Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti
Odgovorite
OS187DC
Tipka sa dve ruke

Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la OS187DC » 01 ožu 2011, 13:28

Tko ide u Sarajevo?

sasa
Forumsko piskaralo

Re: svjetsko prvenstvo

Post Postao/la sasa » 01 ožu 2011, 13:39

ja idem sigurno, obećao sam dragoj odavno još...

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 01 ožu 2011, 22:25

Čitajuči stare postove iz 2009 kada se počelo baratati sa imenima budučih učesnika SP pročitao sam odgovor Saveza gospodinu Kovaču o kriterijima za poziv u repku, a kako nisam nigdje čuo a niti pročitao o nekakvoj izmjeni kriterija izvadio sam iz tablica imena koja bi trebala biti pozvana ove godine na nekakva ogledna za SP u Sarajevu po istim kriterijima a to su slijedeći igrači : Bogdanović, Mušanić, Fučkar, Bulka, A. Kovač, Kasumović, Funda, Šebalj, Katić, Ukalović ( to su imena izvađena sa spiska igrač lige ) Baljak, Grubar ( imena sa prvenstva RH ) Mance, Uzelac, Marinović, Čubelić ( perspektivni juniori ) To su imena koja bi za sada trebala dobiti prednost, ostaje jedino zanimljivo da li će i po kojem kriteriju će dobiti pozivnice imena koja nisam naveo. Na kraju bi Vam skrenio pažnju na cifre gostujućih prosijeka navedenih igrača za koje mislim da su preniski za neke velike ambicije na SP.
Ovo sam napisao jedino sa namjerom da poslije izbora igrača vidim koliko sam imena fulao. Pozdrav.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 02 ožu 2011, 07:27

SLAVONAC je napisao/la:Čitajuči stare postove iz 2009 kada se počelo baratati sa imenima budučih učesnika SP pročitao sam odgovor Saveza gospodinu Kovaču o kriterijima za poziv u repku, a kako nisam nigdje čuo a niti pročitao o nekakvoj izmjeni kriterija izvadio sam iz tablica imena koja bi trebala biti pozvana ove godine na nekakva ogledna za SP u Sarajevu po istim kriterijima a to su slijedeći igrači : Bogdanović, Mušanić, Fučkar, Bulka, A. Kovač, Kasumović, Funda, Šebalj, Katić, Ukalović ( to su imena izvađena sa spiska igrač lige ) Baljak, Grubar ( imena sa prvenstva RH ) Mance, Uzelac, Marinović, Čubelić ( perspektivni juniori ) To su imena koja bi za sada trebala dobiti prednost, ostaje jedino zanimljivo da li će i po kojem kriteriju će dobiti pozivnice imena koja nisam naveo. Na kraju bi Vam skrenio pažnju na cifre gostujućih prosijeka navedenih igrača za koje mislim da su preniski za neke velike ambicije na SP.
Ovo sam napisao jedino sa namjerom da poslije izbora igrača vidim koliko sam imena fulao. Pozdrav.
Slavonac Fučkar je naš bivši slavonac (sada je Makedonac :cry: )

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 02 ožu 2011, 14:10

NIKOLA DRAGAŠ... zadnje kolo lige 659... u gostima ... ja bi ga stavil na širi popis.. od 16.. kondicije ima.. znanje ima.. iskustvo ima.. treba mu dati priliku, bez obzira na godine

ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito » 02 ožu 2011, 19:13

SLAVONAC je napisao/la:Čitajuči stare postove iz 2009 kada se počelo baratati sa imenima budučih učesnika SP pročitao sam odgovor Saveza gospodinu Kovaču o kriterijima za poziv u repku, a kako nisam nigdje čuo a niti pročitao o nekakvoj izmjeni kriterija izvadio sam iz tablica imena koja bi trebala biti pozvana ove godine na nekakva ogledna za SP u Sarajevu po istim kriterijima a to su slijedeći igrači : Bogdanović, Mušanić, Fučkar, Bulka, A. Kovač, Kasumović, Funda, Šebalj, Katić, Ukalović ( to su imena izvađena sa spiska igrač lige ) Baljak, Grubar ( imena sa prvenstva RH ) Mance, Uzelac, Marinović, Čubelić ( perspektivni juniori ) To su imena koja bi za sada trebala dobiti prednost, ostaje jedino zanimljivo da li će i po kojem kriteriju će dobiti pozivnice imena koja nisam naveo. Na kraju bi Vam skrenio pažnju na cifre gostujućih prosijeka navedenih igrača za koje mislim da su preniski za neke velike ambicije na SP.
Mislim da nećeš puno falit (možda 1%).

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky » 03 ožu 2011, 00:43

Ja mislim da bi Nikolu bilo dobro pozvati u repku kao trener-igrača. Ima što pokazati putnicima u Tallin.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 03 ožu 2011, 08:38

Moky je napisao/la:... Ima što pokazati putnicima u Tallin.
Sigurno više od tandema Šarac-Šime.
Samo neće ga Lulek.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 03 ožu 2011, 08:41

Moky je napisao/la:...Ima što pokazati putnicima u Tallin.
a opet se igra u talinu, super, tam ih pol ne dođe...

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 03 ožu 2011, 11:22

ŠALABAJZER je napisao/la:NIKOLA DRAGAŠ... zadnje kolo lige 659... u gostima ... ja bi ga stavil na širi popis.. od 16.. kondicije ima.. znanje ima.. iskustvo ima.. treba mu dati priliku, bez obzira na godine
da,u gostima ali na domačoj kuglani
svaka čast deda Dragaš,svaka čast....

Odgovorite