Pripremne utakmice za SP

Rezultati i ostale vijesti

Re: Pripremne utakmice za SP

PostPostao/la julio » 08 svi 2018

ne bi bio ni u nedjelju da je mikac bio organizator
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 08 svi 2018

"...Dogovor na tehničkom sastanku.." ma ovo moraš prasnut u smijeh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reci lijepo nisu bili uvjeti ili crkla kamera ili nema pismenog operatera ili nisu bili spremni na prijenos.

Nevidim niti jedan drugi razlog zašto bi se jedna utakmica prenosila a druga ne.
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 08 svi 2018

Nikola. Ponavljaš se i izbjegavaš odgovor. Zašto je na tehničkom sastanku odlučeno da nema prijenosa a u nedjelju (vjerujem da je i u nedjelju održan tehnički sastanak) je bio prijenos. Vrlo jasno i jednostavno pitanje.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la okrugljak » 08 svi 2018

Ionako nebi mogao gledati i juniore i finale u Zaprešiću....
okrugljak
Tek protipkao

PostPostao/la Nikola » 08 svi 2018

zeljar je napisao/la:Nikola. Ponavljaš se i izbjegavaš odgovor. Zašto je na tehničkom sastanku odlučeno da nema prijenosa a u nedjelju (vjerujem da je i u nedjelju održan tehnički sastanak) je bio prijenos. Vrlo jasno i jednostavno pitanje.

Ja sam odgovor dao. Ja sam bio delegacijski sudac i ne odlucujem o tim stvarima stoga to apsolutno nije nesto na sto sam ja bilo kome duzan davati odgovore, niti vidim razlog zasto je to toliko bitno. Kao sto rekoh to su pripremne utakmice i sluze da bi se reprezentacije pripremile. Ako ih bas netko zeli gledati moze doci uzivo pogledati ( odnosno oni ljudi kojima je to bitno pogledati), a kuglana je bila puna oba dana. Nekima je bilo vaznije pogledati igrace koje treniraju u pripremnoj utakmici, a nekima gledati otvorenje kuglane u Zapresicu, kao sto je okrugljak napisao.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la julio » 09 svi 2018

a što je sa roditeljima djece iz slovenije koji nisu mogli doći ?
kao da mikac namjerno ne želi pokazati na kakvoj se kuglani pripremaju . nikola je krivo shvatio , nije objekat u otočcu loš nego je odličan ali je kuglana takva kakva je i konačno kada imamo priliku pripremiti se na objektu koji je identičan kao onaj na svjetskom mi zbog nekih bolesnih tvrdoglavih ideja našeg predsjednika mikca ne želimo pripreme u zaprešiću . meni je to bolesno razmišljanje i nikako ne ide u korist igrača nego se na leđima igrača i na uštrb rezultata guraju neke odluke koje nisu razumne
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 09 svi 2018

julio je napisao/la:a što je sa roditeljima djece iz slovenije koji nisu mogli doći ?
kao da mikac namjerno ne želi pokazati na kakvoj se kuglani pripremaju . nikola je krivo shvatio , nije objekat u otočcu loš nego je odličan ali je kuglana takva kakva je i konačno kada imamo priliku pripremiti se na objektu koji je identičan kao onaj na svjetskom mi zbog nekih bolesnih tvrdoglavih ideja našeg predsjednika mikca ne želimo pripreme u zaprešiću . meni je to bolesno razmišljanje i nikako ne ide u korist igrača nego se na leđima igrača i na uštrb rezultata guraju neke odluke koje nisu razumne

Tu se vidi "stručnost" našeg vodstva repke koju kuglica tako hvali :evil:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Ante9 » 09 svi 2018

U Zapresicu je koristenje kuglane sigurno besplatno pa bas tamo trebaju biti pripreme..
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la bubimir » 09 svi 2018

može i mi netko pojasniti po kojoj to matematici igrači/igračice rođeni 94 imaju pravo nastupa za U23 ove godine??'
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 09 svi 2018

Igrači/ce koji su rodjeni u drugoj polovici 1994.godine tj. 01.07. i poslije su još u kategoriji U-23 jer takmičarska godine počinje 01.07. a završava
30.06. iduće godine. Prema tome kada je započela takmičarska godina oni nisu bili stariji od 23.godine
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.