Željko Petrović, Izbornik

Rezultati i ostale vijesti
miss kuglane
Nevini

Re: Željko Petrović, Izbornik

Post Postao/la miss kuglane »

el'bolanjo je napisao/la:padaju krinke....vec se da po komentarima prepoznat ko se pod kojom krije.....

vidim da se javljaju i oni zeljkovi "najspremniji" igraci koji su nezamjenjivi u reprezentaciji ili bolje rec reprezentacijama....

molim one koji nisu u posljednjih 4 ili 5 godina bili u kombinacijama za ijedno SP da lagano napuste ovu temu...postoji rubrika "vicevi" pa bi bilo bolje da se tamo prebace, jer ono sto neki ovdje pricaju bi bilo smijesno da nije zalosno
Gospon,ak sam dobro shvatila,ti smatraš da samo Vi vrhunski kuglači smijete komentirat rad druga izbornika,a ujedno i saveza,a mi kuglački zaljubljenici bi kao trebali ić na viceve jer mi nismo u nikakvim kombinacijama za SP.Mislim da si krivo sfatil, gospon kuglač, bit ovog foruma.Ovo je mjesto za iskazivanje zadovoljstva i nezadovoljstva u našem nam dragom malom sportu,pa kom komentari pravo,kom krivo,al fakti su fakti.Inače,nitko nije nezamjenjiv,na kog god si pucal,pa ni predragi izbornik,iohks...,koje se je spomenul i naš dragi krcko,a vidla sam da si i ti iskusil i da ti nisu jasne neke stvari vezane za tvoj ulazak medju 16 najboljih,zapravo neulazak.Boli,ha?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

moj komentar je upucen onima koji govore u korist doticnoga, a nisu se nasli u cijeloj masineriji zvanoj repka....bez brige ja sam prvi za promjene, krivu osobu napadas missice moja

avi
Nevini

Post Postao/la avi »

Ja bi se zacudila da dobimo izbornika koji zna slozit jednu prosirenu recenicu...oni koji su bili u repki kod doticnog gospodina znaju o cemu pricam.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Imali smo jednoga koji je mogao...kad je bio trijezan :mrgreen: :mrgreen: bilo bi glupo napisat o kome je riječ (e kakve sam konje imo, konje bile, konje vrane...) možda neki skuže

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Neka ne pozdravlja nas obične kuglače, neka se drži uzvišeno,ništa ne traje vječno,pa ni njegova slava, kad tad se svakome obije u glavu što radi greške, pa će i njemu, ispuhat će se taj ružičasti oblačić na kojem on plovi i tresnut o zemlju žestoko :D , i bit će mi drago..a svi vi, veliki glavešine u HKS-u, kažete da moramo donosit medalje s svijetskih prvenstava,kako ćemo funkcionirat na pripremama i na svijetskom kad nas terorizira čovjek koji nema dume o kuglanju, te se bavi svim drugim u toku priprema osim igračima, njihovom igranju i itd., otjerali su mnoge ljude oko sebe što se kuže u to šta se radi, a zbog čega?Zbog ugroženosti vlastite guzice!!!

ja_sam
Nevini

Post Postao/la ja_sam »

Ja sam uz tebe el'bolinjo ;)
Izbornik je smiješan čovjek, zaljubljen u svoje mačke, koji ne zna komunicirati s ljudima, koji svojim nedostatkom bontona i neuglađenošću sramoti reprezentaciju na natjecanjima.
O njegovoj kompetentnosti u kuglanju nije potrebno raspravljati, on ionako ljude ne uči kuglati (to se radi u klubovima).
Glavna uloga izbornika je (kao što i naziv funkcije 'izbornik' govori) izabrati trenutačno najspremnije igrače i dati im priliku da se dokažu na nekom svjetskom natjecanju, stvoriti ugodnu atmosferu u reprezentaciji, potaknuti komunikaciju...
Mislim da navedeno sadašnji izbornik ne uspjeva.
Kuglanje je divan sport, ali ljudi koji vode kuglanje u Hrvatskoj će ga upropastiti, a najtužnije je što će ga upropastiti zbog nekih mizernih novaca.

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Tara je napisao/la:
Dark_M je napisao/la:U niti jednom sportu ne postoji da izbornik paralelno priprema i vodi i mušku i žensku reprezentaciju, samo kod nas!!!Zar to ne govori dovoljno!!!
Mislim da nije samo u Hrvatskoj to slucaj... postoji jos jedna drzava u kojoj je proces biranja kandidata za repku isti kao kod vas!!! Dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja imaju ok rezultate... i ajmo! Otprilike tako ide to u jednoj reprezentaciji.... Srbije.... :) gde selektor juniora (ili ne znam cega vec sada, i ne znam na kojoj funkciji vise jeste a na kojoj nije) vodi pripreme za sve zivo, mlado-staro... nije bitno!!!

