Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

Rezultati i ostale vijesti

Re: Svjetsko prvenstvo - Sarajevo 2011.

PostPostao/la Kegelmaniac » 03 lip 2011

pale prve simpatije na forumu :lol:
meni zvuči da je tigrica Biba :lol:
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bauer » 03 lip 2011

tigrica066 je napisao/la:
bauer je napisao/la:
... ma potpuno si u pravu ...nego,.... jesi za jednu kavu ili sok recimo......

ak buš došal po mene ili k meni ;) ovisi od kud si :?: :P

... kad je prava maca tigrica u pitanju , ni jedna udaljenost nije velika eee... ;)
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Mesko » 05 lip 2011

šteta za loš nastup protiv čeha....medalja bi puno značila za u buduće....
sto se tiče nastupa reprezentativaca, mislim da su svi odigrali u svojim realnim okvirima....pozitivno iznenadili šarkezi i barišić (šteta što hrvoje nije dobio šansu za još koji nastup)....nadam se da će, uz bulku i mušanića, oni biti nositelji reprezentacije u slijedecih 10-15 godina....
trenutno se ne možemo uspoređivat sa srbima i mađarima jer kvaliteta koju te dvije reprezentacije imaju je ipak iznad naše....kiss i zavarko su prevaga, a kad još uz njih imaš raspoloženog tepšu,antala,čalića,boantu,kakuka...onda nitko protiv njih nema šanse....tek su u finalu pokazali svu svoju kvalitetu i tih 12 igrača s jedinm nastupom od 587 imaju prosjek iznad 650!!! (znam da će netko sad spomenut 4:4 protiv mađara i poraz od srba prije 2 godine za nešto malo čunjeva,ali to su u pitanju naši odlični nastupi i prosječni nastup protivnika) :D :D
Mesko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la OS187DC » 06 lip 2011

Svjetsko prvenstvo u Sarajevu je odavno završeno treba te rezultate spremiti u raptornicu povijesti. Treba raditi da za dvije godine namlatimo sve te neprikosnovene jer ruku na srce to su sve bili prosječni igrači u juniorskim kategorijama ( osim Zavarka ) , a ovo ostalo su igrači koji su uvijek računali kako zaobiči Hrvatsku jer im je to jedina šansa bila da klepe medalju. Razlika između njih i nas je ta što su oni radili kontinuirano, a mi na mahove i svake godine nam se udaljavaju. “Stručnjaci” treba napraviti plan kako dalje i po njemu raditi. Kostur reprezentacije treba dobiti glavu i rep i brusiti igrače da vidimo tko što može odigrati. Svjetsko prvenstvo se igra sa deset igrača i igrače na to treba pripremati.
Prvi turnus treba nositi : Bulka, popuna do njega treba biti Mance, Čubelić, Marinović. Bogdanović ako bude mogao dvije godine će biti stariji.
Drugi turnus treba nositi: Mušanić, popuna uz njega treba biti A.Kovač, Šarkezi, Zrile, Kramer, Funda, M. Uzelac, Kasumović ako bude mogao, svaki igrač koji u ligi se ugura u prvih pet na listi.
Treći turnus treba nositi: bilo koji igrač koji je u stanju biti siguran da neće naći manje od 600 odnosno da je u stanju igrati na emocije i naći dodatnu inspiraciju. Trenutno je to u Hrvatskoj: Barišić, Baljak, M. Kovač, N.Uzelac. Dario Radoš ima veliki potencijal za priključenje ovoj četvorici.

Treba napraviti stručni stožer reprezentacije gdje će nositelj biti jedan čovjek koji za sve odgovara i koji zan o kuglanju puno. Treba uložiti truda i nagovoriti Miroslava Liovića da se primi toga mjesta i te odgovornosti ( moj prijedlog). Uključiti vrhunske igrače da prenose znanje na mlađe kolege. Za zadnji turnus i način kako se igra najviše znanja u Hrvatskoj ima N.Dragaš, Boljat, Vučak. Barem sam ja od ta tri čovjeka najviše naučio kako igrati zadnji turnus, naravno bilo je tu još igrača od kojih sam učio ali oni nisu Hrvati. Da me netko ne shvati krivo ja sam učio od njih uočavajuči neke sitne datalje prilikom njihove igre, par trikova mi je otkrio Dragaš dok je bio izbornik tada ga nisam shvatio ali sada kužim sve što mi je govorio.
Prvi i drugi turnus ne znam previše o tome segmentu igre jer se uopće nisam zanimo oko toga ali trebalo bi i tu nači neke “trikove”, ( možda je to Galjanić, jer ne igra nešto spektakularno ali zano je uvijek otvoriti Svjetsko prvenstvo, a da ne zaj…) vjerujem da to netko zna mimo mene nešto više o tome segmentu igre. Ja sam samo igrač i tebam brinuti o svojoj fizičkoj snagi i igranju, već bi M.Liović smislio kako najbolje izvuči od igrača koje pozove. Da se razumijemo ako se primimo odmah posla za dvije godine prepišamo i Srbe i Mađare jer su ovi uvijek bili druga liga za nas. Smijem tako prepotentno govoriti jer sadašnji njihovi nositelji reprezentacije su moja generacija i dobro znam kako smo se sa njima sprdali. Istina sada se oni sa mnom sprdaju jer deset godina se radi na mahove a ne u kontinuitetu.

