Željko Petrović, Izbornik

Rezultati i ostale vijesti
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Re: Željko Petrović, Izbornik

Post Postao/la OS187DC »

Petrovic je toliko dobar izbornik koliko je bio i dobar kuglač. Hrvatska mora biti Svjetski prvak sve ispod toga je promašaj. Osim toga ne moze Petrovic niti biti bolji izbornik kada mu je strucni stozer plejada likova koja bi pobjedila i Grupu TNT. ;)

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M »

Nije ovdje riječ o gospodinu Milošu Ponjaviću, nego o gospodinu Petroviću...mi bi ovdje trebali iznositi što nam se u njegovom radu sviđa, a što ne...gospođica Tara je samo napravila usporedbu između njih dvojice jer se očito susrela sa sličnim radom, a s obzirom na dosadašnje komentare puno je nezadovoljstva u radu Željka Petrovića, e sad zašto je to tako, i zašto se ništa ne mijenja to je druga stvar!!!!

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

I jos sam nesto zaboravila napisati!!! Posto vidim da je vas izbornik takav da se njime manipulira ili on manipulira drugima.... ili vec kako god! jos jedna usporedba!
Prosle godine za SP u Zadru, za izbornika juniorske reprezentacije Srbije je izabran Antal Arpad! Decko, koji se sa svom sigurnoscu razume u kuglanje.... medjutim.... sta se desilo??? Nakon dve nedelje provedene na funkciji izbornika, Antal daje ostavku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A obrazlozenje je bilo vrlo jasno.... Ako sam ja izbornik, sa mnom nece niko manipulirat!!! Prvi put bi se moglo desiti da bi na SP zaista otisli oni najbolji, medjutim, to se mnogimau KSS nije svidjalo.... te su postavili nazad bivseg izbornika!!!!!

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

Daj Miloše.Po ovome izgleda da Petrović dobro radi.Daj mi reci koji je on to rezultat ostvario.
Samo pojedinci donose rezultate od Brasova.
Nije njegova uloga da se nose medalje iz parovnog i pojedinačnog dijela prvenstva,makar ni tu ne zna odabrati prave ljude,odnosno izabire ih po nalogu.
On bi trebao donijeti ekipnu medalju.Tu će se vidjeti rad HKS-a.
Čovjek nema pojima što radi kao niti savez koji su proteklih godina srozali naš sport na najniže grane.
Vjeruj mi to jer sam u kuglanje od 1984.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

A sto se Petrovica tice... ja nemam reci... ocito da covek nema bas nijednog simpatizera.... :S

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

Bez ljutnje... samo sam malo ispravio neke misli...

Sada još ima i Mušanićevu medalju, mislim da ga nema Amerika :cry:
Sigurno sve zasluge pripadaju Mezaku i Petroviću.

Nisam siguran je li Lulić bio u Rijeci. Čak mislim da nije otvorio niti jednu novu kuglanu u Hrvatskoj. Da se malo zahvali gradovima koji uložili hrpetina para i da se pokaže kao pravi menađer i predsjednik. Kao da on ima osjećaja za to.
Predsjednik mora biti faca, poduzetan, pametan, elokventan, pismen, utjecajan u društvu, nije uvjet da bude kuglač nego kvalitetan vođa, kreativan i sa vizijom. Mora biti sposoban donijeti neke novce u kuglanje? Koliko su Lulić i Mezak novaca donijeli? Nitko ne priča o predsjedniku iz sjene - Mikcu!
Nisu sposobni niti sponzore za SP dovesti! U Košicama je sponzor bio Raškaj (valjda mu je ispalo 1000kn iz đepa pa je Mezak kupio majice za SP) koji je na pripremama reprezentaciju (pačiće) koja je dobila dnevnicu od 5 EUr vodio na svoju jahtu vrijednu par miliona Eura, da vide ovi u marini njegove pačiće kako se dive jahti - da bar bude približan kapetan reprezentativnog broda i da dotoči malo goriva na račun igrača kao što ponosno toči u svoj brod. Mogao ih je bar onda do kornata na ribe odfurati...
Prijedlog: Raškaju, suzdrži se vožnje na bar 1h u ljetnoj sezoni i taj novac daj prvaku Hrvatske po jednom pametnom sistemu koji je predložio kolega sa foruma - 5 nastupa na jednoj kuglani u svim regijama.
Navodno da bi 30 minuta rada njegovog broda bila dovoljna da se plate pripreme cijele reprezentacije na bjelolasici.

