Željko Petrović, Izbornik

Rezultati i ostale vijesti
enciklopedija
Nevini

Re: Željko Petrović, Izbornik

Post Postao/la enciklopedija » 15 ožu 2009, 18:01

raikkonen23 je napisao/la:gospodine petrovic,mislim da je doslo vrijeme da se malo zapitate zasto tako u zadnje tri tekme igram dobro
i jeste mozda razmisljali da me malo mozda provijerite na kojoj kuglani,mislim da nebi bilo lose,ono sto se dogodilo u banja luci mislim da se to svakom moze dogoditi a ne samo meni,i da bi sad zbog toga niste pozvali na trening repke,mislim da niste malo ok,a sad vi kako ovo procitajte pa onda lijepo i u miru odlucite sta dalje i kako dalje pozdrav gosp PETROVIC
Ne znam tko se krije iza ovog, po scenariju reklo bi se da je Leko, kojeg je išlo već dosta stvari na ovom forumu (možda grešim), al tko god da je, ne može tražiti od izbornika (kojeg ni ja ne podržavam, da si budemo načisto) da ga na osnovu poslednja tri kola pozove u repku! Mislim da se ovde prije radi o igračima koji su čitavo prvenstvo odigrali na jednoj visokoj razini, kao što su A. Kovač, Juričević, Milinković, Špiljar i još neki koji bi se prije trebali zapitati zašto nisu na popisu izbornika, dotičnog "g."Petrovića! A ti, raikkonenu, si se trebao malo ranije početi baviti kalkuliranjem za reprezentaciju. Gdje si bio čitave sezone? Pa mali Lukica bi trebao biti prije tebe u repki! Al dok je dotični izbornik, mislim da se ni Lukici ne piše dobro!

Sportski pozdrav!

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 16 ožu 2009, 12:54

Zar vama dečkima nije neugodno biti na popisu kandidata, a rangirani ste negdje između 60. i 100. mjesta u Ligi, rezerve ste ili 5.,6. igrači u klubovima koji se bore za opstanak, igrači kao Bore Juričević, Denis Špiljar, Andrej Kovač i još masa nepozvanih vas 'jedu za doručak'...?? Ah, da, sjetio sam se da nije. Već ste bili. Denise, tvoja dva najbolja rezultata u godini su 602 i 600, imaš nekoliko puta ispod 540 (?!), bio si rezerva (u Zanatliji!) 4-5 puta, imaš prosjek u Ligi 570...i ti stvarno misliš da trebaš biti pozvan na SP???

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 16 ožu 2009, 13:27

milos je napisao/la:Zar vama dečkima nije neugodno biti na popisu kandidata, a rangirani ste negdje između 60. i 100. mjesta u Ligi, rezerve ste ili 5.,6. igrači u klubovima koji se bore za opstanak, igrači kao Bore Juričević, Denis Špiljar, Andrej Kovač i još masa nepozvanih vas 'jedu za doručak'...?? Ah, da, sjetio sam se da nije. Već ste bili. Denise, tvoja dva najbolja rezultata u godini su 602 i 600, imaš nekoliko puta ispod 540 (?!), bio si rezerva (u Zanatliji!) 4-5 puta, imaš prosjek u Ligi 570...i ti stvarno misliš da trebaš biti pozvan na SP???
Miloše, nisam Te shvatio do kraja, ali ako sam dobro razumio, o tome mislim slijedeće: NIKOGA ne bi trebalo bit sram ako je pozvan. Takvima niti mi ne bismo trebali predbacivati apsolutno ništa. NJihovo je da šute i rade i naprave za repku što bolje i što više mogu. Oni se sami nisu pozvali.

Sram bi trebalo biti onoga tko se SAM poziva i misli da to zaslužuje, a rezultati ne potkrepljuju njihove izjave.

Vjerujem da si i Ti tako mislio!

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj » 07 svi 2009, 09:29

U pomlađenu reprezentaciju za SP pozvani su:
Seniroke: Željka Orehovec, Biserka Perman, Snježana Kramar,Marijana Liović, Ljiljana Peroš, Josipa Dolibašić, Natalija Graber, Ana Bacan, Ana Rukavina i Marija Zver.
Seniori: Branislav Bogdanović, Matko Bulka, Stanko Čota, Danijel Funda ,Bore Juričević, Mario Mušanić,Igor Šarkezi i Nikola Uzelac i Luka Ukalović.

Mislim da vodstvo saveza i dalje nastavlja sa svojim mutnim igrama, novopečeni stari predsjednik ubacuje svoje igrače u reprezentaciju kako želi i hoće i sa time opet pokazuje drskost i očiti bezobrazluk prema izborniku ali i prema igračima koji su odradili kompletne pripreme i ispali prije dva tjedna kao višak (Kasumović i Filipančić). Vidi se koliki autoritet i autonomnost u odlučivanju ima Željko Petrović. On je jedan obični pijun koji pleše kako ovi u savezu sviraju, a to se vidi u slučaju "Ukalović".