Vjerojatno sam u nabrajanju ovih imena propustio poneko ali nije bilo nikakve zle namijere, sve se stigne ispraviti u dvije godine možda i ja otpadnem.

Sportski pozdrav svim zanesenjacima
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ŠALABAJZER » 06 lip 2011

ne da si propustio neko ime nego si PRISVOJIO gALJANIĆA.. koji igra za makedoniju... time sve kaj si možda i dobro napisao pada u vodu.. jer očito je da nema pojima o kuglanju.. malo me čak i podsječaš na bracsvilu.. i kaj znači rezultat od 600 na kuglani di se dela 660 - 680 - 700...
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la vlastel » 06 lip 2011

ŠALABAJZER je napisao/la:ne da si propustio neko ime nego si PRISVOJIO gALJANIĆA.. koji igra za makedoniju... time sve kaj si možda i dobro napisao pada u vodu.. jer očito je da nema pojima o kuglanju.. malo me čak i podsječaš na bracsvilu.. i kaj znači rezultat od 600 na kuglani di se dela 660 - 680 - 700...

molim administratora da blokira postove šalabajzera, jer stvarno je sramota što mi moramo čitati. ovakvo šalabajzanje stvarno treba zakonom zabraniti.
vlastel
Tek protipkao

PostPostao/la andrej kovač » 06 lip 2011

ŠALABAJZER je napisao/la:ne da si propustio neko ime nego si PRISVOJIO gALJANIĆA.. koji igra za makedoniju... time sve kaj si možda i dobro napisao pada u vodu.. jer očito je da nema pojima o kuglanju.. malo me čak i podsječaš na bracsvilu.. i kaj znači rezultat od 600 na kuglani di se dela 660 - 680 - 700...

Ti si očito nepismen,aj molim probaj bar nekoliko puta pročitati kaj je čovjek napisao,pa onda pokušaj shvatiti kaj je htio reći,pa onda komentiraj ak imaš kaj i daj se molim te okani ovako glupih komentara.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la gox » 06 lip 2011

andrej kovač je napisao/la:

Ti si očito nepismen,aj molim probaj bar nekoliko puta pročitati kaj je čovjek napisao,pa onda pokušaj shvatiti kaj je htio reći,pa onda komentiraj ak imaš kaj i daj se molim te okani ovako glupih komentara.

ovo je moguče isto koliko i da se moj mali okani mamine cice......
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la OS187DC » 06 lip 2011

Da razjasnim malo ovim "stručnjacima" ( šalabajzerima,.... )
Starije kolege bi trebale činiti stručni stožer koji bi učilli mlađe igrače/kolege kako igrati određeni segment igre, odnosno kako se ponašati na stazi. Vrlo je bitno naučiti igrati kuglanje, pratiti tijek utakmice, a ne samo bacati kugle. Galjanić može igrati za Madagaskar ali vjerojatno čovjek nešto zna o kuglanju ( ne sjećam se kada je extra podbacio sa nekim rezultatom na velikim takmičenjima ) pa ga treba pitati da nam pokaže u čemu je trik. Košutić stari isto vjerojatno nešto zna o kuglanju pa zašto ga ne pitati, Dragaš, Boljat, Vučak, Liović...... to su stariji kolege koji svojim znanjem nama "deranima" mogu pomoći da isplivamo iz prosječnosti. Molim Vas gledajte post u cijelini ne moj te vaditi rečenice iz konteksta jer onda one poprimaju sasvim drugo značenje. Ako se spoji volja, znanje, želja, iskrenost pa to mora donijeti rezultat. Ne vredi palamuditi i čekati rezultat da sam dođe treba raditi i onda rezultat neće izostati.
Ovi komentari o 600 čunjeva da je malo, to je subjektivno mišljenje. Slovenija je imala dvije utakmice preko 600 prosijek pa je uzela brončanu medalju na toj istoj kuglani gdje pada 660-670-680. Vjerojatno su oni više volje, znanja, želje imali od nas i rezultat ih je pomazio. Naravno imali su i sreće, ali....
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bauer » 07 lip 2011

