Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Post Postao/la ŠALABAJZER »

a da su postavili nekakvu veb kamerici od 100 kuna.. i postavili kakav live stream.. to bi trebal biti uvjet za dobivanje domačinstva.. kak da se propagira taj sport kad nema nijednog live prijenosa od tv kuća do interneta..
Techa
Tek protipkao

Post Postao/la Techa »

2:6 poraz, kažu.

vuka 570 - 595
liović 595 - 626

bacan 572 -583
maričić 564 -560

orehovec 573 - 569
pavić 586 - 598

A ništa. Šteta, cure. Ljubim vas svejedno.

Idemo sad dečki, dignite nas na noge! Ili idem doma. Oh wait, doma sam. :S
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

ŠALABAJZER je napisao/la:a da su postavili nekakvu veb kamerici od 100 kuna.. i postavili kakav live stream.. to bi trebal biti uvjet za dobivanje domačinstva.. kak da se propagira taj sport kad nema nijednog live prijenosa od tv kuća do interneta..
Baš me interesira kak misliš da bi to radilo?
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Joj daj Šalabajzer (istini za volju, čitao sam i druge da šalabajzaju na tu temu), kaj ti stvarno misliš da je pitanje live web-streaminga pitanje web-kamerice od 100 kn? Aparatura i infrastruktura koja stoji iza toga košta finu količinu novaca, a, kao što čitamo, ovi nemaju ni za staze na kojima se igra!? Ozbiljan IT košta ozbiljne novce. Bilo i ostalo tako. IT se ne svodi samo na hardver, već i na softver i na ljude koji stoje iza svega toga: koliko para, toliko muzike! Samo nemojte više šalabajzat o web-kamericama i malome susedu koji napravi ultra-super-mega-duper sajt za soma kuna.
Zadnja izmjena: Orson, dana/u 27 svi 2011, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Techa je napisao/la:2:6 poraz, kažu.
Uh šteta a bio sam siguran da će cure bez konkurencije biti prvakinje svijeta.
Netko je nešto opako pogriješio.
Cure glavu gore, mlade ste i biti će još zlatnih SP.
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Orson je napisao/la:Joj daj Šalabajzer (istini za volju, čitao sam i druge da šalabajzaju na tu temu), kaj ti stvarno misliš da je pitanje live web-streaminga pitanje web-kamerice od 100 kn? Aparatura i infrastruktura koja stoji iza toga košta finu količinu novaca, a, kao što čitamo, ovi nemaju ni za staze na kojima se igra!? Ozbiljan IT košta ozbiljne novce. Bilo i ostalo tako. IT se ne svodi samo na hardver, već i na softver i na ljude koji stoje iza svega toga: koliko para, toliko muzike! Samo nemojte više šalabajzat o web-kamericama i malome susedu koji napravi ultra-super-mega-duper sajt za soma kuna.
Potpisujem :D
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

arcy je napisao/la:
Orson je napisao/la:Joj daj Šalabajzer (istini za volju, čitao sam i druge da šalabajzaju na tu temu), kaj ti stvarno misliš da je pitanje live web-streaminga pitanje web-kamerice od 100 kn? Aparatura i infrastruktura koja stoji iza toga košta finu količinu novaca, a, kao što čitamo, ovi nemaju ni za staze na kojima se igra!? Ozbiljan IT košta ozbiljne novce. Bilo i ostalo tako. IT se ne svodi samo na hardver, već i na softver i na ljude koji stoje iza svega toga: koliko para, toliko muzike! Samo nemojte više šalabajzat o web-kamericama i malome susedu koji napravi ultra-super-mega-duper sajt za soma kuna.
Potpisujem :D
Nemate pojma! :mrgreen:
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

prosvjetli nas
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Jedna kamera, free servis i ide bez problema putem linka. Ja sam radio sa eye toy kamerom (par kuna). Kako nije bilo zainteresiranih ni ja nisam dalje istraživao.
Zadovoljio sam se direktnim prijenosom događanja iz jedne sobe klincima u drugu.
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

Ajmo češka!!!
Odgovorite