Selektor reprezentacija Srbije (Miloš Ponjavič) je od jedne kuglački marginalne zemlje napravio pravu velesilu, koja osvaja medalje u svim kategorijama na najvećim svjetskim natjecanjima. Ako on nije uspješan, onda stvarno ne znam ko jest? Ovaj puta diskutant puca u prazno. Druga je stvar s Hrvatskom, koja od svjetskog vrha tone prema sivilu i sredini. Po meni, Petrović nije krivac. On radi kako najbolje zna i umije. Krivi su nezdravi odnosi u savezu, lokalnim savezima, klubovima...nedovoljan rad i pomanjkanje stručnog pristupa. Doduše, i starčeki su žilavi i čvrsto drže zauzete pozicije, a njihovo shvaćanje i razumijevanje kuglanja, te mentalni stav su još na asfaltu, sredina sedamdesetih.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

milos je napisao/la:
Tara je napisao/la:
Dark_M je napisao/la:U niti jednom sportu ne postoji da izbornik paralelno priprema i vodi i mušku i žensku reprezentaciju, samo kod nas!!!Zar to ne govori dovoljno!!!
Mislim da nije samo u Hrvatskoj to slucaj... postoji jos jedna drzava u kojoj je proces biranja kandidata za repku isti kao kod vas!!! Dva moja, dva tvoja, jos dvojica koja imaju ok rezultate... i ajmo! Otprilike tako ide to u jednoj reprezentaciji.... Srbije.... :) gde selektor juniora (ili ne znam cega vec sada, i ne znam na kojoj funkciji vise jeste a na kojoj nije) vodi pripreme za sve zivo, mlado-staro... nije bitno!!!

Selektor reprezentacija Srbije (Miloš Ponjavič) je od jedne kuglački marginalne zemlje napravio pravu velesilu, koja osvaja medalje u svim kategorijama na najvećim svjetskim natjecanjima. Ako on nije uspješan, onda stvarno ne znam ko jest? Ovaj puta diskutant puca u prazno. Druga je stvar s Hrvatskom, koja od svjetskog vrha tone prema sivilu i sredini. Po meni, Petrović nije krivac. On radi kako najbolje zna i umije. Krivi su nezdravi odnosi u savezu, lokalnim savezima, klubovima...nedovoljan rad i pomanjkanje stručnog pristupa. Doduše, i starčeki su žilavi i čvrsto drže zauzete pozicije, a njihovo shvaćanje i razumijevanje kuglanja, te mentalni stav su još na asfaltu, sredina sedamdesetih.
Ja sam samo dala primer jos jedne drzave u kojoj je najveci 'strucnjak' Milos Ponjavic i koji je sef za sve (kao izgleda i doticni izbornik u HRV).... i kao jedna od onih koja je bila na njegovim pripremama znam na sta to lici.... tako da je svaki komentar uz to suvisan!!!! Jos da mi neko kaze da Zavarko igra tako dobro jer je Ponjavic selektor repke??? :) Ili Livia Santo??? Ne... Mislim da bi to bilo smesno!!! Htela sam i stavit do znanja da ne ide uvek onaj na SP koji je to po rezultatima zasluzio, vec se gleda i ko gde kugla, kakvo prezime ima...

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Jos da mi neko kaze da Zavarko igra tako dobro jer je Ponjavic selektor repke??? :) Ili Livia Santo??? Ne... Mislim da bi to bilo smesno!!! Htela sam i stavit do znanja da ne ide uvek onaj na SP koji je to po rezultatima zasluzio, vec se gleda i ko gde kugla, kakvo prezime ima...
E da,tako bi bilo nekako i kod nas, gdje kuglaš, kako se zoveš i tako...

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

el'bolanjo, ja sam Miloš Milivojević i ne pišem hvalospjeve o Milošu Ponjaviću, već iznosim činjenice i njegove rezultate. I ne zato što mi je imenjak. No, potrefilo se da mi je imenjak dokazano super stručnjak. Ne znam u čemu je 'tara' u pravu, ali sam davno čuo jednu izreku koja kaže da si u pravu dok god pobjeđuješ. Ovdje je očito neki drugi problem u pitanju i ide se đonom na čovjeka. Dobro bi ipak bilo da se koncentriramo na probleme i činjenice, a ne simpatije/nesimpatije i razno-razne animozitete. Tema je inače Željko Petrović, a ne Ponjo. Po meni bit ovoga foruma je malo zabave i razmjena mišljenja, a dobro bi bilo dati konstruktivne prijedloge ako već mislimo da se nešto ne radi dobro. Sigurno će i Željko navratiti u ovu našu pričaonicu i možda naći ponešto korisno za njega. Diskutirajmo, nek' se čuje vox populi!

Odgovorite