OS187DC je napisao/la:Svjetsko prvenstvo u Sarajevu je odavno završeno treba te rezultate spremiti u raptornicu povijesti. Treba raditi da za dvije godine namlatimo sve te neprikosnovene jer ruku na srce to su sve bili prosječni igrači u juniorskim kategorijama ( osim Zavarka ) , a ovo ostalo su igrači koji su uvijek računali kako zaobiči Hrvatsku jer im je to jedina šansa bila da klepe medalju. Razlika između njih i nas je ta što su oni radili kontinuirano, a mi na mahove i svake godine nam se udaljavaju. “Stručnjaci” treba napraviti plan kako dalje i po njemu raditi. Kostur reprezentacije treba dobiti glavu i rep i brusiti igrače da vidimo tko što može odigrati. Svjetsko prvenstvo se igra sa deset igrača i igrače na to treba pripremati.
Prvi turnus treba nositi : Bulka, popuna do njega treba biti Mance, Čubelić, Marinović. Bogdanović ako bude mogao dvije godine će biti stariji.
Drugi turnus treba nositi: Mušanić, popuna uz njega treba biti A.Kovač, Šarkezi, Zrile, Kramer, Funda, M. Uzelac, Kasumović ako bude mogao, svaki igrač koji u ligi se ugura u prvih pet na listi.
Treći turnus treba nositi: bilo koji igrač koji je u stanju biti siguran da neće naći manje od 600 odnosno da je u stanju igrati na emocije i naći dodatnu inspiraciju. Trenutno je to u Hrvatskoj: Barišić, Baljak, M. Kovač, N.Uzelac. Dario Radoš ima veliki potencijal za priključenje ovoj četvorici.

Treba napraviti stručni stožer reprezentacije gdje će nositelj biti jedan čovjek koji za sve odgovara i koji zan o kuglanju puno. Treba uložiti truda i nagovoriti Miroslava Liovića da se primi toga mjesta i te odgovornosti ( moj prijedlog). Uključiti vrhunske igrače da prenose znanje na mlađe kolege. Za zadnji turnus i način kako se igra najviše znanja u Hrvatskoj ima N.Dragaš, Boljat, Vučak. Barem sam ja od ta tri čovjeka najviše naučio kako igrati zadnji turnus, naravno bilo je tu još igrača od kojih sam učio ali oni nisu Hrvati. Da me netko ne shvati krivo ja sam učio od njih uočavajuči neke sitne datalje prilikom njihove igre, par trikova mi je otkrio Dragaš dok je bio izbornik tada ga nisam shvatio ali sada kužim sve što mi je govorio.
Prvi i drugi turnus ne znam previše o tome segmentu igre jer se uopće nisam zanimo oko toga ali trebalo bi i tu nači neke “trikove”, ( možda je to Galjanić, jer ne igra nešto spektakularno ali zano je uvijek otvoriti Svjetsko prvenstvo, a da ne zaj…) vjerujem da to netko zna mimo mene nešto više o tome segmentu igre. Ja sam samo igrač i tebam brinuti o svojoj fizičkoj snagi i igranju, već bi M.Liović smislio kako najbolje izvuči od igrača koje pozove. Da se razumijemo ako se primimo odmah posla za dvije godine prepišamo i Srbe i Mađare jer su ovi uvijek bili druga liga za nas. Smijem tako prepotentno govoriti jer sadašnji njihovi nositelji reprezentacije su moja generacija i dobro znam kako smo se sa njima sprdali. Istina sada se oni sa mnom sprdaju jer deset godina se radi na mahove a ne u kontinuitetu.

Vjerojatno sam u nabrajanju ovih imena propustio poneko ali nije bilo nikakve zle namijere, sve se stigne ispraviti u dvije godine možda i ja otpadnem.

Sportski pozdrav svim zanesenjacima

Moram priznati da razmišljam o tvom postu od kad sam ga pročitao prije nekoliko dana, obzirom da je pisan iz prve ruke , s jedne strane rekoh predivno, hvala bogu da čitam ovakav post, iskren i sadržajan a s druge strane osjećam takvu gorčinu jer nisam mogao vjerovati da sve ovo šta si napisao već i ne postoji u radu reprezentacije.
Neka mi nitko ne zamjeri ali ovo o čemu pišeš dakle rasporede igrača u turnusima, kako , kada i zbog čega netko treba igrati, dakle prepoznavanje sposobnosti svakog igrača, ne samo kvalitete po pitanju rezultata nego i njegove psihofizičke sposobnosti i stabilnosti su osnova vođenja bilo koje ekipe a kamoli reprezentacije gdje bi takve stvari trebale biti ogledni primjer.
A sad čitam iz prve ruke da je sve skupa obična improvizacija, sorry tako ispada, ... ustvari vrlo teško mi je za povjerovati da je sve tako slabo vođeno, a izgleda da je.

Apsolutno se slažem sa tvojim postom i dajem podršku svakom tko na tragu navedenog pokuša pomaknuti priču, dal su to gore navedene osobe ili neka svježija krv kako se kaže, neznam , vi koji ste u igri zasigurno znate bolje, no nešto se očigledno mora napraviti da bi se kako si lijepo parafrazirao "mahovi pretvore u kontinuitet"
bauer
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.