Željko Petrović, Izbornik

Rezultati i ostale vijesti

Re: Željko Petrović, Izbornik

PostPostao/la newform1 » 13 vel 2009

Milane!
Mislim da se ni ne trebaš osjećat pogođenim, jer, koliko sam shvatio cijelu priču, nisi problem Ti, nego kriteriji. Kriteriji koje je izbornik postavio Ti si očito ispunio i za to nisi Ti kriv.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 13 vel 2009

milan je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:vidim da se Stojić i Uzelaca našli pogođenima...
reći ću samo ovo...da ja imam državnu stipendiju kao navodni reprezentativac sa drugoligaškim prosjekom od 548, odnosno 558 čunjeva, šutio bih k'o da mi maca jezik popapala...

ne poznam dotičnog izbornika suviše osobno, ali znam da je mog frenda izbacil zbog navodne pive (za koju se on kune da nikad nije popio), uz sve rezultate sa državnih natjecanja gdje uz ime igrača uvijek stoji i datum rođenja, izbornik ne zna ("..nije siguran..") tko mu spada u koju dobnu kategoriju u ovoj sezoni...

tek tolko...

p.s. sviđa mi se Čunj...puno toga znade iz prve ruke i što je najvažnije ne libi se reći...ja manje više sve to znam ali posredno...
trebali bi se mi istomišljenici skupiti i krenuti u neku ozbiljniju akciju kontra Saveza.
ao pogođenim

zakaj bi se osjećao pogođenim??? ne dobivam stipendiju na temelju prosjeka u drugoj ligi, uostalom ove godine uopće ne treniram radi posla več igram samo utakmice tu i tam koji trening kad uhvatim vremena, usotalom zakaj bi se ja vama opravdavao Vi se niste udostojili ni predstaviti, napadate me, vrijeđate a nećete reći ni svoje ime, pa lijepo kad se sretno na kuglani da možemo zajedno popričati i možete mi slobodno u lice reći što Vas( Zrntsche i Čunj) muči kod mene..
Pozdrav..

nemam ništa protiv ni tebe ni Stojića...tim više što vas osobno ni ne poznam...
samo sam se nadovezao na raspravu glede stipendija i kriterija odabira reprezentativaca...i nisam imao feeling da vređam nekoga jer sam iznio samo objektivne činjenice...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la sasa » 13 vel 2009

Čunj je napisao/la:Ali, nije tema pa neću o tome. Neka Saša malo proširi teme...

pa ne trebam ja valjda proširivat teme :)

svi aktivno sudjelujemo u izgradnji foruma i svatko može otvorit temu koju želi

samo izaberete podforum koji odgovara temi i kliknete na NOVA TEMA

i to će biti puno bolje nego ovoliko različitih tema strpati u jedan post :)
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Čunj » 13 vel 2009

Milane,
nema ovo veze sa tobom niti sa Stojićem
Kriteriji su bili takvi kakvi jesu. Vi ste se našli u toj situaciji. Ispali ste žrtve.
Nema nitko ništa protiv Vas dvoje. Dapače, lijepo je imati stipendiju i ja bih je dao svima da mogu.

Glavešine su ti koji su odgovorni za ovu situaciju, neka se vade kako znaju.
Ponavljam, sve se lomi preko Vas mladih i onu su vas sami stavili u tu situaciju, a da niste bili niti svjesni što se sve događa oko vas.
Čunj
Tek protipkao

PostPostao/la Janica » 15 vel 2009

Sale, znam da nije tema al kak se kum još nije ulogirao moram mu malo stati u obranu!!

Gospon čunj, samo da objasnim zašto je Danijel išao autom a ne netko drugi!
Zato jer je jedini bio spreman u katastrofalnoj situaciji kada smo dobili kombi bez prometne dozvole, sjesti u auto potrošiti svojih par tisuća kuna za put do tamo koje mu dan danas nisu isplaćene, niti je on šta potpisao.

Danijel je tip potezm puno pomogao loše skupljenoj reprezentaciji koja je išla negdje u nepoznato sama bez navijača sa podsmjehom i očekivanjem lošeg rezultata. Slažem se, kriterij je bio loš i ja prvi nisam trebao biti dio te priče, al vjerujte mi kada dobijem poziv da nosim Hrvatski dres, uvijek ću se odazvati.

