Željko Petrović, Izbornik

Rezultati i ostale vijesti
red_dragon
Nevini

Re: Željko Petrović, Izbornik

Post Postao/la red_dragon »

Mi već neko vrijeme na svjetskim prvenstvima živimo na rezultatima Željke O., dok ekipno već dugo nismo napravili ništa. Tko je kriv za to ?
kuglač
Nevini

Post Postao/la kuglač »

Evo ti moja ekipa za svjetsko ekipno
Bulka,Bogdanović,Mušanić,Juričević,Čota to je po meni 5 sigurnih a za ostala mjesta ko se izbori a tu su jos Funda,A.Kovač,Kasumović...
Šta mislite o tome?
red_dragon
Nevini

U redu je to što se želi podmladiti repka, ali ne na ovaj način. Zašto se odreći kvalitetnih pojedinaca ako su u stanju još uvijek igrati na vrhunskoj razini. Danijel Funda je bio u repki prije dvije godine i tad su mnogi vikali da ne zaslužuje biti tamo, a sad kad igra stvarno odlično i kad je među 10-ak igrača u ligi, nitko ga više ne poziva u reprezentaciju.Bulku su vodili prije dvije godine na svjetsko iako su znali da je povrijeđen i da neće moći igrati, pa su mu svejedno sprašili blokadu, čovjek je igrao i to dobro, ali poslije toga se godinu dana povlačio od doktora do doktora.A u isto vrijeme nije išao B.Juričević ili M. i A.Kovač koji su odlični igrači , a u isto vrijeme bili spremni. Po meni, trebaju igrati najspremniji i najbolji, a ne najperspektivnji. Mladim dečkima treba dati šansu, ali to treba činiti postupno a ne ih odma gurnuti u vatru i očekivati rezultat
Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Pomlađivanje ekipe da;izbornik ne!!!Na to mjesto treba sjest netko tko zna ipak malo više o kuglanju od njega...kakve to Petrović ima uspjehe iz reprezentacija od kad je vodi?Nikakve!!!Imao je sreće one godine kad su mu juniori u Italiji osvojili broncu u paru i mali Igor postao svijetski prvak...a jel on zaslužan za njihovu spremu..don't think so!!
Dal se tu vrti velika lova?Pa vjerojatno da kad ju izbornik drži samo za sebe i odbija pomoćnike....ili ako već ima nekoga onda izabere one kojima on može manipulirat..njemu bi bilo bolje da se bavi nečim drugim, a to mjesto prepusti nekome drugome, netko tko ima iskustva u svijetskim natjecanjima pa će se onda izabrat pravi igrači/ce za svijetska prvenstva i rezultati će doći!!!U niti jednom sportu ne postoji da izbornik paralelno priprema i vodi i mušku i žensku reprezentaciju, samo kod nas!!!Zar to ne govori dovoljno!!!
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

prvo da nes velim...Stojicu ...prodo si se

znam da spomenuti izbornik je na funkciji tek od 2005 godine u ulozi izbornika svih reprezentacija, ali moram se vratiti malo jos unatrag....Nitko se ne pita kako to da jedna sjajna generacija mladih predvodjena M.Bulkom nije osvojila ekipnu medalju na svjetskim prvenstvima. Zbog raznih neslaganja unutar Saveza na svjetskim prvenstvima od 2001. godine nikad nije nastupila najjaca selekcija juniora....2003. ce mnogi priznati da je bila maturalac (12.mjesto), 2005. neslaganje izmedju tadasnjeg izbornika i predsjednika kostala nas je nastupa M. Bulke i usudjujem se reci zlatne medalje (4.mjesto), jer je matko u tom trenutku bio sma spica svjetskog kuglanja, 2006. igra matko pod inekcijama ali i dalje ekipa je upitna, nek mi netko objasni zasto autor ovog teksta nije ni medju 16. kandidata (6.mjesto)....2008. neki novi klinci uzimaju broncanu medalju, koja je bez kapi znoja vise mogla biti zlatna....opet nema najboljih pojedinaca.....Jagic, Marinovich, Kosutich....

I tako iz godine u godinu sami sebi potkopavamo svoj uspjeh, definitivno je nesto trulo u drzavi danskoj....a s obzirom na ljude u savezu ne vidim svijetlu buducnost.....

al mi je sad lakse :lol:
Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Šta je bilo u prošlosti bilo je,to više ne možeš promjenit, al na ono šta će biti u budućnosti možemo utjecat i zato treba stat na kraj krivim odlukama i itd.!
Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

Dark_M je napisao/la:U niti jednom sportu ne postoji da izbornik paralelno priprema i vodi i mušku i žensku reprezentaciju, samo kod nas!!!Zar to ne govori dovoljno!!!
Mislim da nije samo u Hrvatskoj to slucaj... postoji jos jedna drzava u kojoj je proces biranja kandidata za repku isti kao kod vas!!! Dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja imaju ok rezultate... i ajmo! Otprilike tako ide to u jednoj reprezentaciji.... Srbije.... :) gde selektor juniora (ili ne znam cega vec sada, i ne znam na kojoj funkciji vise jeste a na kojoj nije) vodi pripreme za sve zivo, mlado-staro... nije bitno!!!
igrač leve buže
Tek protipkao

Post Postao/la igrač leve buže »

treba proć 10 do 15 god pa će se vidit rezultati.ima vremena,nigdje nam se ne žuri...
Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Možda se izborniku i ne žuri.....
red_dragon
Nevini

ne bi se ni meni žurilo da primam toliku plaću i da sam nedodirljiv.....
Odgovorite