smo živjeli veći dio života ipak ostavio neke posljedice.
E vidiš Ase... upravo o tom i je riječ.... Dali su nalog.... NALOG.... to se radilo u komunizmu, a radili su ga samo komunisti, a sad to rade veliki demokrati, koji ne poštuju natječaje i koji funkcije dijele ljudima za koje misle da će im biti marionete.
Da, slažem se. Dali su nalog da se preko kapetana sa igračima iskomunicira držanje ruke na srcu. To može naložiti netko sa kvocijentom mudrosti jednakim nuli, pogodili ste - Mezak. Nemam ništa protiv držanja ruke na srcu, čak dapače ali nemam ništa niti protiv onih koji je ne drže - to je osobna stvar svakog pojedinca.
Na neki način i razumijem Bibu koja se suprostavila tom nalogu kao Titoist, SDP-ovka i velika Jugonostalgičarka što ona javno priznaje ali ne na način da se sve koji to rade proziva desničarima, HDZ-ovcima i da glasno kaže svima: "umjesto na srce, možete ruku staviti na k...c!!"
Ali od takve stvari napraviti incident, reagirati na takav neprimjeren način pred domaćinima je nedopustivo. Reprezentaciju i sve oko nje treba izdići iznad političkih, interesnih i ostalih sfera. Igračicama i igračima je potreban mir i sklad unutar reprezentacije i opet se događa da na taj sklad najviše utječu oni koji je vode. Unutar svakog tabora postoje iskre, sitne svađe, neslaganja sa trenerima, umor koji utječe na nervozu što je na neki način i normalo ali takve stvari ne izlaze iz tabora. Najgore kada čelnik tabora izgubi kontrolu nad samim sobom i onda to pokazuje na službenoj prijateljskoj utakmici.
Nadamo se da se neće više nikada takvo nešto ponoviti i nadam se u budućnosti pravovremene reakcije predsjenika Mikca na ovakvo neodgovorno ponašanje Mezaka i Bibe.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 06 svi 2015, 13:27

Šta njoj smeta što netko drži ruku na srcu kao znak poštovanja, ljubavi i pozitivnom odnosu prema svojoj zastavi i domovini. Što je tu tako loše?
Danas je zabranjeno sve što ima predznak Hrvatsko. Ako netko kaže da voli Hrvatsku odmah je etiketiran kao rigidni desničar, kamenjar, HDZovac ili fašista. Ako drži ruku na srcu prilikom sviranja himne isto tako. Heeej ljudi, pa koji vam je k? Ne živimo u Srbiji ili tunguziji, živimo u vlastitoj državi za koju su poginule tisuće ljudi i samo nam fali da nam netko sada u demokratskoj državi brani držati ruku na srcu.
Prije 15g Pavlic je pljuvao po Hrvatskoj i zastavi, danas nakon 15 godina izornik reprezentacije brani igračima da drži ruku na srcu prilikom sviranja himne.

Odgovorite