Utakmice U23 reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: U23

PostPostao/la milos » 01 lip 2010

Dobrodošao nazad, 'čunj'! Nešo si previše pomirljiv i benevolentan ovaj puta. Ne da tako ne treba, dapače. Jeli to zatišje pred buru ili je otupjela oštrica? Hvala na pohvalama meni i ekipi, ali su ipak pretjerane. Kuglana je tako funkcionirala (svaki dan se završavalo sat vremena prije predviđenoga) da smo svi slobodno mogli spavati i ne biti tamo. Pozz:=))
P.S. Pozdravlja te Tonči Mikac.
milos
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Čunj » 02 lip 2010

Kada su u pitanju mlađe selekcije, treba biti oprezan. Djeca su osjetljiva i nije potrebno vršiti dodatan pritisak, sigurno im je teško jer su znali da su favoriti.
Što se tiče Funka i kuglane, pretjerano ili ne, takav je bio cjelokupan dojam iz dvorane, ljudi razgovaraju i razmijenjuju dojmove i ja sam napisao samo činjenice.

Mikcu sam (i osobno) čestitao na organizaciji i kupa i ovog prvenstva, pozitivne i dobre stvari u kuglanju treba pozdraviti. Samo to ne mijenja moje mišljenje koje imam o njemu kao predsjedniku iz sjene. Njega uz Lulića smatram najodgovornije za kaos i anarhiju koja vlada u kuglanju. Treba pričekati izvješće u kojem će naši svjetski poznati i ugledni kuglački stručnjaci, Šarac, Željka i Sušac objasniti kako to da im nije uspjelo tempiranje forme, kvalitetna priprema, uspostava normalne komunikacije sa dečkima te što se zapravo desilo sa našim momcima u tim trenucima. Nakon toga možemo opet otvoriti temu struke i pitanje tko su i što zapravo rade ti takozvani treneri. Petrovića smo uspjeli srediti, ali očito je da smo dobili novog generala ali i dosta novog materijala za pisanje.......
Čunj
Tek protipkao

PostPostao/la ZrntscheZ » 02 lip 2010

Svi smo ga napadali, ali Petrović sigurno može pronaći ponešto unutarnje satisfakcije jer je sa nominalno znatno slabijom ekipom pred 2g uzel broncu.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la Čunj » 02 lip 2010

Ne, nego je izgubio zlato (kao što ga je i Šarac sada izgubio). Ta reprezentacija je bila jača nego ova sada. Ali, zaboravlja se mudar potez Lulića i Petrovića sa izbacivanjem dvojice tada jakih igrača - Marinovića i Košutića.
Petrovićeva satisfakcija je bila 8.500,00 Kn netto plaće koju je primao za dva i pol mjeseca "rada"i deset mjeseci skrivanja od kuglačke javnosti! Po tome treba biti upisan zlatnim slovima po trenerskim primanjima u kuglanju!
Čunj
Tek protipkao

PostPostao/la ZrntscheZ » 02 lip 2010

A gle...obojica su izgubila zlato, al je ovaj barem uzel neku medalju...dakle po tom kriteriju je uspješniji.
Repka mislim da je sada jača bila...nositelji Uzelac i Mance su 2g iskusniji i zreliji, Marinovic ima bolji renome nego tada Bolanjo, a s obzirom na ligaske rezulttate tokom sezone Bole, Jagic, Plevnjak i Tomic pa su u najmanju ruku jednaki, a smatram i kvalitetniji, nego onda Leko, Fridl, Milinkovic i Zirdum.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la bauer » 02 lip 2010

Čunj , kad si već napisao onako opširan članak i dotaknuo svakog zaslužnog , na kraju dao svoj osvrt i zapažanje i o ženskoj reprezentaciji onda nemoj mušku repku prepuštat stručnom stožeru na analizu nego napiši šta misliš, lako za analizu vodstva ...... sve si napisao vrlo realno pa da čujemo i taj dio šta misliš....