Pitam ja forumaše, je li pošteno da se u reprezentaciju ubaci igrač koji kugla u klubu predsjednika saveza bez da se odazvao i na jedan trening na poziv izbornika, bez da se družio sa suigračima, izbjegao je zadnje pripreme u Ravnoj Gori "zbog ozljede" te je izričito pred svima ponavljao da ne želi igrati za reprezntaciju i sada se tog istog čovjeka gura u Njemačku.
Mogao bih staviti 1000 EUR da će Ukalović igrati na SP i da neće imati više od 600!!!!! Baš zbog činjenice da se u reprezentaciju gura igrača koji tamo ne želi biti!!!!

Lijepo je da se piše i laže medijima, olimpijskom odboru i ostalima da se pomlađuje reprezentacija sa Juričevićima, Ukalovićima i ostalim mladićima. Da mi je bilo vidjeti publiku na prijateljskoj u Njemačkoj kada se pojavio Bore u zadnjem paru pomlađene reprezentacije Hrvatske - to je sramota za jednu reprezentaciju (da se me krivo ne shvati - Bore svaka čast, tvoja kuglačka forma i znanje je neupitno ali i ti bi se trebao zapitati je li za tebe reprezentacija - mislim da bi kao savjetnik ili trener mladima dugoročno mnogo više pomogao).

Vidi se da nam je struka vođena Raškajem, Petrovićem, Mikcem i Mezakom u zadnje dvije godine odradila izuzetno kvalitetan posao.
Strašno i žalosno!!!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 07 svi 2009, 09:49

Gospodine Čunj!
Poznajemo se godinama(mada si mnogima zagonetka) i slažem se sa tvojim primjedbama i stavovoma.
Nažalost ništa se neće mijenjati iz razloga "novca" što ga gospoda elegantno ubiru ne mareći za interes kuglanja jer po narodnoj samo sam ja i opet ja.Takovih primjera ima i u klubovima i zato nestaju klubovi i nema kvalitete kroz mlade igrače.Pa mi smo možda jedini savez koji nema Juniorske lige,kako bi se ti mladi dokazali i zamijenili već igrače na odlasku.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 23 lip 2009, 11:37

gdje nam je nestao izbornik?
očigledno su ga pustili na zasluženi godišnji od tri mjeseca jer nema niti izvještaja, niti petrovića!!!

zar ne bi trebao biti u savezu i raditi, a ne stavljati soma eura za sunčanje u đep?

Patak Dodo
Tek protipkao

Post Postao/la Patak Dodo » 27 lip 2009, 14:44

za nasljednika SLAVENA BILIĆA!!!! :lol: :lol: :lol: ... i nagradu Franje Bučara za doprinos sportu....

don
Nevini

Post Postao/la don » 02 srp 2009, 23:36

Htio bih se uključiti i u ovu temu te dati jedan prijedlog!

Mlada, trenersko talentirana i visokoobrazovana kuglačka snaga - Luka Pezelj! Iskreno se nadam
kako će ova osoba jednoga dana preuzeti kormilo jednog dijela reprezentacije u suštini.
Bilo seniorske (muške/ženske), juniorske, kadetske...

Izuzetno cijenim njegova rad, razmišljanja i načine kojima trenira svoju 'dicu' i motivira ih!
Smatram da je on jedinstven primjer novog pogleda na kuglanje, pogleda koji garantira daleko veći uspjeh.

...i ovim putem mu želim - ne trnovit i uspješan trenerski put, pun trofeja i 'guštanja'... !!!

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 01 ruj 2009, 12:57

Možda će se činiti kao smiješno pitanje, ali da li netko zna od vas tko je izbornik, a tko je trener muške kuglačke reprezentacije?!?!

Vjerojatno ćete svi odgovoriti Petrović...

E dajte onda objasnite sljedeće: kako je Vlada RH na sjednici 27.8.2009. za uspjehe Maria Mušanića (zlatna medalja na Svjetskom Kupu u Rijeci) osim njega samoga nagradila i:

Zdravka Raškaja kao izbornika sa 33 600 kn
Tončija Mikaca kao trenera sa 42 000kn

:o :?: :o :?: :o :?: :o :?: :o :?:

Jasno da Vlada ne zna tko je tko u HR kuglanju i jasno je da prijedlozi o nagrađivanju dolaze iz Saveza što dovodi do zaključka da se opet nastavlja sa mutnim igrama i novčanim malverzacijama u režiji velikih Bossova u Savezu...

Skandalozno...

Evo vam link na odluku
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 01 ruj 2009, 14:53

???? mikac trener? zdravko raškaj izbornik? svjetski rekord??? koja sprdačina i prevara! :idea:

Odgovorite