Što su ovi donijeli? Mračnu eru kuglanja u Hrvata! (jedino je njima sunce)
Mislim da je Sedlar bio kompetentan za predsjednika, ali mislim da su se ovčice uplašile jer pametan menađer otjera sve što ne valja, pa ipak nisu glasali za njega.
Samo nekako mi se u zadnje vrijeme prikrpao njima i stalno je sa tom ekipom što je cijelu kuglačku javnost koja je bila za Sedlara - iznenadilo i razočaralo!
Robi, makni se od njih da se i o tebi ne bi pisalo ovdje u negativnom kontekstu! Bio si na dobrom putu, sponzori, poslovni plan, vizija... Budi uporan i ekipa će bar na ovom forumu biti uz tebe.. korak po korak.

Za neke koji su pitali informaciju o plaći izbornika - cca 8.000,00 Kn + putni troškovi (navodno da radi sa juniorima po cijeloj Hrvatskoj, sa Mušanićem, Brnom, dečkima iz Grmošćice, Zaprešića, Splita, RIjeke, Trilja, Đurđenovca...), to znači da se još napuca na troškovima par tisućica (koje dijele tajnik i ostali koji stavljaju potpis na nalog).
Navodno da je kombi koji vozi reprezentaciju kupljen od Lulićeve firme, Lulićeva firma je bila glavni sponzor junirskog prvenstva itd...
Čak i Škarpine u moru kod Zadra pjevaju o sukobu interesa.
Sigurno se zbog toga nije niti održala skupština jer nemaju niti financijskih izvještaja, niti muda da se objave sve te malverzacije..
Još i par mjeseci ilegalno djeluju.
Interesira me i provizija koju su dobili u savezu od proizvođača kuglačke opreme. Slično se događa u rukometu kod ovih podova koji ima se raspadaju...

Igrači... koliko su novaca dobili igrači (reprezentacija), na zadnjih par svjetskih prvenstava.. koliko su si novaca tajnik i ekipa (izbornik i predsjednik) podigli na račun igrača koji nisu imali muda pitati ih za novce i putne troškove???
Priča se da je Funda svojim autom vozio ekipu u Košice pored dva kombija. Sigurno si je i on dobru paru strpao u đep.
Dok su ostali dobili par eura dnevnice i veliko hvala!
Da ne pričam priče o premještanju iz hotela u hotel i večerama.. to mogu napisati oni koji su bili tamo.. podijelite malo iskustva iz košica da vidimo kako je bilo tamo.
Čuo sam da tamo nije bio nitko iz HR, pa ovi mogu pričati što žele...

Tu počinje priča o izborniku i njegovoj viziji i projektu.
Što imamo? Jedno veliko Ništa!