Sad na kraju je sve skupa veliki uspjeh jer biti odmah iza Njemačke je vjerojatno maksimum, no tijekom takmičenja nije mirisalo na dobro, možda i zbog prevelikog očekivanja kod muške repke.
Očekivanja su bila možda prevelika jer kad se vidi kako ostali znaju kuglati sve je moguće, devetka tu devetka tam .. sve je dosta relativno i pitanje dana.
Činjenica je da ima previše nekontroliranog nabijanja iz čega proizlazi za nivo svjetskog prvenstva prevelik broj krivih lohova, probijanja i krivog otvaranja.
Da jačina šuta preko 40 ponekad ima smisla jasno je u činjenici da su se nekim igračima drva vraćala i tako skupljali bonuse, no nekima ni to nije pomoglo tako da je ipak preciznost najbitnija, nasreću, i to bi neki naši igrači trebali shvatiti.
Siledžijska nabijanja nisu potrebna i to je dokazalo dosta takmičara i takmičarki koji su također ostvarili dobre rezultate.
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la el'bolanjo » 02 lip 2010

Koji je od njih nešto osvojio, ili napravio neki rezultat...mislim na tehničare (rezultat jasenskog iz ekipnog na stranu)

Što se Zadra tiče i meni se čini da smo bili puno slabiji, i mislio sam da ćemo teško do medalje...zapravo jednom prilikom sam rekao novinaru da ne vidim način da je ova ekipa osvoji...naravno da nije nikad objavio :D Al ovo su juniori, i ekipe se stalno mijenjaju, tako da je teško znat ko dovodi koga na prvenstvo.
Došli smo 2005. u Nachod na juniorsko SP, nitko nije ni gledao srbe, niti računao s njima. Uroš ramić je otvorio sa sa cca 590, pa smo se malo zabrinuli...u razgovoru s njihovim izbornikom, on kaže: sad ide jedan dečko na stazu ima 17 godina, potpisujem 650!! Nakon čudnih pogleda tipa gle luđaka, na stazu izlazi štrkljavac i bez pol muke sruši 663 (pogodi tko je to bio). Iza njega idu još Tepša, Gavra i Baranj ( sva tri među 5 igrađa srpske 1. lige ove godine), i jedva se izbore za broncu 9 čunjeva ispred nas (to je ono prvenstvo kad Bulki nisu dali igrat, pa sam ope mislio da nemamo šanse).

Tak da čudna su ta juniorska prvenstva, jel ligu i SP nije isto igrati, ko nije probo ne zna, i neznaš šta imaš od igrača za SP, dok ne proba igrat na SP. A za to te nitko ne može pripremit, samo individualna priprema.
Zadnja izmjena: el'bolanjo; 02 lip 2010; ukupno mijenjano 1 put/a.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arcy » 02 lip 2010

Zahvaljujući Marinu imate na ovoj adresi (http://www.kkzapresic.hr/?type=3&catego ... 1&item=152) priliku vidjeti dobar dio nastupa naših juniora na SP u Rijeci. Za dan-dva će biti još.
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Luka Pezelj » 03 lip 2010

el'bolanjo je napisao/la:i neznaš šta imaš od igrača za SP, dok ne proba igrat na SP. A za to te nitko ne može pripremit, samo individualna priprema.

...ovo je tako iskreno rečeno i nažalost tako velika večina igrača razmišlja, ali mislim da je to totalna glupost koja samo minimizira utjecaj i odgovornost trenera bilo za dobar ili loš rezultat. Ljudi koji se nazivaju trenerima trebali bi znati što, kada i zašto rade i snositi odgovornost za svoje rezultate. Igrač nikad nije kriv osim ako nije sam sebi trener, što je uglavnom i slučaj. Katastrofa!!!
Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la andrej kovač » 03 lip 2010

Luka,molim te da pojasniš tu tezu da igrač nikad nije kriv,osim ako si sam nije trener.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.