Koliko god to ljudi možda neznaju, atmosfera među reprezentativcima bila je odlična i mislim da su stvorena prava prijateljstva koja u budućnosti mogu doprinjeti boljitku kuglanja (vjerujte mi da Danijel ovako dobro kugla jer je proveo puno vremena s Mušanićem koji po meni zna sve što je potrebno znati o kuglanju i taktici)

Sorry kume ak ti se petljam u pravicu, al znaš da ne volim kad ljudi govore ne provjerene informacije i nisam mogao šutiti.

Lovro
Janica
Tek protipkao

PostPostao/la leo » 15 vel 2009

Što se tiče izbornika Željka Petrovića,ne da nebi trebao biti izbornik nego bi čovjek trebao biti na nekom drugom mjestu,jer za prodaju utakmice i prvenstva zna se gdje se ide (govorim o prvenstvu 2003/04 utakmica OGLASNIK-KONIKOM 3:5,mada mi ni GRMOŠČICA-KONIKOM 4:4 malo smrdi).Koliko mi je poznato Željko Petrović je nedugo zatim postao izbornikom.
Koliko vidim sudionici ovog foruma su bili sudionici tih utakmica pa bih volio čuti i njihove teze.
leo
Tek protipkao

PostPostao/la 0013 » 15 vel 2009

Što se tiče ovog grmoščica konikom 4:4 ne misliš valjda da bi grmoščica konikomu puštala bod??? zbog te utakmice je prvenstvo trajalo par tjedana duže, zbog slučaja Jagi-Bagić, gdje je u prvoj utakmici grmoščica dobila, al je kasnije bilo sveg i svačeg i utakmica se ponavljala. Pogotovo je još knežević bio u konikomu, a Adrianeonu je trebala pobjeda Grmoščice za prvo mjesto, za one koje neznaju Grmoščica i Adrianeon su si u najboljim odnosima i mislim da što se tog tiče nikakvog puštanja ni ničeg nije bilo.
Što se Petrovića tiče o njemu nebi trošio riječi jer takvi ljudi ne zaslužuju da ih se opće komentira, takvi ljudi rade protiv kuglanja a ne za kuglanje.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la batina » 15 vel 2009

kriterij kod muškaraca je - budi dobar samnom ,kriterij kod žena - budi mlada i dobro izgledaj
batina
Tek protipkao

PostPostao/la Miroslav Kovač » 15 vel 2009

Dok sam ja igrao u Grmošćici puštanja utakmica nije bilo,barem koliko ja znam.Za dotični slučaj koji se navodi,siguran sam da nije puštena utakmica.100%.
Miroslav Kovač

PostPostao/la andrej kovač » 16 vel 2009

leo je napisao/la:Što se tiče izbornika Željka Petrovića,ne da nebi trebao biti izbornik nego bi čovjek trebao biti na nekom drugom mjestu,jer za prodaju utakmice i prvenstva zna se gdje se ide (govorim o prvenstvu 2003/04 utakmica OGLASNIK-KONIKOM 3:5,mada mi ni GRMOŠČICA-KONIKOM 4:4 malo smrdi).Koliko mi je poznato Željko Petrović je nedugo zatim postao izbornikom.
Koliko vidim sudionici ovog foruma su bili sudionici tih utakmica pa bih volio čuti i njihove teze.

Što se tiče te utakmice,koliko ja znam,puštanja nije bilo.Moj rezultat je takav kakav je,zato jer sam bio ozlijeđen i nisam igrao 3 mjeseca (voda u koljenu - nakon utakmice s Adrianeom).Igrao sam prije te utakmice nekoliko utakmica nakon ozljede,ali to je sve bila stihijska igra,na "svježinu".Konkretno u ovom slučaju,koliko se sječam,sadašnji izbornik je imao visok rezultat,tako da ti ni on sigurno to nije pustio i ne vjerujem da ta utakmica ima veza s njegovim izborom za izbornika.Svi koji me poznaju znaju da ja sigurno ne puštam,pa ni rođenom bratu,što se kuglanja tiče.Inače upit ti je na krivom mjestu,a zapravo još nije ni otvorena ta tema,pa ću je ja otvoriti kao pod temu u temi brbljanje.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.