Srbi imaju Zavarka, mi smo imali Bulku, Prodanovića i Šarkezija kojem se savez nije udostojio platiti liječenje, dok se drugi propio a trećeg su totalno ignorirali. Bulka se polako vraća i to je dobro. Mušanić je u životnoj formi i sada im može lijepo reći, ljudi platite ako želite da vam igram. Oni ako žele preživjeti, morat će mu platiti jer bez njega ne mogu pobijediti niti reprezentaciju Đurđenovca.
Brna je tu, ali ako neće Mario, ne vjerujem niti da će se on ići sramotiti na SP. Ostali su Petrovićevi bezkičmenjaci koju mi nesmiju niti pisnuti jer ih baca Van, a dolaze iz malih klubova kojima igranje u repr. nosi neku lovu.
Čota? Dokazao je da vrijedi, ali pije pive i vina i Petrović je rekao da ovaj može samo preko njega mrtvog u repku. Navodno ga je izbacio iz Košica zbog vina. Ako može Čota, onda je i alkohol dopušten, ako može Ukalović, mogu i stariji. Ako može Biba, mogu i Fućkar i Galjo... Kriteriji?! Nema ih!
Kruži priča da si je Bulka u Zadru popio pivu dok su se ovi iz Zadra opijali (i uvijek se opijaju poslije utakmica),pa mu Lulić zaprijetio da ako ga još netko igdje vidi sa pivom da može zaboraviti na repku.
Ucjene i prijetnje... Katastrofa koja mjerila...
Pogledajte rukometaše i skijaša Zrnčića kao primjere....
Po nekoj rang listi ima tu i mjesta za Kovača, Mancea, Kasumovića, Šipala, Barišića, Juričevića, Filipančića par juniora i ostalih kvalitetnih igrača. Zaboravio sam na Fundu, Šarkezija, Benčevića... ima ih tu još da ih se ubaci u vatru pa neka se dokazuju.
Što je sa jedinom zlatnom juniorskom generacijom - onom Liovićevom. Većina igrača je još aktivna. Trebalo bi sa njima malo poraditi. Pogledajte reprezentacije mađarske i njemačke i ostalih koji su onda bili iza njih... danas su to kosturi svih najboljih repki.
Postoji tu dragaševa srebrna i sada ova nova - možda kombinacije tih tri reprezentacije sa Mariom, Brnom i nekim starijim iskusnim, ali da se radi sa njima... pa neka im se i nešto plati.. ubaci dodatna stimulacija... da se ima volje... opet - 5min u leru Raškajeve pile i svi bi bili sretni!
Zaboravio sam na zlatne juniorke iz Trebišova!! Talente se odbacije i omalovažava. Ništa se ne radi da bi ih se zadržalo. Škola i fakultet (pa i posao) se stavlja u drugi plan. Kao djeci bi kuglanje i repka trebali biti svetinja. Pa kompenzirajte bar novčano onda i pomognite roditeljima i njima samima da prežive taj problem kada su na godišnjem ili kada izbivaju sa fakulteta i izađeti im u susret i pričajte sa njihovim profesorima, a ne da ih se izbaci iz repke jer su išli na ispit ili nisu mogli na godišnji.
Samo vremena je malo, Petrovića nitko više nemože smisliti pred očima, totalno je izgubio autoritet i svi mu se smiju iza leđa. Tko će složiti ekipu da se pobijedi Srbija i Makedonija?

E moj Željko, ovaj forum ti je došao kao sol na ranu prije svjetskog... :lol: drago mi je da se javlja dosta kuglača.
Neka ovi koji vode danas kuglanje malo gutaju knedle dok čitaju ove tekstove i neka se malo zamisle kako ih ljudi gledaju i što misle o njima dok se šepure po kuglanama.
Zadnja izmjena: Čunj, dana/u 09 vel 2009, 22:13, ukupno mijenjano 1 put.

Miroslav Kovač

Čunj,svaka čast majstore.Lijepo si to sročio.
Muči me jedna stvar,a to je da se bojim da će nam ukinuti forum.
Volio bih znati tko si jer pišeš istinu.

Miroslav Kovač

Pardon,zaboravio sam ti reći da si uz svu onu istinu nešto predvidio,a to je da je Danijel digo lovu.Čovjek je vozio zato jer kombi HKS-a nije imao zelenu kartu,a tajnik već nekoliko godina vozi bez vozačke.Znam da mu lova nije primarna.Primarno mu je kuglanje,a koliko znam još mu nisu niti plačeni njegovi troškovi za cestarinu kao niti za gorivo.Drugi auto,Mezakov,je vozila Natalija,iz spomenutih razloga.Znaš kak se ono veli "uh što baba vozi".Ovo je šala,neka se Natalija ne naljuti.

avi
Nevini

Post Postao/la avi »

Htjela bi samo dodat kako pri svakom povratku sa SP-a nas igrace iz drugih gradova se ostavi u Zg nek se snalazimo kako znamo za doma. A dobro se zna da se uvijek vracamo kasno uvecer ili rano ujutro kad je nemoguce uhvatit neki autobus...toliko o tome koliko je savezu stalo do igraca...kao sta je receno prije mene, Raskajeva jahta u leru platili bi nocenje nama *jadnicima* koji zicamo smjestaj od suigraca iz repke kako nebi proveli noc na nekoj klupici na kolodvoru.

Miroslav Kovač

Čunj,ma stvarno nije bitno ime.Drago mi je samo da ima istomišljenika i ljudi koji žele dobro kuglanju.
Inače,već sam pomislio da pričam sa zidovima.Sada mi se ponovno rađa nada da se nešto možda promijeni.

Odgovorite