Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti
KAJTA
Tek protipkao

Re: svjetsko prvenstvo

Post Postao/la KAJTA » 28 ožu 2011, 13:05

Ne , nisam baš ali sam jako blizu,ja sam svoj stav objasnio sa svojim viđenjem i argumentima.Krunoslave , ja imam jako velika iskustva sa igračima iz Slavonije i ponosam sam na to jer sam i sam u Slavoniji doživio divne trenutke.

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 28 ožu 2011, 16:11

pod divnim trenucima misliš na odojke?

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 28 ožu 2011, 18:14

Da sam ja selektor repka bi bila sljedeća:Kasumović,Brna,Mušanić,Šarkezi,Bulka i Barišić,jokeri s klupe D.Funda i N.Uzelac.
Na širi krug potencijalnih reprezentativaca stavio bi:M.Mance,P.Čubelić,M.Uzelac i M.Fridl.

Kod mladih kuglača U-18 sve se zna:Kramer,Popovčić,K.Milinković i Radoš pričuve:Pofuk i B.Munjas!!!

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 29 ožu 2011, 02:33

Ja bi složio Rrvatsku Reprezentaciju ovako:
i to u sledeći sastav od 12 kandidata:
- Nikola Dragaš, Cvitan Vučak, Bore Juričević, Luka Ukalović, Mario Baljak, Stanko Čota, Ivan Klarić, Josip Tometić, Božidar Katić, Duško Milanović, Zdenko Poleto i Mato Stjepanović.
ja mislim da su dobri kandidati i bila bi dobra iskusnija repka oni svi zajedno imaju preko 10 000 (deset tisuća godina) tako da bi izgledali kako Milan, a Milan 2007 su osvoili liga prvaka sa starijem igrača koij su bile puno iskusnij od Liverpula, tako da možno je i Hrvatska da stane svijetski prvak sa iskusne i stare igrače.
Ja mislim treba da se poroba i sa vakvom Reprezentaciju. Aj Bok.....

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox » 29 ožu 2011, 07:23

Fantom je napisao/la:Ja bi složio Rrvatsku Reprezentaciju ovako:
i to u sledeći sastav od 12 kandidata:
- Nikola Dragaš, Cvitan Vučak, Bore Juričević, Luka Ukalović, Mario Baljak, Stanko Čota, Ivan Klarić, Josip Tometić, Božidar Katić, Duško Milanović, Zdenko Poleto i Mato Stjepanović.
ja mislim da su dobri kandidati i bila bi dobra iskusnija repka oni svi zajedno imaju preko 10 000 (deset tisuća godina) tako da bi izgledali kako Milan, a Milan 2007 su osvoili liga prvaka sa starijem igrača koij su bile puno iskusnij od Liverpula, tako da možno je i Hrvatska da stane svijetski prvak sa iskusne i stare igrače.
Ja mislim treba da se poroba i sa vakvom Reprezentaciju. Aj Bok.....
Bravo fantom....i jos stavit bracsvilu za trenera i to je to...... ;)

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 29 ožu 2011, 08:16

alane 34!
tvoj odgovor prema meni govori sve o tebi.Osobno sam Krunoslavu odgovorio na pitanje.Isto tako sam dao temi reprezentacije svoje viđenje
oko izbora kandidata jer sam rekao da i ja nešto znam o kuglanju.Reči ću ti samo to da sam u Slavoniji osvajao 3 naslova prvaka Hrvatske.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko » 29 ožu 2011, 10:12

KAJTA je napisao/la:alane 34!
tvoj odgovor prema meni govori sve o tebi.Osobno sam Krunoslavu odgovorio na pitanje.Isto tako sam dao temi reprezentacije svoje viđenje
oko izbora kandidata jer sam rekao da i ja nešto znam o kuglanju.Reči ću ti samo to da sam u Slavoniji osvajao 3 naslova prvaka Hrvatske.
ali si isto tak svojim vođenjem,stavom i odnosom prema svom klubu odvel klub u drugu ligu
još k tome,odnos publike prema gostujućim igračima u tvom klubu nikada nisi osudio nego si to uvijek podržaval
zbog tvog odnosa i odnosa publike došel si sa klubom na listu najgorih i najneugodnijih gostovanja (skup sa novskom i zanatlijom)

kaj se tiče repke,ja bi isto htel videt bracvilu ko izbornika :lol: :lol:
igrače bi složil slično kak devetka!

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 29 ožu 2011, 10:31

zeko!
Pogledaj bolje istini u oći o to j temi.Dok sam ja bio bili su prvoligaši.Otišao sam 19.11 2009.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 31 ožu 2011, 07:40

Određeni kandidati za SP u Sarajevu

Direktor reprezentacije Hrvatske Zdravko Raškaj te treneri Miljenko Šarac i Šime Mijolović odredili su seniore i seniorke koje će HKS prijaviti kao kandidate NBC-u za Svjetsko ekipno prvenstvo koje će se u svibnju odigrati u Sarajevu.

Seniorke: Željka Orehovec (Podravka), Marijana Liović i Nataša Ravnić-Gašparini (Istra), Ana Bacan, Ines Maričić i Natalija Graber (Zagreb), Dijana Puhala i Marija Barić (Zagreb-Zaboky), Josipa Dolibašić i Mirjana Pavić (Graditelj-Zaprešić), Maja Nanić, Nika Cvitković i Ljiljana Peroš (Mlaka), Ines Vuka (Osijek '97) te Snježana Kramar (Rijeka).

Seniori: Matko Bulka (Kandit-Premijer), Mario Mušanić i Igor Šarkezi (Konikom-Osijek), Branislav Bogdanović, Mario Baljak, Luka Ukalović i Hrvoje Marinović (Zadar), Andrej Kovač i Danijel Funda (Zaprešić), Matija Mance (Grmoščica), Nikola Uzelac (Radnik), Vatroslav Barišić (Novska), Darko Kasumović (Zanatlija) te Stanko Čota (Poštar).

Prema sadašnjem planu i programu, direktor reprezentacije odredit će nakon provjere po deset igrača i igračica koji će putovati u Sarajevo. Nakon definitivnog rasporeda na SP-u, jer je otkazala reprezentacija Njemačke, možda i Poljske i Catalonije, a još su neke upitne, znat će se broj utakmica pa postoji mogućnost dopune popisa. Sudionici SP-a bit će poznati u punom broju nakon 31. ožujka.

Preneseno sa stranica HKS

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 31 ožu 2011, 08:33

OS187DC je napisao/la:Prema sadašnjem planu i programu, direktor reprezentacije odredit će nakon provjere po deset igrača i igračica koji će putovati u Sarajevo. Nakon definitivnog rasporeda na SP-u, jer je otkazala reprezentacija Njemačke, možda i Poljske i Catalonije, a još su neke upitne, znat će se broj utakmica pa postoji mogućnost dopune popisa. Sudionici SP-a bit će poznati u punom broju nakon 31. ožujka.
Koji je plan i program po kojem ste radili, bilo bi interesantno za čuti i vidjeti? Jer ako se osvoji neka medalja, da vidimo za kakav rad sa igračima (plan i program) oni dobe ona sredstva tj. nagrade!

Odgovorite